Nõudepesumasina ummistus

Postita vastus

:
Et ennetada automaatseid teateid, nõuame, et sisestaksid mõlemad sõnad tekstivälja. Sisse loginud kasutaja ei pea seda sisestama.
Smailid
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BB-kood on SEES
[img] on SEES
[flash] on VÄLJAS
[url] on SEES
Smailid on SEES

Teema ülevaade
   

Laiendatud vaade Teema ülevaade: Nõudepesumasina ummistus

Re: Nõudepesumasin

Postitus Postitas Külaline » Reede Mär 24, 2017 22:15

Selline probleem et saime uue masina, kuid ilmnesid juba probleemid.
Probleem siis seline et äravoolutorust tuleb kogu aeg vett peale kuigi kraanid kõik õigesti ühendatud. oskab keegi õelda milles probleem või kas klapid lihtsalt ei sulge?

Re: nõudepesumasina ummistus

Postitus Postitas liivakass » Esmaspäev Nov 03, 2008 00:52

mul küll töötab kenasti aga------ kas ikka tasub ise torkida kui kõik filtrid puhtad, regulaarselt on tehtud katlakivieemaldiga puhastus ja lausa putru masinasse ei topita?kohvipaksu ka mitte- mingi rem. töök. kutsuda koju spets ja see pole nii kallis ju.

Re: nõudepesumasina ummistus

Postitus Postitas mYgri » Pühapäev Nov 02, 2008 21:36

Selle diagnoosimise ja/või remondiga peaks hakkama saama igaüks, kes mõnel aparaadil kunagi kättpidi sees käinud.
Kui kusagil ummistust pole, siis ehk tühjenduspump lihtsalt kulunud... Ühele kodupesumasinast 20x kallimale riistapuule leidsin kunagi sobiva miskisest remonditöökojast 150kr eest :P
Võimalik, et seal nivooandur hoopis valetab... Kui pump tühjendab, kas siis tuleb korraliku trukiga või vaevu niriseb? Kas vooliku asendist ka sõltub (ots kõrgemal/madalamal)?

Re: nõudepesumasina ummistus

Postitus Postitas oeh » Reede Okt 31, 2008 12:23

väga huvitav see nupu allhoidmine. Ma seda proovin. Puhuda oleme proovinud, aga ei lähe läbi. Isegi üritasime masinast seda äravoolu voolikut lahti võtta, aga see on kapitaalselt kinni. Eks ma siis kutsun parandaja. Näis mis see teha mõistab.

Re: nõudepesumasina ummistus

Postitus Postitas uim » Neljapäev Okt 30, 2008 15:34

olen proovinud ummistusest lahti saada just nii-masina nupu hoidmisega,vahest isegi mitu korda järjest ja siis puhasts ainet just nõudepesu masina jaoks.siiani on aidand alati -masin ostetud kasutatuna ja meil 5 aastat töös olnud

Re: nõudepesumasina ummistus

Postitus Postitas trumm » Neljapäev Okt 30, 2008 15:25

nojah, ta pumpab vee ära, aga ega ta ju ummistust ei kõrvalda.

Re: nõudepesumasina ummistus

Postitus Postitas uim » Neljapäev Okt 30, 2008 14:49

see nupu hoidmine ongi masina enda ummistusest vabastamise moodus masinale sisse programeeritud

Re: nõudepesumasina ummistus

Postitus Postitas trumm » Neljapäev Okt 30, 2008 11:38

mul nõudepesumasina mitteomanikuna on tunne, et kusagilt on midagi ikkagi umbes. põhimõtteliselt prooviks ma ise "läbi puhuda" ja kui ei leia kohta üles, kus see ummistus on, siis kutsuks küll parandaja. ei ole nad nii kallid midagi. on küll mingi teoreetiline imeväike tõenäosus, et ei saa parandada (kuigi ma seda ei usu), kuid maksta miski 4-5 k uue masin aeest ainult seepärast, et äkki ummistuse likvideerimine on mõnedsajad kroonid, on ka ikka liig mis liig. imho.

Re: nõudepesumasina ummistus

Postitus Postitas uim » Neljapäev Okt 30, 2008 00:19

mina pean oma masinal hoidma veidi käivitus nuppu sees -siis masin ise pumpab vana vee eest ära ja saab uuesti asja pessu panna.e.siis nagu isepuhastus??ja mayeri puhastus vahend aitab eemaldada sellise katlakivi moodi sodi mida sina ei näegi

Re: nõudepesumasina ummistus

Postitus Postitas juhuslik » Kolmapäev Okt 29, 2008 23:00

mul tuttav naesterahvas just parandas sama probleemi vooliku lahtiühendamise ja sealt sissepuhumise abil... ehk läheb õnneks?

Üles

cron