Sooviks ära anda Kanad (11 tükki) , Lõuna eestis .

Postita vastus

:
Et ennetada automaatseid teateid, nõuame, et sisestaksid mõlemad sõnad tekstivälja. Sisse loginud kasutaja ei pea seda sisestama.
Smailid
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BB-kood on SEES
[img] on SEES
[flash] on VÄLJAS
[url] on SEES
Smailid on SEES

Teema ülevaade
   

Laiendatud vaade Teema ülevaade: Sooviks ära anda Kanad (11 tükki) , Lõuna eestis .

Re: Sooviks ära anda Kanad (11 tükki) , Lõuna eestis .

Postitus Postitas Maarjamari » Neljapäev Mär 10, 2016 15:42

Tere, mina olen Maarja ja huvitatud oma kanakarja suurendamisest. Meil on juba paar aastat kanad ja kukk olnud ning see kevad tahame karja suurendada. Kas kanad on veel alles? Oleksime väga väga rõõmsad, kui oleksite nõus need meile andma kuna rahaliselt oleks investeering meile päris suur ning selle taga ongi asi mõnes mõttes olnud. Saaksime kanadele järgi tulla. Minu mail on maarja@thepoosh.org

Sooviks ära anda Kanad (11 tükki) , Lõuna eestis .

Postitus Postitas nooruk » Laupäev Veebr 20, 2016 16:03

Tere ! Mustlas oleks ära anda 11 kana , Kuus tükki on noored ja veel munevad kuid 5 on juba üle aastased ja enam ei mune. Ühte vanadest hoiame eraldi präegu , temale hakkasid teised miskipärast liiga tegema.. kes teab .. ehk ruum väike ..Tingimused on halvad ja pole enam elujõulist ja loomade eest kaasatundvat ja hoolitsevat kasvatajat kes oleks kursis tänapäeva uue aja kasvatus meetoditega . Raske on vaadata loomadekasvatust kui puudub mõistlikus ja armastus oma töö vastu . Sooviks anda kellegile kellel on teadmised ja huvi loomi pidada , austusega loomade vastu ja piisavad elu tingimused .

Üles