Vannitoa remondi hind

Postita vastus

:
Et ennetada automaatseid teateid, nõuame, et sisestaksid mõlemad sõnad tekstivälja. Sisse loginud kasutaja ei pea seda sisestama.
Smailid
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BB-kood on SEES
[img] on SEES
[flash] on VÄLJAS
[url] on SEES
Smailid on SEES

Teema ülevaade
   

Laiendatud vaade Teema ülevaade: Vannitoa remondi hind

Re: Vannitoa remondi hind

Postitus Postitas anonüümne » Esmaspäev Mär 07, 2016 12:39

Tere, kasutaja Liin.

Kuidas Sinuga kontakti saab?

Re: Vannitoa remondi hind

Postitus Postitas lindert » Pühapäev Mai 17, 2015 22:03

tundmatu kirjutas:Hmmm..... Kui endal aega on ja tahtmist, siis saab vannitoa remondiga ideaalselt ka ise hakkama. Uurid netist (kasvõi siit foorumist), raamatutest jne. Teed vaikselt. Läheb küll rämedalt aega, aga on kaks plussi.
1. Endal hea tunne et said hakkama (ja korralikult. Korralik hüdroisolatsioon jne)
2. Töörahaga võid ennast premeerida :)Kasutaja "Liin" on ilmselgelt spetsialist. Pakuks talle iga kell tööd. Kui juhtub mingi paus olema, anna teada, samuti on aeg-ajalt suuremamahulisi projekte Soomes.

Re: Vannitoa remondi hind

Postitus Postitas tundmatu » Reede Veebr 20, 2015 16:00

Hmmm..... Kui endal aega on ja tahtmist, siis saab vannitoa remondiga ideaalselt ka ise hakkama. Uurid netist (kasvõi siit foorumist), raamatutest jne. Teed vaikselt. Läheb küll rämedalt aega, aga on kaks plussi.
1. Endal hea tunne et said hakkama (ja korralikult. Korralik hüdroisolatsioon jne)
2. Töörahaga võid ennast premeerida :)

Re: Vannitoa remondi hind

Postitus Postitas Külaline » Reede Jaan 09, 2015 15:02

Firma keskmine hind on ca 1000.-/m2 põrandapinna järgi vannitoa ehitus.
Hind sõltub suurest kui suures mahus töid teha ja mis materjale kasutada.

Haltuura tegija leiab kindlasti odavamalt, kuna seal ei ole makse sees.

Materjalide ja töö osakaal ehituses on tavaliselt 60% materjal 40% tööjõud.

NB! kritiseerijatele juba ette kirjutades, et need on keskmised (ja kogemustele tuginedes) hinnad. Paika peab ka ütlus, et see mida tellid, seda ka saad ehk siis seina võid panna nii 15.-/m2 plaadi kui ka 60.-/m2 plaadi, see ka mõjutab eelpool öeldud m2 hinda.

Päikest

Re: Vannitoa remondi hind

Postitus Postitas Liin » Esmaspäev Dets 29, 2014 20:46

rkka kirjutas:Ja ehitaja kuupalgaks oleks 2856 eurtsi? Hästi elavad ehitajad... midagi pole öelda.


Ma küll täpselt ei tea, kust sa sellise numbri said, aga olen lahkelt valmis selgitama firmaga seotud kulusid:

Kui arvestada, et töötunni hind on firmal 19 euri mehe kohta, ehk ühe kuune (160 h) projekt läheks tellijale tööd maksma 3040. See jaguneb laias laastus järgmiselt:

507 käibemaks
805 tööjõumaksud (sotsmaks, tulumaks, töötuskindlustus)
175 puhkusefond
433 eurot tööriistade amortisatsioon (minul ei ole kõige nooblimad tööriistad, kuid minugi tööriistapark, mis seotud vannitoaga küünib 3500 euroni. Tööriistade eluiga varieerub, kuid nad kuluvad), transpordikulu (uut autot veel liisida ei saa, hea kui kütuse kätte saab ja jooksvad remondid tehtud), raamatupidamiskulud, muud kulud (nt ladu, kontor jne.), firma kindlustused ja võibolla siis veel võimalik firma kasum (kuigi sellest rahast sinna palju ei jää. Ilmselt võib mingist kasumist rääkida kontekstis, kus palgal on rohkem inimesi.)
1120 töötaja palk.


Kusjuures kalkulatsioon oli tehtud 19 euri tund. Ise arvestan oma projektide puhul tsip alla 17 euri (seega kõik numbrid nõks väiksemad.) 7 euro eest kätte hea töömehe leidmine on pigem vedamine (labidamehedki tahavad saada vähemalt 5 kätte, kuigi levinud praktika on senini, et osa sellest makstakse mustalt.) Seega siin mingist rikkaks saamisest küll ei saa rääkida.

Re: Vannitoa remondi hind

Postitus Postitas Leidi » Esmaspäev Dets 29, 2014 03:47

Vau! Uskumatult andekaid inimesi on olemas! Tõestus sellest, et kui väga tahta saab kõigega hakkama... Nii ilus vannituba!

Re: Vannitoa remondi hind

Postitus Postitas nipi tiri » Esmaspäev Dets 29, 2014 02:44

Vannitoa remondi hind


Vannitoa remondi hind


Vannitoa remondi hind


Vannitoa remondi hind


Vannitoa remondi hindTere!

Ise olen hetkel 30 aastane neiu, kel põhitöökoht arvuti taga ja julgen öelda, et kui tahta siis saab ise väga edukalt hakkama. Alustasin ma kunagi remondi tegemisega puhtalt sellepärast, et kui materjalide raha veel leidus, siis paraku Eesti saadavate palkade juures ei ole (vähemalt minul) mitte kuskilt seda töömehe raha lisaks võtta ja mulle ei tundunud see ehitamine üldse mingi raketi-teadus.

Nüüd teema juurde, minu kaks vannituba läksid kokku ligi 2500 (ainult materjali kulu- laed olid mul ennem valmis, samuti ka oli torustik paigas ning põrand, küte sisse valatud) ja tehtud sai ta umbes kaks aastat tagasi (aasta tagasi tegin veel lisaks ka sauna, mille kulu oli 650 euri- 1,5 ruutu) ja vannituba+dussiruum on mul umbes 12 ruutu. Ma ei kasutanud küll tavapäraseid meetodeid ja kel mingi osa suhtes rohkem huvi võib hiljem lisa küsida, aga olen uurinud ilusti netist igast erinevate küsimuste kohta ennem tegema hakkamist ja ka tegemise ajal (nt ka hüdro osas oli mul palju küsimusi- kõige lihtsam on seda teha kahes ettappis- kõigepealt teha nurgad ja ääred, NB! koos lintidega ja hiljem teha ülejäänud osa- mina tegin Hydrostopiga http://www.bauhof.ee/hudroisolatsioon-h ... -22kg.html ja too oli väga hea - ei haisenud ja väga mugav oli kanda pinnale- põranda ja nurgad tegin lahjendamata ning seina (kuna mul oli seda palju), siis lahjendasin 1:2-le, õpetuse järgi ei pea nii vähe lahjendama, aga minu meelest pigem karta kui kahetseda :)).

Samuti plaatisin ja vuukisin ise- siinkohal võin kogemusest öelda et tasub pärast kandmist oodata üks 2h ja siis hakata teda kõigepealt kuiva, pehme svammiga maha hõõruma, kui see töö tehtud siis pesta ilusti puhtaks. Mulle endale meeldivad Kiilto tooted, aga ceresitil on olemas täiesti vett ja mustust hülgav (tõesti on) vuugitäited, kuid nenedega ei ole võimalik peita nn plaaitmisest tulnud vigu (kui kasutada suuri plaate siis on keerulisem neid ilusti saada, seega alale soovitaks mina tavalise väga elastse seguga mosaiiki plaatida- kõige lihtsam), kuigilt suht norm on ka plaatida 10cm plaate, mis on resti peal (sõrestikuga koos ala 12 tükki vist).

*Kuna ma olen 164 pikk ja kaalun 53kg ning mingit trenni ajanappuse tõttu ei tee, siis võib julgelt öelda, et vuukimine oli minu jaoks päris kurnav töö- samas teed sa seda vaid paar päeva (kahes toas kokku).

NB! Vannitoas on kasutatud tugeva õliga üle õlitatud tammepuidu kummutit, mis Jyskis maksis 250 euri+ u. 30 euri õli).

Re: Vannitoa remondi hind

Postitus Postitas vannijalg » Pühapäev Dets 28, 2014 21:48

rkka kirjutas:Ja ehitaja kuupalgaks oleks 2856 eurtsi? Hästi elavad ehitajad... midagi pole öelda.

Egas jah tööhehel pole ju vaja tööriistu uuendada, ega ka makse maksta ja puhkusest me ei räägigi. Ja muidugi me ei loe täiendavaid kulusid mis kaasnevad seoses töödega. Hea on kui lõpuks kätte jääb 800-1000 raha.

Re: Vannitoa remondi hind

Postitus Postitas anni manni » Pühapäev Dets 28, 2014 15:51

Minu vannituba läks lopuks maksma 4150 euri,kortermajas .lammutuse tegime ise ja utiliseerimine ka omalt poolt.kõik algas nullist ,seinte ülesehitus,aknavahetus aknafitma poolt,välisseina soojustus ja sealtedasi kõik, mis vaja.materjalid lasin osta töömehel sest ta oskab vaadata,mida vaja ja ise ei oma autot ka.enamvähem läks töötasu ja materjal materjali eest kulu pooleks.pidasin täpset arvestust.lõpptulemusega olen rahul.kõik on uus ja korralikult tehtud.

Re: Vannitoa remondi hind

Postitus Postitas rkka » Pühapäev Dets 28, 2014 10:49

Ja ehitaja kuupalgaks oleks 2856 eurtsi? Hästi elavad ehitajad... midagi pole öelda.

Üles