Soovitage lastetoa seinale miskit vahvat

Tapeedid, värvid, põrandakattematerjalid

Re: Soovitage lastetoa seinale miskit vahvat

PostitusPostitas alma » Laupäev Aug 25, 2007 08:35

Khmmm.. mulle meeldib ka roosa värv..

Ühe vähe suurema pildiraami sisu võib ka olla magnetpind.. Et sinna vahetab laps pilte. Oma kogemusest võin pajatada, et lastele väga meeldib kui nende joonistusi tunnustatakse ja elamises kuskile vaatamiseks välja riputatakse.

Mu ideed pole üldse originaalsed, eile õhtul asusin rahulolevalt ostetud ajakirja lugema, "Kodukiri" nimeks, august 2007, ja olin kohe tükk aega mõtlik.. Sest selles ajakirjas nii pilt sellestsamast ruutudest kokku kleebitud lastetoa seinast mida kirjeldasin muus ajakirjas nähtuna, siis artikkel magnetvärvist, ja lõpetuseks, ühes kodus pea samasugused kapiuksed maalitud, mustale taustale lilled, kui minagi tegin.. Ainult mul ainult valgega.. Ei ole midagi uut siin ilmas..

Muide, telekas köögis on väga hää asi... mul vanematel on, ja kuna ema teeb palju süüa siis pole üldse paha midagi hakkida või segada ja samal ajal midagi harivat telekast vaadata. Mis seal ikka lageda pilguga seina vahtida, suur osa elust niigi möödub köögis..

See seinamaal võib olla ka maalitud raamid, seest magnetvärviga värvitud..
alma

PostitusPostitas kassijagaja2 » Laupäev Aug 25, 2007 10:05

ma kah ei saa aru, mis tol roosal värvil viga peaks olema - kui kümnene olin ja uude korterisse kolisime, sain ise oma toa värvi valida, muidugi valisin roosa. tihtipeale naissoost lastele väga meeldib lihtsalt roosa värv, pole parata.

ja minu toas oli ka telekas, see kõige väiksem, vene oma, ja ma vaatasin sealt näiteks ETV kultuurisaateid :P

praegu ma kahtlemata ei tahaks enam üleni roosat tuba, aga mingis vanuses see lihtsalt meeldib.
kassijagaja2

PostitusPostitas Britt » Laupäev Aug 25, 2007 16:37

Sõbranna käis veel ühe väga hea idee välja - panen kirja, ehk tahab keegi veel seda ideed kasutada.

Tõmbad pika nööri või paela seina peale nt kruvide külge ja riputad mingite lahedate pesulõksudega lapse joonistused seinale. Kruvide peale võib kaunistuseks panna mingid magnetid või leiutada midagi muud sinna peale, mis selle kruvi ära kataks.

Kui keegi on pisikesi lahedaid pesulõksusid näinud, siis andke teada. Ma olen kunagi näinud kuskil kodus lepatriinudega miniatuurseid pesulõkse ja kui veel lasteaias töötasin, siis seal käis korra keegi müümas päkapikkudega.. Ehk on neid ka teistsuguseid - igatahes loodan midagi leida :)
Britt

PostitusPostitas Britt » Laupäev Aug 25, 2007 16:41

Meil ka telekas köögis kui nii võtta :D Nimelt meil avatud köögiga elutuba ja tavaliselt kui süüa teen, siis telekas käib või siis raadio (digitv-l on raadiokanalid ka).

oijah passer - lapse roosas toas on pealegi roosa telekas, disney oma. Ega ma ka ei oleks iialgi lapse tuppa telekat ostnud, aga kingitud hobuse suhu ei vaadata.
Britt

PostitusPostitas alma » Laupäev Aug 25, 2007 19:31

Miniatuurseid pesulõkse, küll lisanditega, küll ilma on "Tiimari" poodides.
alma

PostitusPostitas AlgajaJana » Pühapäev Aug 26, 2007 20:19

Minul on üks väike nurk toas, kus Johanna joonistused knopkadega kinnitatud. Ei ole mingid maalid, aga kahene oskab nii vahvalt elevanti joonistada, et kirjutasingi pildile juurde elevant ning kuupäeva ka kõrvale, et mäletaks millal joonistatud.
AlgajaJana

PostitusPostitas passer urbanus » Esmaspäev Aug 27, 2007 21:46

palun vabandust oma varasema kurja kommentaari pärast - lihtsalt selline halb tuju oli, kaine ka polnd ja sai masendus vales kohas välja elatud. palun vabandust!

omist kogemusist laidan magnetvärvi maha - esiteks on see väga nõrk (iga värvikiht sealt peal vähendab jõudu), teiseks kulub kole palju / on väga kallis, kolmandaks on väga ebamugav pinnale kanda (ühtlast pinda hakkasin saavutama neljanda purgiga), neljandaks jätab ikkagi ebaühtlase pinna. kui ma sama asja uuesti teeks, siis kleebiks tsinkpekk tahvli sellel pinnal ja värviks üle - pind sile ja magnet oluliselt tugevam.

aga roosa on väga tore värv - mul on elutoas vähemalt kaks mööblieset kuuest roosad ja raadio ka roosa ja viimane pintsak ka roosa.
passer urbanus

PostitusPostitas alma » Teisipäev Aug 28, 2007 07:31

Ah et laidad maha magnetvärvi, ahah, panen kõrva taha. Ise pole seda veel suurel pinnal kasutanud, vaid reklaame lugenud ja plaanis oli ühte seina ikka julgelt uhada.. Nüüd jälle targem..
alma

PostitusPostitas Britt » Teisipäev Aug 28, 2007 16:01

jah, ma olen näinud magnetvärviga töödeldud seina - ülimalt triibuline ja väga nõrk magnet. raskemaid asju ei anna seina panna. meil magnettahvel olemas ja rohkemat ei tahagi.
Britt

PostitusPostitas Pesapunuja » Kolmapäev Veebr 25, 2015 14:21

Kasutaja avatar
Pesapunuja

Mine Sisekujundus

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist