Lemmikloom

Postita vastus

:
Et ennetada automaatseid teateid, nõuame, et sisestaksid mõlemad sõnad tekstivälja. Sisse loginud kasutaja ei pea seda sisestama.
Smailid
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BB-kood on SEES
[img] on SEES
[flash] on VÄLJAS
[url] on SEES
Smailid on SEES

Teema ülevaade
   

Laiendatud vaade Teema ülevaade: Lemmikloom

Re: lemmikloom

Postitus Postitas Merisead ruulivad :3 » Neljapäev Dets 19, 2013 02:08

Soovitan soojalt merisiga, kuna olen ka ise võtmas teda ja olen temast igaltpoolt ainult head kuulnud samuti on nende eluiga normaalne ja nad on väga sõbralikud ja armasad :3 Endal suri liivahiir ära ja kui jõulude ajal Eesti tulen ostangi selle väikse notsukese

Re: lemmikloom

Postitus Postitas oeh » Reede Juul 23, 2010 21:23

::ojust sellele küsimusele olengi tahanut vastata ma plaanisin ka võtta merisiga merisiga ei ole nii äkiline ja ei hammusta nii palju kui hamstrit nad elavad umbes 10 või 6 aastat küüllikud elavad 11 aastatd mina ei soovitaks hamsttrit ega küülikud võtta. mul on mõlemad olnud.hamster hammustab küülikuga on väga palju tööd! soovitaksin pigem merisiga minu sõber andis enda oma eest 3 nädalat hoolitseda oli päris armas!(tu)

Re: lemmikloom

Postitus Postitas kelly » Reede Juul 23, 2010 21:18

plaanisin võtta merisiga kui vana võtta?kas võtta emane või isane?(:S)

Re: lemmikloom

Postitus Postitas Annabel » Neljapäev Juun 17, 2010 20:35

Ma soovitan hamstrit, eriti alles mõne kuust, sest siis ta harjub lapsega kiiremini ja ei hakka teda hammustama. Hamster ei haise on odav, aga sööb palju. Ühest poole kg toidupakist piisab kuskil 3 nädalat. Mu esimene lemmikloom oli ka hamster kelle nimi oli Dontsik.:)

Re: lemmikloom

Postitus Postitas an002ka » Kolmapäev Juun 01, 2005 23:36

merisead on vahvad,meil ka merisiga-fiki pereliikmeks.andke seale võimalus vabalt ringi jooksta ja andke lapsele oma kohustus-nt.söötmine ja tal tekib huvi ja vastutus.püüdke seda teha mänguliselt,meie siga talub kõike,ka väntsutamist.karta pole vaja,sest haiget nad ei lase endale teha.sellega kaasneb muidugi pabulate koristus,kuid minu poeg õpetas ta välja ainult pesas käima.soovin edu,annely.

Re: lemmikloom

Postitus Postitas an002ka » Kolmapäev Juun 01, 2005 23:26

ka minu lapsed on allergikud ja tütar ka raske astmaatik.meie peres on merisiga ja väike am.kokkelspanjel.pole veel probleeme olnud,sest loomad on hooldatud ja laps tarbib nagunii allergia tablette.tähtis on,et loom oleks puhas.muide,laps muutub oma looma suhtes immuunseks.ka meile ei lubatud ühtki looma,kuid see pole lapsepõlv,kui pole kedagi armastada.minu tütre tervis on ka paremaks läind,sest paljuski on allergia seotud närvidega ja loomad rahustavad lapsi.soovin edu katsetamises,annely.

Re: lemmikloom

Postitus Postitas Eva-Maria » Neljapäev Mai 26, 2005 16:41

Merisiga on minu arvates veidi igav, ja hamster on kyll armas ja lahe, kuid tõesti ysna väike, ning mitte just parim koduloom...
Jänestega on tõesti nii et ajavad karvu, kuid on ka olemas lyhikarvalisi, kuid nendega on selliseid probleeme, et nad nii närivad, kui ka hammustavad...
Tuttavad ostsid poest KÄÄBUS kyyliku, kuid see kasvas sama suureks nagu normaalne kyylik, ning see hyppas kaarega toas ja samal ajal pissis....neil pole eriti head mälestused kyylikutest....
Koer ja kass teile vist hästi ei sobi, ning peale ei lähe

Ma isiklikult arvan et chinchilla on lahendus, ta on armas loom!:)

Re: lemmikloom

Postitus Postitas Erle » Laupäev Mai 21, 2005 12:08

Tere,

mina otsisin ka mingi aeg tagasi lapsele lemmiklooma. Võtsime nädalaks prooviks ühe sõbra jänese, aga see oli nii kuri, et ei saanud teda isegi sööta - andis tagumise jalaga vopsu. Poest soovitati, et kui lapsele on vaja sellist looma, keda saab sülle võtta ja pai teha jne., siis on parim valik merisiga.

Meil on nüüd hetkel 2 merisiga ja nad on nii armsad. Kurb on ainult see, et meie laps tüdines neist suht ruttu ära (6 aastane). Vahel käib neid vaatamas, aga eriti huvi nendega tegeleda ei ole.

Re: lemmikloom

Postitus Postitas Reet » Esmaspäev Mär 14, 2005 20:01

Loe rohkem sellel teemal

Re: lemmikloom

Postitus Postitas sassu » Esmaspäev Mär 14, 2005 19:58

Mul on üks küsimus!? Ma olen terve selle lehekülje läbi lugenud.
Ma olen tahtnud enale hamstrit. Aga ma loen siit et hamstri eluaeg liiga
lühike ja ta teguteb ainult öösiti..Mida teie pakuksite 10 aastasele tüdrukule
kes tahab endale hamstrit või merisiga.. kirjutage kommiga

Ja et mu isa tahab veel endale iiri setterit (koera siis)

Üles

cron