PayPal

Postita vastus

Smailid
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BB-kood on SEES
[img] on SEES
[flash] on VÄLJAS
[url] on SEES
Smailid on SEES

Teema ülevaade
   

Laiendatud vaade Teema ülevaade: PayPal

Re: PayPal

Postitus Postitas Jann » Teisipäev Dets 27, 2011 11:33

Kahjuks kõigil deebetkaartidel ei ole seda kooodi peal. Kui endale kaart teha tasuks uurida, kas sel konkreetsel on olemas see kood. Pank peaks teadma.
--------------
[url=http://www.koduleheoptimeerimine.ee/]Otsingumootorite optimeerimine[/url]

Re: PayPal

Postitus Postitas Kairit » Teisipäev Mai 03, 2011 13:17

Ma küll ei tea kes see ennast nii targaks peab ja väidab, et deebetkaardiga netis midagi teha ei saa (aidamees), aga mina kasutan netis ainult visa deebetkaarti millel on cvc turvakood olemas. Ma krediitkaartidesse ei usu ja keeldun endale ühtegi tegemast. Siiani pole jäänud ükski ost sooritamata ja pean vajalikuks mainida et sooritan oma ostud enamjaolt internetis. See kaart töötab sama hästi paypalis kui igal pool mujal.

Re: PayPal

Postitus Postitas marek18 » Esmaspäev Dets 13, 2010 15:17

Tere.
Ma tahan oma TV maha müüa aga ostja asub Saksamaal. Kuidas ta saab mulle makse edastada? Mul ei ole krediitkaarti mul on debeet kaart.

Re: PayPal

Postitus Postitas mesilane » Esmaspäev Juul 19, 2010 22:06

Käisin pangas, seal uuriti pikalt ja öeldi, et kaardiga on kõik korras. Ilmnes, et sama probleem on veel nii mõnelgi kliendil. Katsun Paypali klienditeenindusega ühendust saada, eks siis paistab...

Re: PayPal

Postitus Postitas mYgri » Esmaspäev Juul 19, 2010 13:31

Igas pangas istub telefoni juures mõni koolitatud tädi, kes meelsasti sellistele küsimustele kiiresti vastused leiab!

Re: PayPal

Postitus Postitas mesilane » Esmaspäev Juul 19, 2010 11:23

Miskipärast ei saa enam Paypali kontolt raha krediidikontole (Swedbank VISA krediitkaart). Varem oli OK aga kui nüüd teen Withdraw, siis teatab:
This withdrawal cannot be completed because your card issuer does not allow withdrawals to this card. To withdraw funds from your PayPal account to a credit, debit, or prepaid card, add a different card with a Visa logo.
Kas Swedbank on vahepeal mingeid piiranguid lisanud? (Summa on 200 EURi ja juulis rohkem tehinguid pole olnud). Ei saagi aru kas peaks pöörduma Swedbanki (nemad on ju vkaardi väljaandja) või PayPali klienditeeninduse poole?

Re: PayPal

Postitus Postitas PP Fän » Esmaspäev Mär 08, 2010 05:15

@ mYgri
"Paypal Eesti" kodulehelt võib leida küll palju infot, kuid kahjuks pole seda kodulehte juba pikemat aega uuendatud. Viimasel ajal on [url=https://www.paypal.com/ee/mrb/pal=7LSSC4T485N62][u]PayPal[/u][/url]-is toimunud palju muudatusi. Osad pildid, õpetused, seletused ja teenustasud on juba ajast ja arust.. Teadagi PayPal muutis hiljuti oma teenustasusid ja vaadatates neid teenustasusid lähemalt, siis mina ei näe enam suurt vahet, kas tegemist on Personal või Premier kontoga, kuna neil juba ühed ja samad teenustasud. (td) Nendest teenustasudest on nüüd praktiliselt võimatu kõrvale hiilida.. [url=https://www.alertpay.com/?fzxZkKlYI0WUS42I6FqAWQ%3d%3d][u]AlertPay[/u][/url] on nüüd kõvaks konkurendiks PayPalile. AlertPay-st lahemalt siin: [url=http://alertpay.edicypages.com][u]http://alertpay.edicypages.com[/u][/url]

Re: PayPal

Postitus Postitas mYgri » Esmaspäev Jaan 25, 2010 10:34

elle1 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Avan PaiPaly ainult maksete vastuvõtuks, osta
> midagi ei soovi. Kas sellisel juhul on ikka
> tingimata vajalik krediitkaarti olemasolu?


Ei mäleta küll, et registreerimisel ostjaid-müüjaid kuidagiviisi diferentseerida oleks püütud, aga kõige lihtsam ju ise proovida! Kui õnnestub mingil moel PayPal deebetkaardi numbriga ära petta, siis (tu)...
:)

http://www.paypal-eesti.maksed.net/konto-avamine/

Re: PayPal

Postitus Postitas elle1 » Kolmapäev Jaan 20, 2010 14:47

Avan PaiPaly ainult maksete vastuvõtuks, osta midagi ei soovi. Kas sellisel juhul on ikka tingimata vajalik krediitkaarti olemasolu?

Re: PayPal

Postitus Postitas toshi suzume » Teisipäev Sept 29, 2009 23:33

sellise sisuga kiri "paypalilt" peaks reeglina viitama mingile jamale. phishing ... räägi oma pangaga. kohe!
ma arvan, et maksega on ok - tundub aga, et sul arvutis pahavara, mis põhjustanud andmelekke ning seeläbi libateate.
pank peaks asju teadma.

edit: vaatasin kodukat, näib, et leke on sealpoolne. proovi nende customer servicega suhelda, pangaa ka kindlasti - kui raha pärast muretsed, lase neil asi tühistada.

Üles