Soodsad üüripinnad riigi poolt

Postita vastus

:
Et ennetada automaatseid teateid, nõuame, et sisestaksid mõlemad sõnad tekstivälja. Sisse loginud kasutaja ei pea seda sisestama.
Smailid
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BB-kood on SEES
[img] on SEES
[flash] on VÄLJAS
[url] on SEES
Smailid on SEES

Teema ülevaade
   

Laiendatud vaade Teema ülevaade: Soodsad üüripinnad riigi poolt

Re: Soodsad üüripinnad riigi poolt

Postitus Postitas Piret L. » Esmaspäev Dets 15, 2014 22:52

Toetan,väärt idee,loodab südamest,et see idee ka teostub!

Re: Soodsad üüripinnad riigi poolt

Postitus Postitas Pesapunuja » Esmaspäev Dets 15, 2014 14:42

Minu meelest on väärt idee. Üürihinnad on küll ulmelised ja miski neid ei piira ju ka.

Soodsad üüripinnad riigi poolt

Postitus Postitas Idee » Kolmapäev Nov 05, 2014 14:27

Ma siin uurin erinevaid üürikuulutusi ja kui korterite üürihindu vaadata, siis ma ausalt ei saa aru, kes neid endale lubada saavad? Tallinnas võetakse 2toalise korraliku korteri eest u 400eurot - see on enamvähem tavaline palk. Sellele lisanduvad siis kulud. Kuidas noored, noored pered ja vanurid saavad endale midagi sellist lubada? Jah, on ka odavamaid kortereid - nt u 200euro eest, aga siis on tegu 1-toalisega kuskil kahtlases Kopli piirkonnas, kus ma ei julgeks õhtul tänaval jalutadagi. Pealegi on 1toalise eest ka 200 minu arvates palju.

Uurisin tuttava käest, et kuidas neil Soomes on üürihinnad - kui noor pere nt vajab eraldi elamist, siis kas neil on mingeid variante saada korter inimliku hinnaga? Või kas tõesti maksavad nad mingi 80% sissetulekutest elamise peale.. Tema rääkis, et neil on seal majad, mis kuuluvad valdadele/linnadele, mis on mõistliku üüritasemega, heas korras ja lihtsalt piirangud on sellised, et seinu ei tohi värvida ja auke ei tohi seina teha jne. Mingil tingimusel vahest saab ka vist osta neid kortereid, aga sellega ta täpselt kursis polnud.

Täna siis sattusin selle artikli peale: http://tarbija24.postimees.ee/2979627/m ... rimajadega

Minu meelest on idee hea ja positiivne. Mis te arvate?

Üles