Dekoratiivset maali?

Tapeedid, värvid, põrandakattematerjalid

Re: dekoratiivset maali?

PostitusPostitas kunstist » Kolmapäev Juun 27, 2012 21:55

Mul on kodus kunstiteos nn. naivistlikus stiilis öökullid oksal ja mul on täiesti suva ,kas selle tegi koolilaps või tõeline kunstnik ,mulle meeldib ja arvaku teised mida iganes.Ostetud taaskasutuspoest.On koopia mulle meeldinud maalist(ikka õli ja lõuend),mille tegi tellimustööna kunstnik(tellisin läbi okidoki).See originaal oli selline kunstiteos ,mida mõni ka võibolla kunstiks ei pea(ameerika põlisrahvaste kunst) ja oh häbi on ka üks ebayst ostetud tõeline plagiaat(tunnistan ausalt)odav Louis Vaini koopia trükitud kangale ,kuid raamituna korralikku raami näeb kaugelt suht hea välja.Veel hulga igasuguseid tundmatuid kunstnikke , pärsia miniatuure ,jaapani tushijooniseid ,ikoone jne.See ,mis kellegile meeldib on nii subjektiivne.
kunstist

PostitusPostitas püsik » Neljapäev Juun 28, 2012 06:04

Mina olen täpselt seda tüüpi inimene, kes ei kollektsioneeri, vaid ostab/teeb asju eeskätt ilu ja emotsiooni pärast (kuigi, jah, mul on enamasti mõni väga suure väärtusega asi ka). Niisugune on mu kodune pildivalik (kus leidub isegi IKEA-st pärit masstoodangut) ja samasugused on ka mu peenrad. Isegi paljude liikide täpseid nimesid ei tea. Eeskätt üritan luua emotsiooni.
püsik

PostitusPostitas emotsiooni jah! » Reede Juun 29, 2012 16:04

emotsiooni just, seda peab looma. No mõned meist loovad seda ka "rämpsust" aga ega kõigile jätku ka seda päris head, väärtuslikku kunst, saavad siis ersatsi ja tore on kui rahul sellega. Meie ka rahul siis.
emotsiooni jah!

PostitusPostitas teile ei tundu nii? » Reede Juun 29, 2012 19:36

Inimene ei peaks siiski rämpsu peale pidama jääma. Ehk või nagu öeldakse - sitast saia ei saa.
teile ei tundu nii?

PostitusPostitas kunstist » Kolmapäev Juul 04, 2012 09:25

Mida keegi rämpsuks nimetab.Kas tundmatu naivistlik maal on rämps?Teinud võibolla laps.Või kuulsa maali koopia ,või tundmatu kunstniku töö.Mille järgi identifitseerid rämpsu?Mul on üks meremaal ,autor vaimupuudega isik ,kelle elumõte oli maalimine - rämps?Või maal väikesest koerast ,maalinud kuulsa rockbändi solist - rämps?Mis siis sinu meelest ei ole rämps.
kunstist

PostitusPostitas ka kunstist » Teisipäev Juul 10, 2012 18:22

Tore, et vaimupuudega isikud teevad pilte ja koguni rockbandi solist...see ei pruugi olla rämps...aga natuke kahtlane, kas see kvalifitseerub kunstiks selle paremas mõttes. Aga laste joonitused seintel on toredad, kel lapsi joonistamas, pange kindlasti ja see pole igal juhul rämps. Rämpsuks võiks pidada sellist odavat, halvale maitsele orienteeruvaid müügipilte, ka reprod (mis vahel labastavad tuntud kunstnike töid). Aga see meeldib paljudele ja kui ikka massid jookseks tormi tõelisele ja väärtuslikule kunstile...kohe hakkaks kahtluseuss närima, on see tõeline ikka tõeline! Eks igaühele oma ja olge sellega õnnelikud!
ka kunstist

Re: Dekoratiivset maali?

PostitusPostitas harry » Kolmapäev Jaan 02, 2019 20:52

Tere! Ehk kellegile pakub huvi eesti kunst. Vaadake meie kodulehe epoodi https://alacartedesign.eu/
Pilt
Kasutaja avatar
harry

Mine Sisekujundus

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist