Kass väga haige

Postita vastus

Smailid
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BB-kood on SEES
[img] on SEES
[flash] on VÄLJAS
[url] on SEES
Smailid on SEES

Teema ülevaade
   

Laiendatud vaade Teema ülevaade: Kass väga haige

Re: kass väga haige

Postitus Postitas maurus » Esmaspäev Dets 30, 2013 17:54

On olemas loomade kiirabi, kuhu helistades saab asjakohast nõu. Number on 5023191. Ja kiirusta, 4 päeva lasta kassipojal kannatada on küll liiast::o

Re: kass väga haige

Postitus Postitas Liivia » Pühapäev Dets 29, 2013 21:32

Tere!Olen mures oma 2he kassi pärast.4kuusel kassipojal on midagi kurgus,kannatab juba 4ndat päeva,aga oksendama pole hakkand,ainult nö.öögib,midagi välja ei tule,kahju loomast ei söö ega joo.Mida teha?ja teisel on kinnine nohu,hingab suu lahti,raskelt

Re: kass väga haige

Postitus Postitas liivakass » Teisipäev Okt 26, 2010 01:15

tiba hilja vastan ja loodan, et kiisu on elus. Kõik kes kasutavad ise kodus rotimürki-lugege paki pealt mis on konkreetne vastumürk ja varuge seee omale koju. Me võime olla kui nutikad mürki peites aga kassid ja eriti koerad on veel nutikamad seda üles otsima ja nahka kah pistma. No ja lapsed on kah pagana leidlikud sel alal. Kahjuks:C
Tavapäraselt toimib närilistele mõeldud mürgiga kokkupuutunutele antidoodina K-vitamiin. seda võib siis igaks juhuks mürgitusekahtluse puhul anda.
On ka erand!!!!
Prantsusmaal toodetud KAPO hiiremürk sisaldab toimeainena alfakloroloosi, millele puudub vastumürk, ning seetõttu võib see saada saatuslikuks lisaks närilistele ka lemmikloomadele ning väikelastele.
Kui mürgi söömisest on möödas pool kuni kaks tundi, kutsutakse esile oksendamine või tehakse maoloputus, kuid KAPO hiiremürgi puhul on oksendamise esilekutsumine ja maoloputus rangelt vastunäidustatud ning kogemata mürgiga kokku puutunud väikeloom peab mürgist võitusaamiseks lootma toetavale sümptomaatilisele ravile ja enda organismi tugevusele.

Re: kass väga haige

Postitus Postitas kunksmoor1005 » Pühapäev Okt 17, 2010 14:20

Ainus võimalus on kiiresti saada ta kuskile kliinikusse, tilgutite alla. Mudugi juhtub vahest, et kass ise toibub, kuid sellele lootma ei maksaks jääda.

Re: kass väga haige

Postitus Postitas Katre mandel » Pühapäev Okt 17, 2010 12:32

Mida teha , kass on mürki saanud ... ??? aidake !

Re: kass väga haige

Postitus Postitas käbi » Neljapäev Mär 11, 2010 08:45

On võimalik osta poest hiirelõksud

Re: kass väga haige

Postitus Postitas juta230 » Kolmapäev Mär 10, 2010 21:31

Hetkel ma vist veel uute kasside võtmise jaoks siiski valmis pole.
Käbile teadmiseks, et eks ma vaatan selle raadiopiirde enne oma silmaga üle jah. Ja siis teen alles lõpliku otsuse, kas see on kõige õigem lahendus. Steriliseerimise peale olen ka mõeldnud, kuid ka seda mõtet peab ikka ka mitu korda enne üle kaaluma. Kui arvestada seda, et eelmisel suvel kolm kassi kaduma läksid, siis paneb kahtlema, kas steriliseerimine on ikka kõige õigem investeering. Enne pole vist mõtet steriliseerida, kui ma ei suuda garanteerida seda, et kassid ei satuks ohtlikule territooriumile (rebaste piirkonda, sõiduteele või naabri õuele kahtlaseid hiiri püüdma).

Re: kass väga haige

Postitus Postitas käbi » Kolmapäev Mär 10, 2010 12:25

Raadiopiire kassile?
Kergem oleks vist kliinikus käia ja lasta loom ära steriliseerida või kastreerida kui hakata mitme tuhande eest sellist asja ostma. See kaelarihm on ju selline kobakas, oled sa oma silmaga seda näinud? Vaene kass saab radikuliidi kui iga päev peab sellist asja seljas tassima.
Ja see poegade asi nüüd ka, võta varjupaiga leht lahti ja sa näed milline seis on. See pole mingi põhjendus, et oi kui nunnud on kustikad või kassipojad. Võiks ikka mõelda natuke. Sa pole ju väike laps, kes oma emotsioonidest üksnes lähtub.

Re: kass väga haige

Postitus Postitas alma » Kolmapäev Mär 10, 2010 02:04

Praamisõit on köömes, kui kiisud kodu leiaks. ;)

Re: kass väga haige

Postitus Postitas juta230 » Kolmapäev Mär 10, 2010 01:23

Aitäh pakkumast, alma. Ma millalgi tõenäoliselt mõtleks sellele, et uus kass asemele võtta, kuid arvatavasti saan ka kodule lähemalt omale uue lemmiku. See va pooleteisetunnine praamisõit na tülikas. Edasi tagasi kokku kolm tundi, pluss veel ooteajad ja sõiduajad jne. Jäätee pandi kahjuks lõplikult kinni selleks aastaks.

Foksile panen ühe pildi, ehk siis on selgem, miks lootsin kassilt uut pesakonda saada (onju armsad). Neist komest pojast on järgi vaid üks, keda ma mingi hinnaga ära ei loovuta.
Noh ja eks ole ju ka tõukassipidajaid, kes suisa uute pesakondadega suuri summasid kokku ajavad. Minu eesmärk polnud oma kassist majanduslikku titemasinat teha, aga ühe pesakonna armasid karvapalle oleks rõõmuga vastu võtnud. Lisaks sellele, et kassid nii armsad loomad on, on neist palju abi olnud ka vesirottide arvukuse piiramisel.

Üles