Niiskuse lõhn toas

Postita vastus

:
Et ennetada automaatseid teateid, nõuame, et sisestaksid mõlemad sõnad tekstivälja. Sisse loginud kasutaja ei pea seda sisestama.
Smailid
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BB-kood on SEES
[img] on SEES
[flash] on VÄLJAS
[url] on SEES
Smailid on SEES

Teema ülevaade
   

Laiendatud vaade Teema ülevaade: Niiskuse lõhn toas

Re: Niiskuse lõhn toas

Postitus Postitas Kelli12 » Pühapäev Aug 27, 2017 14:04

Minul on toas ever bamboo lõhnaeemaldaja/neutraliseerija!!! Selline pisikene kotikene aktiivsöega seal sees.
buduaaris on müüa ja kuskil oli vist veel! Ülihästi aitab!

ja http://www.lifeshine.ee ka

Re: niiskuse lõhn toas

Postitus Postitas trumm » Laupäev Sept 03, 2005 10:22

kui ta mulle seda öelda julgeks, siis tegelikult ma isegi usuks, et ta soovitab ehk lähtumata omakasust. kui aga varjab, siis oleks minu jaoks see selge märk sellest, et .. et on põhjust varjata, s.t. et kangal endal eeliseid ei ole, ainus eelis on soovitaja omakasu ja loomulikult ta seda mulle öelda ei julge.

Re: niiskuse lõhn toas

Postitus Postitas DiiDii » Reede Sept 02, 2005 17:04

Just nimelt Trumm! ütlen kogu sinu jutu peale. Aga kas sulle tunduks veenev sisekujundaja jutt, kes kirjutab projeki sisse mingi kanga ja lisab seejuures, et saab selle tehingu pealt 5% ? Vaevalt eks?

Re: niiskuse lõhn toas

Postitus Postitas trumm » Reede Sept 02, 2005 15:32


kui mina tean, et minu sisekujundaja poolt mulle üleskiidetud ja soovitatud materjali müüja maksab selle eest kujundajale, siis on see ebaeetiline. seaduse silmis, muuseas, on tegemist ka kõlvatu konkurentsiga teiste müüjate suhtes.

asi oleks aus ja puhas AINULT siis, kui sisekujundaja kliendile ausalt ütleks, et juhul, kui klient seda toodet kasutab, saab kujundaja provisjoni.

Re: niiskuse lõhn toas

Postitus Postitas DiiDii » Reede Sept 02, 2005 14:06

Igas valdkonnas on oma eetika, seda ka müügivaldkonnas. Kui teil on teadmisi psühholoogiast, täpsemalt mõjustamsise psüholoogiast, siis teate, kuidas selline pakkumine hakkab mõjutama sisekujundaja valikuid.

Kas see on kliendi suhtes aus? Päris kindlasti mitte. Paljud bürood võtavad sellise pakkumise vastu, paljud aga mitte lähtudes võrdsuse printsiibist.
Ei see ei ole peen, see on eetiliselt töötamine.

Re: niiskuse lõhn toas

Postitus Postitas laviniita » Reede Sept 02, 2005 11:39

DiiDii`le

Mis nii ebaeetiliselt on sellises pakkumises. Kas Teie olete sisekujundaja? Siis vist olete kõik tasuta teinud. Nii peen!

wwjd`le

Ruumis peab küll korralik ventilatsioon olema. Ja värvige aknaid ka.

Ja kangaste kohta ütlen veel kord: nad saavad aidata (ei usu kaasmaalastele, vaadake www.drapilux.com)

Re: niiskuse lõhn toas

Postitus Postitas vaata » Reede Sept 02, 2005 10:30

vaata,kas su magamistoa nurk ei ole kõrvaloleva rõduga kõrvuti.Rõdu paigaldamisel on tihti paneele vigastatud ja on koht,kust niiskus sisse tuleb,ehk on seinal mõnes kohas ainult krohvikiht.Mul on nii.Tegin need kohad korda ja laenurk enam ei aja värvi maha,palju soojem on ka.Õnneks on minul oma rõdu kõrval, nii et sain tihendust teha oma rõdult.

Re: niiskuse lõhn toas

Postitus Postitas ... » Reede Sept 02, 2005 07:53

Kirjeldatu järgi tundub, et ruumil puudub korralik ventilatsioon. Tähtis pole mitte tuulutamine iga päev, vaid see, et ruumis oleks õhu liikumine KOGU AEG! Vaata üle, kas äkki on ventilatsiooniavad näiteks tapeeti pannes kinni kleebitud. Kui neid ei ole, otsi üles firma, kes sulle need seina sisse lõikab.

Re: niiskuse lõhn toas

Postitus Postitas DiiDii » Neljapäev Sept 01, 2005 16:50

Appi laviniita! Kõigepealt ebaeetiline pakkumine sisekujundajatele, seejärel niiskuselõhna vastu kangas. Kas teie ei tundu, et kui ruumis on niiskuselõhn, siis peaks ikka põhjusega tegelema, mitte tagajärjega.

Re: niiskuse lõhn toas

Postitus Postitas laviniita » Neljapäev Sept 01, 2005 16:22

proovi meie kangaid: drapilux air (Saksamaa)
www.laviniita.ee

Üles