Tõllaratta külalistemaja

Postita vastus

:
Et ennetada automaatseid teateid, nõuame, et sisestaksid mõlemad sõnad tekstivälja. Sisse loginud kasutaja ei pea seda sisestama.
Smailid
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BB-kood on SEES
[img] on SEES
[flash] on VÄLJAS
[url] on SEES
Smailid on SEES

Teema ülevaade
   

Laiendatud vaade Teema ülevaade: Tõllaratta külalistemaja

Re: Tõllaratta külalistemaja

Postitus Postitas Tomassa memm » Laupäev Juul 14, 2012 20:07

Tere Mati-Sirvaku külast!Kas see on normaalne,et igal jaanipeol kl.23.00 hakkavad Sul käed värisema,tahaks kiiresti helistada politseisse.Kui Sulle pakutakse politsei poolt võimalust rääkida peo korraldajatega keeldud Sa nagu argpüks-Sinusugused pasapeetrid olid peale sõda pealekaebajad ja küüditajad.Ole mees ja ära kommenteeri salaja,vaid leia Tõllaratta kodulehelt omaniku number, helista räägi oma muret talle.Kui Sul on vaimsed probleemid pöördu arsti poole.

Re: Tõllaratta külalistemaja

Postitus Postitas mYgri » Neljapäev Juun 07, 2012 16:04

Metsavend Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas keegi teab sellest midagi?

Ei. Aga mida veel teadma peaks peale ülaloleva postituse?

Tõllaratta külalistemaja

Postitus Postitas Metsavend » Neljapäev Juun 07, 2012 09:42

Kas keegi teab sellest midagi? Nemad teevad seal öö läbi tümakat! Lihtsalt on võtnud omale õiguse, et nemad võivad seal kuni kella poole kolmeni öösel lõuata ja tümakat teha. Kohe üldse ei saa magada, sest nemad lõugavad seal terve öö otsa, hoolimata sellest, et kell üksteist algab öörahu. Me oleme isegi politsei kutsunud, kuid politsei õigustas seda.

Üles

cron