Millal kutsikal jooksuaeg?

Postita vastus

Smailid
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BB-kood on SEES
[img] on SEES
[flash] on VÄLJAS
[url] on SEES
Smailid on SEES

Teema ülevaade
   

Laiendatud vaade Teema ülevaade: Millal kutsikal jooksuaeg?

10 Coins Free Cam Chat

Postitus Postitas xxxcamtom » Neljapäev Juun 22, 2017 14:27

Re: aidake - mul elu esimene koerapreili

Postitus Postitas liivakass » Esmaspäev Veebr 09, 2009 01:50

oi tänud keks(:P) ja pikk pai:D

Re: aidake - mul elu esimene koerapreili

Postitus Postitas keks » Pühapäev Veebr 08, 2009 11:58

Sa Liivakass mine koertekoda.ee, saad palju kasulikku teada .Kas küsid ise, või loed teiste kogemusi.(tu)

Re: aidake - mul elu esimene koerapreili

Postitus Postitas liivakass » Kolmapäev Veebr 04, 2009 23:34

ei ole jh soovi kutsikatega jamama hakata- ega ei tahtnud emast koera ka võtta aga isaseid polnud ja vana koer oli seda nägu , et kauaks teda enam pole- seega sai siis kutsikas emane vana koera juurde õpile võetud. Pool aastat said koos oldud ja siis 30 dets olin sunnitud vana koera magama panema. Jõudis aga päris palju noorele enne seda õpetada. Isegi omad trikid ja lollusedB)

Aitähh abi ja nõuannete eest- püüan selle 1 aja üle elada ja siis võtame ette teekonna loomakliinikusse.

Re: aidake - mul elu esimene koerapreili

Postitus Postitas alma » Kolmapäev Veebr 04, 2009 12:42

käbi, esteks ma olin tiigi ääres (vist) ja teiseks koondise treener ei ole bikiinidest midagi kõnelenud. Mh, jälle ma ei tea pooli asjugi. Oli selgelt kirjas - uisud, kirves, trikoo, ujumismüts.

/alma hiilib ruttu minema, et keegi teema metsa ajamise üle ei jõuaks pahandada/

Re: aidake - mul elu esimene koerapreili

Postitus Postitas padakonn » Kolmapäev Veebr 04, 2009 01:52

Jooksuaja algusest soovitan 4 nädalat koera rihmas hoida. Muidu on olemas tabletid ja süstid innaaja edasilükkamiseks, kuid neid ei soovita kasutada - tüsistused on koera tervisele liiga ohtlikud. Eelkõige mädaemaka oht, mida tavaliselt märgatakse liiga hilja ja väga paljudel juhtudel pole võimalik koera enam opiga päästa ning suurenenud risk piimanäärmete jms kasvajate tekkeks. Sama jutt kehtib ka kassidele. Kui kunagi kutsikaid ei soovi ja ei taha igal jooksukal koera toakoeraks teha ning ainult rihmaotsas jalutada, oleks koera suhtes kõige parem ta ära steriliseerida.

Re: aidake - mul elu esimene koerapreili

Postitus Postitas liivakass » Kolmapäev Veebr 04, 2009 01:14

jeekim mis sõnavalingu mu Betty siin lahti lasi(:S)-kole -koleeeeee

Asjast kah: käes ta on see paganama jooksukas, käib ja tilgub ja ise aru ei saa mis värk- miks torisevad tema kallal kogu aeg8-)Loen päevi, 25.01 nagu oli algus ja nüüd käime kenasti rihmastatult vaid väljas - istub kogu aeg akna all ja vaatab igatsevalt õue- aga no vot ma ei saa kogu päev temaga õues olla. Ükspäev oli lahti ja hiilis vaikselt üle põllu naabrite suunas- sain veel jaole, seal ketikoerad haukusid ja ju ta neid kuulis.
Millal elu taas normaalseks muutub? ja kas on mingeid süste, tablette või muud et järgmine jooksukas jääks ära? või on ainus lahendus op.?

Re: aidake - mul elu esimene koerapreili

Postitus Postitas käbi » Teisipäev Veebr 03, 2009 22:53

ei tule sellest koondise asjast vist midagi välja. keegi trennis käia ei viitsi ja ma juba unustasin ära, et mis alal me võistlema üldse plaanisime minna?
alma, sa ära jutusta, et sa kohal olid, või kui olid, siis olid vales kohas. kujutan ette kuidas sa bikiinides lillkapsas peas kuskil võõra trepi peal hommikul kell 7 istusid, kirves käes:D

Re: aidake - mul elu esimene koerapreili

Postitus Postitas trumm » Teisipäev Veebr 03, 2009 16:17

head päeva jah
:D

Re: aidake - mul elu esimene koerapreili

Postitus Postitas alma » Teisipäev Veebr 03, 2009 11:26

Ja siis ma mõtsin veel öösel selle välja, et tegelikult ma kirjutasin ka käbi jutule alla. Ja kassijagaja2 jutule. ja trummi jutule. Ja kõikide teiste jutule..... Ei noh, on see foorum kohe selline, et ühest küljest nagu kirjutad kõik üles, a teisest jälle, et nagu kirjutad alla. Sest katsu sa üles kirjutada. Uuel leheküljel vahel kobistab, et üles kirjutatud jutt satubki ülesse. Nojah noh.

Tere hommikust!

Üles