Leitud kits

Postita vastus

Smailid
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BB-kood on SEES
[img] on SEES
[flash] on VÄLJAS
[url] on SEES
Smailid on SEES

Teema ülevaade
   

Laiendatud vaade Teema ülevaade: Leitud kits

kitse koht tahan teada

Postitus Postitas urmo » Reede Veebr 04, 2011 17:27

mis käbi
ma kitse uurimi tõõ tahan teha

Re: Leitud kits

Postitus Postitas summikene » Reede Okt 12, 2007 20:26

No minu kitse ja soku tervis mu meelest palju parem, egas neil ka pele rännakut midagi viga polnud. Aga gofiga on nii nagu on, kits ilmselt läheks aga oh õnnetust mina pole eriline golfi fänn.
Ja alles hiljuti kuulsin veel, et mu ühel tuttaval kitsekasvatajal (või peaks vastupidi ütlema, et kitsed on hoopis inimesekasvatajad) oli kitsekari läbi lahtise laudaakna välja roninud ja nõudis varahommikul perenaise magamistoa akna all maiust või kes teab mida.

Re: Leitud kits

Postitus Postitas naano » Teisipäev Okt 09, 2007 09:38

Saadab tervitusi!

[IMG]http://www.hot.ee/naano/091007.jpg[/IMG]

Re: Leitud kits

Postitus Postitas käbi » Esmaspäev Okt 08, 2007 21:56

noh, kits ikka elu ja tervise juures? käite ka golfi mängimas, et parem isu tal oleks?:)täitsa nali lugu ikka küll, icitan siiani kui meelde tuleb:)

Re: Leitud kits

Postitus Postitas summikene » Esmaspäev Okt 08, 2007 20:45

Jah, oma käest võin pajatada, kuidas mu kits soku sappa võttis ja maailmareisile läks. Ja mis neil viga rännata oli-viljapõllud pöetud, vaade avar ja aina marsi kuhu silm ihkab. Tänu headele inimestele (üks neist kohalik loomarst) sain oma loomad tagasi toodud. Linnulennult oli see "vaid" 5km kuid autoga tagasi toomine oli ca 2x pikem maa. Ja selle maa läbimisele kulus neil vaid mõni tunnike.
Aga mis neid ajendas minema seda ma ei oska siiani välja mõelda.

Re: Leitud kits

Postitus Postitas piiatiia » Laupäev Sept 29, 2007 13:29

See kuidagi nii tasakaalus, et kui sööb rohelist värsket heina, siis juurikaid ja ka koori ei taha. Võimalik, et ka varem teda hoiti ja toideti hästi, kuid keegi või miski hirmutas kodust eemale. Kohati on nad väga kartlikud ja rumala peaga ei vaata kuhu ning kaugele jooksevad.

Re: Leitud kits

Postitus Postitas käbi » Laupäev Sept 29, 2007 11:32

ic, kui juba golfipükstes ringi jooksis, siis on selge mis tegelasega tegu:)restorani pead oma kitse viima:)

Re: Leitud kits

Postitus Postitas naano » Laupäev Sept 29, 2007 11:16

Suured tänud!

Mingite kartulikoorte peale tuleks me kits vist suurest solvumisest sarvedega pusima. Üldse erakordselt pips loom, isegi porgandi peale põhimõtteliselt sülitatakse.

Re: Leitud kits

Postitus Postitas Turkestanica » Teisipäev Sept 25, 2007 17:42

Sorry, aga naabrinaist polnud kodus, ei saanudki tarkust juurde. Aga näe, siin teadjaid küll.

Re: Leitud kits

Postitus Postitas piiatiia » Teisipäev Sept 25, 2007 15:12

Minu kodus on 4 aastat kits( nüüdseks juba kitsed) elanud. Äärmiselt sümpaatsed, sõbralikud ja söövad palju vähem kui lambad. Haigeks sööta võimalik ei ole ja mingit eri menüüd ei vaja. Heintele lisaks näiteks puu oksi ja maiuseks kääruke saia- leiba. Kui on, meeldib juurvili või ka lihtsalt kartuli koored. Tiinustesti talle teha ei saa ja lõpptiine pole ka alati mitte- lõpptiinest paksem. Udara kasvamisest ja tihkemaks muutumisest saab looma kuigi palju jälgida. Tiinuse teises pooles on võimalik, et paremalt poolt saab loote liigutusi tunda, kuid mitte tingimata. Igaks juhuks( kasulik nii emale, kui lapsele) võiks vetapteegist tuua mineraalsööta, kus sees seleeni või E-vitamiini. Ja loomulikult vajalik vesi. Koledat ja rasket midagi ei ole.

Üles