Odavad kanad?

Postita vastus

Smailid
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BB-kood on SEES
[img] on SEES
[flash] on VÄLJAS
[url] on SEES
Smailid on SEES

Teema ülevaade
   

Laiendatud vaade Teema ülevaade: Odavad kanad?

Re: Odavad kanad?

Postitus Postitas liivakass » Reede Mai 06, 2011 22:21

nu vot-kust said sellise halli sodi? "videviku poest"- siis muu ei aita kui küsi toojalt, ennustada ei oska kuidagi. Üldjuhul on pruunikad-kollakad need söödad-lisandid-vitamiinid. Kalajahu on hall ja haiseb kala järgi ka.

Re: Odavad kanad?

Postitus Postitas Mutike » Reede Mai 06, 2011 14:40

Noh mulle toodi ka lisasööta - mineraalaineid. Ainus viga, et seal kotil on ainult hind, mingeid muid juhiseid, ega seda, mis aineid see sööt sisaldab, pole. Ja iegi seda, kui palju seda kanadele andma peab, ei tea.
Selline hallikas, mineraalväetise moodi asi on. No mis ma nüüd teen sellega, palju kanadele annan?

Re: Odavad kanad?

Postitus Postitas kanamutt » Reede Mai 14, 2010 07:43

õõrel käimist, kulla inimesed need on ju kanala kanad need ei olegi õrre kanad, sileda maa peal suurtes aedades elanud, ok osades kanalaes ka puurides.

võtsime ka vist linnu talu vms. rääbakad, polnud sulgi küljes jms. 3 kuu rammusa toidu, jahu ja lisaainetega olid sulges kanad, kelle kogutoodang oli aasta pärast silmapaistev ühe kana kohta.

ÄRGE SEDA UNUSTAGE: peate ostma LISAAINEID!

- valguline - munejatele kanadele
- mineraalained

Suvel visake kanadele ikka rohelist (kanadel on selles suhtes maitseeelistused) siis värvub munarebu kenaks ja ka muna pidavat maitsekam - kauasäilivam olema.

Need on kohe spets kanade omad küsige looma poest vm.

Re: Odavad kanad?

Postitus Postitas linnupidaja » Neljapäev Apr 08, 2010 09:05

Kõik, kes soovivad tulla kanapidamist ja ka muid linde uudistama ning nedest teada saama, tulge Linnupäevale 17.04.2010 Tölpla talus. Saate targemaks ja siis otsustage ise, millist ja kui ilusat kana või lindu võtta ning mida süüa anda. :)

Re: Odavad kanad?

Postitus Postitas käbi » Teisipäev Mär 30, 2010 21:37

Ainus asi, et ma seda usaldust ka vääriks. Õppida on veel ikka palju, palju.

Re: Odavad kanad?

Postitus Postitas foksi » Teisipäev Mär 30, 2010 13:10

Tead Käbi, sa oled ka ise lambavääriline :DAnnaks taevas, et selliseid hoolivaid ja südant valutavaid loomaomanikke oleks Eestimaa peal rohkem.
Ja mina pean omakord tänama Käbit küülikute info eest, sest Foksi on nüüd ametlikult angoora küülikute pidaja :D:D.Vat, mis võib Kodukauniks foorumit lugedes juhtuda :D
Pilte ka
http://fotoalbum.ee/photos/fiksu/66812447

Re: Odavad kanad?

Postitus Postitas käbi » Pühapäev Mär 28, 2010 14:11

Mhmmm, kana jutule siis vahele, et Käbil on 4 lammast, Foksilt saadud. Üli arukad, eriti ilusad ja maailma kõige kiftimad loomad. Tõsiselt lahedad. Nii hullult sõbralikud. Esialgu ma pelgasin, seni kuni ma Foksi lautta sain, siis oli hirm käega pühitud. Ronivad sülle ja erilised lembeloomad:)

Re: Odavad kanad?

Postitus Postitas trumm » Neljapäev Mär 18, 2010 21:13

mul on ka tunne, et täna on marss kusagil konjunktsioonis ja merkuur petrograadis.. võimistaoligi :D

aga see on tore, et inimestel on erinevad arvamused. mul hetkel pole aega vaielda, kuid jään kindlalt oma juurde. ja arvan ka, et maal on ressurssi, et kõik inimesed normaalselt ära toita... maad seejuures sellisel moel kurnamata nagu prageu tehakse. jajah, kõiges on süüdi see va võimalikult suure raha tagaajamise kultus, mis on loonud selle tarbimismaania ja muud hädad, mida osad tavatsevad tsivilisatsiooni hüvedeks nimetada. ma parem ei ütle, kuidas ma seda nimetan. kuigi ma ise paljut sellest tarbin (:P)

ja kesse on öelnud, e ttrumm ei kasuta mõistlikus koguses ja kindlate tootjate mineraalväetisi teatud kohtades piiratud tingimustel? haa!

Re: Odavad kanad?

Postitus Postitas logimata Mirjam » Neljapäev Mär 18, 2010 19:47

No kui ongi kanadele mürk, siis peab mainima, et väga tõhus mürk - egas muidu kanad ainult keskmiselt 8 a. elanud (2 neist elasid koguni ligi 12.a.). Poleks andnud, elanuksid kindlasti poole kauem.

Tegelikult isegi paprika eri sortidel on vist miskit ainet rohkem või vähem, ise ei söö sellepärast enam toorelt, sest mõned ärritavad magu. Aga külmutatult või töödeldult pole kunagi probleemi olnud, söö, palju mahub.

Re: Odavad kanad?

Postitus Postitas Peeter » Neljapäev Mär 18, 2010 19:10

Kunksmoor1005, kust on pärit mõte, et paprika võiks ükskõik mis linnu või looma tervisele kahjulik olla? Jutt saab olla ikkagi ainult mahedamaitselisest magusast paprikast, mis oma rohkete vitamiinide ja antioksüdantidega on üks kõige tervistkosutavamaid aiavilju siin ilmas. Vaevalt, et kellelgi võiks tekkida hullumeelne idee kanadele [i]Cayenne[/i] või muud sarnast pipart sisse sööta.

Üles