Keraamika töötuba - algus 14. september 2016 kl 18

Postita vastus

:
Et ennetada automaatseid teateid, nõuame, et sisestaksid mõlemad sõnad tekstivälja. Sisse loginud kasutaja ei pea seda sisestama.
Smailid
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BB-kood on SEES
[img] on SEES
[flash] on VÄLJAS
[url] on SEES
Smailid on SEES

Teema ülevaade
   

Laiendatud vaade Teema ülevaade: Keraamika töötuba - algus 14. september 2016 kl 18

Keraamika töötuba - algus 14. september 2016 kl 18

Postitus Postitas opetajatemaja » Pühapäev Sept 04, 2016 16:09

Keraamika töötuba pakub võimalust valmistada erinevate tehnikatega keraamikateoseid – kas taldriku, tassi, ehtekarbi või mõne muu abstraktse keraamilise vormi Teie enda valikul. Loodud savist vorm glasuuritakse kohapeal või kasutate mõnda muud juhendaja poolt ettenäidatud dekoreerivat katmistehnikat. Keraamika töötoas saate seega katsetada professionaalsete keraamikute juhendamisel erinevaid keraamika tehnikaid ja heita pilk looja igapäevasesse tööprotsessi.
Kõik kursuste käigus valminud esemed põletatakse kõrgkuumuses, mis tagab nende kvaliteedi ja vastupidavuse ning kuuluvad valmistajale.
Keraamika töötuba pakub loomis- ja avastamisrõõmu valmistades enda kätega põnevaid keraamilisi esemeid

Kolmapäev, 14. september kl 18-20
Plaaditehnikas kahest poolest praktilise õõnesvormi kleepimine, väikevormi kujundamine või- ja suhkrutoosiks. Eseme dekoreerimine, savi pinnale joonistamine.
Juhendab: Kärt Seppel

Kolmapäev, 21. september kl 18-20
Nerikomi tehnika värviliste savide ja valge portselaniga - nerikomi on Jaapani päritolu värviliste masside liitmise tehnika: värvilisest massist elemendid liidetakse kokku, moodustades dekoratiivseid mustreid. Selle väga mängulise ja palju võimalusi hõlmava tehnika eripäraks on see, et muster jääb nähtav eseme nii sise- kui välispinnal
Juhendab: Lauri Kilusk

Kolmapäev, 28. september kl 18-20
Angoobmaali tehnika, kus abiks kodutekstiilid. Värvirõõmsalt kujundatud plaat saab hiljem funktsiooni - kell, vaagen või vaas.
Juhendab: Aigi Orav

Kolmapäev, 5. oktoober kl 18-20
Lairibatehnikas tarbevormid. Õõnesvormi loomisel saab ribadest kombineerida ahenevat või laienevat vormi vastavalt fantaasiale.
Juhendab: Külli Kõiv

Kolmapäev, 12. oktoober kl 18-20
Glasuurimine 3 erinevas tehnikas - pritsimine pulverisaatoriga, sisse- ja ülekallamine ning pintsliga pintseldamine.
Juhendab: Kärt Seppel


Koht: Tallinna vanalinna Tornide väljak
Aeg: kell 18.00-20.00 kolmapäeviti, kokku 5 korda: 14., 21., 28. september, 5. ja 12. oktoober 2016
Hind: 140.40 eur/km-ga, soodushind -15% haridustöötajatele, ISIC ja ITIC kaardi omanikule 119.34 eur/km-ga, laieneb vaid 1 soodustus vabade sooduskohtade olemasolul. Hind sisaldab kõike vajaminevat materjali.
Registreerimistasu: 21 eur/km-ga, mis arvatakse maha kursuse maksumusest ja ei kuulu kursusel osalemisest loobumisel tagastamisele.

Info: tel 615 5163, 5565 5486 Kristel Sarnet, kristel@opetajatemaja.ee
Sisulehele: http://www.opetajatemaja.ee/?mod=kursus ... g=1&h=da85

Üles