Fotokursus algajatele - algus 6. oktoober 2016 kl 18

Postita vastus

:
Et ennetada automaatseid teateid, nõuame, et sisestaksid mõlemad sõnad tekstivälja. Sisse loginud kasutaja ei pea seda sisestama.
Smailid
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BB-kood on SEES
[img] on SEES
[flash] on VÄLJAS
[url] on SEES
Smailid on SEES

Teema ülevaade
   

Laiendatud vaade Teema ülevaade: Fotokursus algajatele - algus 6. oktoober 2016 kl 18

Fotokursus algajatele - algus 6. oktoober 2016 kl 18

Postitus Postitas opetajatemaja » Pühapäev Sept 04, 2016 16:21

Hea pilt räägib rohkem kui tuhat sõna. Ilusa pildi saladus peitub oskuses märgata ja maailma kaadrisse paigutada ning kalli fototehnika olemasolu pole esmatähtis. Ja et hea foto algab sealtmaalt kus vaataja saab emotsiooni. Kutsume Teid neid hetki püüdma!

Algajate fotokursusel on juhendajaks profifotograaf – Aivar Pihelgas. Aivaril on lisaks suurepärastele teadmistele fotograafiast ka hea huumorisoon ning asjade "puust ja punaselt" selgeks tegemise oskus. Tema koolitustelt lahkuvad alati õnnelikud kursuslased, kes pikisilmi järgmist koolitust või edasijõudnute kursust ootama jäävad.

Teemad:
- Fotograafia mõisted ja tehnikad
- Kompositsioon ja pildistamisvõtted
- Fototehnika ja hooldus
- Praktiline pildistamine siseruumides
- Pilditöötluse algteadmised ja põhioskused
- Kokkuvõte ja kodutööde vaatamine

16-tunnilise koolituse käigus saab algteadmised fotograafiast – kuidas kaamera töötab, milliseid funktsioone pildistamisel kasutada. Püüame praktikas pilti teha ja valgust seada. Pilditöötluse lihtsamad võtted ja pildifaili ette valmistamine printimiseks või fotolaborisse viimiseks Kokkuvõtvas loengus vaatame koos teie tehtud pilte ning anname teile tagasisidet nende kohta.


Fotod: Aivar Pihelgas

Aivar endast!

Koht: Tallinna Õpetajate Maja, Raekoja plats 14
Aeg: kell 18.00-21.00, 1 kord nädalas, neljapäeviti, kokku 6 korda: 6. , 13., 20., 27. oktoober (praktiline pildistamine majas), 3. november (fototöötlus / PhotoShop) ja 10. november (lõpetamine)
Hind: 114.00 eur/km-ga, soodushind -15% haridustöötajatele, ISIC ja ITIC kaardi omanikule 96.90 eur/km-ga, laieneb vaid 1 soodustus vabade sooduskohtade olemasolul.
Registreerimistasu: 21 eur/km- ga, mis arvatakse maha kursuse maksumusest ja ei kuulu kursusel osalemisest loobumisel tagastamisele.

Lisainfo ja registreerimine: Tiiu Paas tel 615 5162, 554 8856, tiiu@opetajatemaja.ee
Sisulehele: http://www.opetajatemaja.ee/?mod=kursus ... g=1&h=a8fb

Üles