Sisseehitatud vann

Tapeedid, värvid, põrandakattematerjalid

Sisseehitatud vann

PostitusPostitas p » Esmaspäev Okt 15, 2007 19:34

Ma ei teagi, kas see on sisustuse või ehituse teema, aga igatahes huvitab mind, kas keegi on lasknud endale vanni ehitada? Leidsin netist ühe uhke variandi ja nü´üd siis nuputan, mida peale hakata. Pilt asub siin
http://www.plaadipunkt.ee/index.php?pag ... 4&cat=4045

Kas sellist klaasist esikülge on võimalik kusagilt tellida?
p

Re: sisseehitatud vann

PostitusPostitas passer urbanus » Esmaspäev Okt 15, 2007 21:16

esikülje peaksid suutma ära teha need, kes tegelevad akvaariumitega. seal on tihti oluliselt suure surve peal - olen pildil näinud 2 meetri kõrgust akvaariumi. klaas peaks ilmselt olema nii karastatud kui lamineeritud (?) - ma laseks klaasi poltidega selle sileda pinna külge - tihenditest rääkimata.
tegelikult peaksid basseinitegijad ka hakkama saama - ma soovitakski mõne basseinitegijaga kogu projekti arutada. mis see vann muud on, kui väike bassein ;).
kui tahad, võin anda ühe laia profiiliga basseinitegija kontakti - oli varem basseinitehnika nimelises firmas, aga hakkas freelanceriks. mul tegeles basseini ümber seadistamisega mullivanniks - julgen soovitada.
passer urbanus

PostitusPostitas p » Teisipäev Okt 16, 2007 09:08

Tänud asjaliku vastuse eest! Vanni ehitamiseks läheb mul küll alles umbes poole aasta pärast kuid kontakti sooviksin igal juhul.
p

PostitusPostitas passer urbanus » Teisipäev Okt 16, 2007 11:20

saatsin priva.
passer urbanus

Re: Sisseehitatud vann

PostitusPostitas neiukõ » Teisipäev Sept 15, 2015 13:30

Sõber ehitas vanni ümber karbi, mille tegi looduskiviga üle. Kusjuures vanni ümbert soojustas villaga - et vesi kauem soe püsiks.
neiukõ

Mine Sisekujundus

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot], Google Adsense [Bot] ja 11 külalist