Dekoratiivset maali?

Tapeedid, värvid, põrandakattematerjalid

Re: dekoratiivset maali?

PostitusPostitas aga raamatuga seoses veel » Kolmapäev Apr 18, 2012 04:56

millegipärast tuleb meelde 2 ütlust.
Sitta on parem mitte puutuda, hakkab haisema.... ja Õnneks on igaühel oma elu. Ka need võiks olla märksõnadeks.

Imetlen inimesi, kes ei virise oma elu üle ja lasevad ka teistel elada, oma soppa neile kaela valamata.
aga raamatuga seoses veel

PostitusPostitas Brutus » Kolmapäev Apr 18, 2012 09:55

Mõned tublid inimesed kirjutavad raamatuid, teised hindavad nende tarkust, loevad...aga on ka neid (raamatuid nad pole ise võimelised kirjutama), kes istuvad masendunult nurgas ja kiristavad hambaid. Alma ega teisedki ei tee nendest välja, tunnevad paremal juhul kaasa!
Brutus

PostitusPostitas alma » Neljapäev Apr 19, 2012 11:05

ise teab, Sa kirjutasid: "See on ilmselt alma, kes teeb valjuhäälset reklaami oma raamatule."

See kehtiks juhul, kui annaks raamatu välja oma kulu ja kirjadega. Kirjanduse reklaamimine on ikka kirjastuste ja edasimüüjate tegevus. Või arvad, et peaks kõik töö teiste eest ära tegema?

Nagu see sageli kipub olema. Minu meelistegevus ei ole päris see, millena Sina paistad seda endale ette kujutavat.
alma

PostitusPostitas kunstist » Reede Juun 01, 2012 18:50

Mina olen oma koju kunsti ostnud nii lihtsast kohast ,nagu osta.ee antiigi ja kunstirubriik - seal on kunsti igale maitsele.On Shiskini 3 karu ,on naivismi ,kunstikoolide õpilaste koopiatöid kuulsatest maalidest ,antiikseid maale,kalleid ja odavaid autoritöid jne.Varem või hiljem leiab igaüks sealt endale midagi oma maitse järgi.
Olen tellinud ka kunstnikult koopia mulle internetis silma hakanud ja meeldima hakanud maalist(kahjuks maal ise polnud müüa).Lihtsalt nii väga meeldis see ,et tahtsin sellist ka oma koju.Ma küll ei häbene ,et seinapeal koopia,kui see teos emotsionaalselt mulle tähtis on.
kunstist

PostitusPostitas Jann » Reede Juun 15, 2012 08:12

Üks koht, kus võib ka midagi kena leida on siin. Seal on võimalus enda soovi järgi tellida.
[url=http://www.seinakellad.ee/maalide-tellimine/]Maalide tellimine[/url]
[img]http://www.seinakellad.ee/wp-content/gallery/eritellimus/thumbs/thumbs_paevalilled.jpg[/img]
Jann

PostitusPostitas Korwikene » Pühapäev Juun 17, 2012 19:58

Kas see peab kena olema, see pole küll ju kunst aga (labase maitsega) lihtsamale rahvale ilmselt sobilik; ega päris head kunsti saagi igasse tuppa üles riputada, see oleks kohatu, paljudele sobivad just trükipildid (kaunid koopiad paberil) ja miks ka mitte kolm karu, põtardega "gobeläänid", ristpiste-patjadega sohvad ja veel mis kõik ilus! Kas need on sihvkalilled, toitvad ja kestad saab uulitsale suust välja ajada?
Korwikene

PostitusPostitas kunstist » Reede Juun 22, 2012 21:43

Ma ei halvustaks ,ka kuulsad kunstnikud on päevalilli maalinud.Näit lapse tuppa sobiks see ju hästi.
kunstist

PostitusPostitas Korwikene » Kolmapäev Juun 27, 2012 13:01

Kedagi pole halvustatud ja kui keegi tõepoolest arvab, et näidatud päevalilled on kunst - siis arvaku. Päevalilli on maalinud paljud ja väga hästi, teame: van Gogh, meie Audova ja kes kõik veel. Siin pakutu nendega siiski ei kvalifitseeru nähtuse kunst alla, "rahvapildina" aga omal kohal. Head seinale riputamist siis, ärge lööge omale haamriga näppu!
Korwikene

PostitusPostitas Korwikene » Kolmapäev Juun 27, 2012 13:05

...aga lapse tuppa paneks ikka väge hea, maitseka pildi. Kui pole, siis ei panekski pilti. Kitšikeskkonnas kasvava lapse maitse rikutakse nii kergesti ära ja hiljem oskabki vaid sellist "pahna" tahta?
Korwikene

PostitusPostitas maurus logimata » Kolmapäev Juun 27, 2012 19:33

Ei sobi ta lapse tuppa küll, parem las laps ise joonistab midagi, siis võib kas raamida või niisama seinale riputada. Siis on lapse mõttemaailm ja visioon ehedal kujul lapse toas. See aga pole ilus pilt küll.
maurus logimata

Mine Sisekujundus

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist