Müün paberiteta 1-aastane emane must taks

Postita vastus

:
Et ennetada automaatseid teateid, nõuame, et sisestaksid mõlemad sõnad tekstivälja. Sisse loginud kasutaja ei pea seda sisestama.
Smailid
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BB-kood on SEES
[img] on SEES
[flash] on VÄLJAS
[url] on SEES
Smailid on SEES

Teema ülevaade
   

Laiendatud vaade Teema ülevaade: Müün paberiteta 1-aastane emane must taks

Re: myyn paberiteta 1-aastane emane must taks

Postitus Postitas dogiomanik » Pühapäev Aug 07, 2005 23:44

to ankka
Kirjuta mulle: helenaen@hot.ee

Re: myyn paberiteta 1-aastane emane must taks

Postitus Postitas ankka » Laupäev Aug 06, 2005 22:42

Kahe dogi omanikule.Kindel soov on endale dogi muretseda ,hea oleks kogemusi saada.Äkki vastad meilile.

Re: myyn paberiteta 1-aastane emane must taks

Postitus Postitas Dame Ali » Laupäev Aug 06, 2005 15:37

Minu suuremat kasvu korteris elav peni on oma eluga suht rahul.
Hommikul käib tunnikese pargis jooksmas, päev läbi saab magada ja õhtul viiakse veel parki jooksma ning mängitakse temaga. Kõik pereliikmed aina silitavad ja patsutavad.

Re: myyn paberiteta 1-aastane emane must taks

Postitus Postitas kutsu » Reede Aug 05, 2005 12:38

Olen Käbiga 100% nõus. Ei mõista, millest on tingitud "aiahuvilise" pahameel!?! Aediku propageerimine on ka täiesti arusaamatu, kui juba aed on olemas, mille pärast siis vaja veel koerte liikumisruumi piirata?

Re: myyn paberiteta 1-aastane emane must taks

Postitus Postitas käbi » Reede Aug 05, 2005 10:36

Irw, kui muud enam pole öelda, siis hakkad süüdistama, et kirjutan teiste nimede all, arvad et sinuga vaidlemine on tõesti nii oluline, et viitsiksin midagi sellist teha?
sellist koera nagu* hundikoer* pole olemas, kui oled kasvatanud( eeldan, siis et mitte pidanud vaid lausa kasvatajana tegutsenud) siis peaksid sellist pisiasja teadma.endal on saksa lambakoer ja mitte esimene koer.on koeri kes ei talu üksindust ja saksalambakoer on just nimelt selline koer.ja nagu ütlesin, et asi on kinni suhtumises, mitte selles kus koera peetakse, kui inimene ei viitsi oma koeraga tegeleda, pole vahet kas ta elab suures aias või korteris - õnnetu on see koer sellisel juhul nagunii.

Re: myyn paberiteta 1-aastane emane must taks

Postitus Postitas aiahuviline » Reede Aug 05, 2005 01:20

Kuule käbi!Sul igas foorumi teemas vaja teistele just risti vastu rääkida.Mis koera(koeri)ise siis pead(või oled pidanud)?Siin rahumeelne rahvas koos,kes ei häbene ka enda maili avalikustada.Sina ehk vorbid veel vastuseid logimata "tundmatutelt".Vabandan ette,kui see nii pole.
Olen palju aastaid kasvatanud erinevat tõugu suuri koeri ja ikkagi PEAKS olema koeral võimalus olla omas aias värskes õhus vabalt ringi liikudes.Loomulikult on ideaalne,kui koeral on aedik,kuhu koer pannakse kui ennast kodus ei ole või kui tulevad külalised jne..mitte ei panda koera kuudi juurde 3 meetrise keti otsa.Igatahes on koeral aedikus parem kui toas või koridoris konutada pererahva äraolekul(tööl,külas,kauplustes-kus iganes..)OK!Korterikoerad(siis need,kellel puudub talvine aluskarv) on eraldi teema.Hundikoer pole korterikoer.Kuid ei usu ma ikkagi,et KÕIGI koeraomanike elu käib aind koerte ümber-päevas nii-mitu korda välja,kui koer asjale tahab ja veel lisaks autoga iga päev asulast välja jooksma.Tean seda,et on olemas tõeliselt tublid koerakasvatajad(kes käivad iga päev lisaks koera pissitamisele ka jooksmas nt.koolis,näitusel-mis iganes),siis on sellised ketikoeraomanikud(kes ka oma lemmikt väidetavalt armastavad,aga koer saab vabadusse ehk aind siis,kui kett katki läheb),siis korterikoerakesed(diivanil dogid-miks mitte!) ja siis sellised koeraomanikud(või ka mitte-omanikud),kes lihtsalt sõna võtavad ja targutavad-enda koer võibolla ei tea ammu,kuna peremees(naine) teda hellitas,jalutama viis või isegi nt.ussirohtu andis...Noh-sellised ka kahjuks varjupaikka satuvad.Vabandust teiste foorumlaste ees,kui mu kirjutis tundub teravana.

Re: myyn paberiteta 1-aastane emane must taks

Postitus Postitas ulla » Neljapäev Aug 04, 2005 23:42

üksinda aias nad tõepoolest vaid magavad.mõned muidugi lärmavad ka igavusest ja ajavad naabreid hulluks.vot kahekesi on juba põnevam ja kolm on juba kari.möllavad-jooksevad ka siis kui peremees kodus pole(magavad ikka ka palju).muidugi käin oma karjaga mitu korda päevas jooksmas.praegu näiteks on mu kari ennast toas sisse seadnud ja heameelega nad õue ei lähekski.vahest ei sunni ka.
tuttavaid korteri takse tean ka.aeda pole ja pole vajagi.piisab kui peremehe lähedal olla saab.jama on nende koertega kes palju üksi peavad olema.need ,nagu ma juba ütlesin, kipuvad naabreid terroriseerima .

Re: myyn paberiteta 1-aastane emane must taks

Postitus Postitas dogiomanik » Neljapäev Aug 04, 2005 23:27

Mina kasvatan korteris kahte dogi. Dogid on teatavasti aretatud seltsi ja diivanikoerteks. Koerad käivad rihma otsas väljas kaks korda päevas, kolmanda korra sõidame autoga paari kilomeetri kaugusele asulast ja koerad jooksevad lahtiselt ennast "tühjaks". Nii iga päev.
Mis kasu oleks mul oma aiast, ega koerad ei ole idioodid, et nad aias olles ringiratast jooksevad. Samamoodi oleks vaja kolm korda päevas jalutamas käia. Pealegi, üksinda nad aias olla ei taha.

Teeme palun vahet õue ja toakoertel. Õuekoerte koht on õues ja toakoerte koht toas.

Re: myyn paberiteta 1-aastane emane must taks

Postitus Postitas käbi » Neljapäev Aug 04, 2005 23:02

Vastuseks aiahuvilise küsimusele, küsiksin kui palju jookseb koer aedikus? kui natukenegi suuri koeri jälgida, siis ikka niisama nad ennast ei liiguta.magavad enamus aja.lisaks on kindlaks tehtud, et koer liigse füüsilise koormuse puhul mitte ei väsi vaid sattub stressi, koera väsitavad vaimsed ülesanded.ega koer ei ole jänes et kogu aeg ringi silkab.
oma koera ( kuigi elame oma majas ja ka suur aed) ei jäta iial novembrikuu tormidega kuhugi muda auku magama, isegi kui mõni arvab, et see on koera suur unistus, joosta paarkümmend kilomeetrit iga päev ja magada iga ilmaga*aedikus*,lisaks see, et saklased on kohutavalt inimesekesksed koerad, kes tahavad pidevat tähelepanu ja tegelemist.

Re: myyn paberiteta 1-aastane emane must taks

Postitus Postitas aiahuviline(see endine) » Neljapäev Aug 04, 2005 00:45

Küsiks ka siis käbi käest,et kui tihti sinu arust käib üks korteri-koer(suur koer siis) väljas?Kui palju ta saab joosta(kõndida kasvõi).Enamalt jaolt peab ta korteris omal asemel lamama...ja käib vast kaks korda õues asjal...Väiksem koer saab ka suuremas korteris oma jooksuvajaduse mingil määral rahuldatud,kui temaga tegeletakse.Meie tavalised korterid on kitsad-inimestelgi pole igaühe jaoks oma tuba.On muidugi tõelisi koera-armastajaid,kes aind koertele elavad,kuid ikkagi pole ka mina korteris suure koera pidamise poolt.Elage ikka vastavalt võimalustele ja laske teistel(siis suurtel koertel) ka elada hästi ja normaalselt!
Aga kuidas on läinud teema algataja taksil?Loodan,et leidis uue kodu.

Üles