Looduslikud viimistlusmaterjalid

Tapeedid, värvid, põrandakattematerjalid

Looduslikud viimistlusmaterjalid

PostitusPostitas siseviimistleja » Neljapäev Okt 22, 2015 14:11

SAFRAN – 100% looduslik viimistlusmaterjal

Safrani müügisalongid Tallinnas ja Tartus pakuvad looduslikke viimistluslahendusi nii traditsioonilistele kui ka kaasaegsetele interjööridele, personaalset nõustamist ja toodete valmistamist ning siseviimistlusteenust. Looduslikud materjalid seintel, põrandal ja mööblil mõjuvad hästi tervisele ja meeleolule ning seeläbi tõstavad ka elukvaliteeti!

Safrani tootevalikusse kuuluvad:
- Savivärv
Hea nakkuvusega matt tekstuurne värv, millel on tänu kvartsliiva sisaldusele õrn sädelus. Pintsliga lihtsalt paigaldatav ja sobib kasutamiseks savikrohvile, betoonile, kipsplaadile, mineraalsetele krohvidele ja pahtlitele. Looduslike pigmentidega toonides on võimalik saavutada suurel hulgal erinevaid värvitoone.
- Marmor – lubikrohv
Hea nakkuvusega lubi-sideainel viimistluskrohv siseruumides kasutamiseks. Toonitav lubjakindlate pigmentidega, lihtsalt paigaldatav ja struktureeritav. Sobib hästi niisketes ruumides, eelkõige vannitoas, kasutamiseks.
- Tadelakt
Marokost pärit lubi-sideainel krohvisegu veekindlate pindade viimistlemiseks. Materjal on vannitoa vetthülgava pinnakattena unikaalne, sest vaatamata tihendatud ja poleeritud krohvipinnale ja sellest tulenevale veekindlusele ei takista see veeauru liikumist. Toonitav lubjakindlate pigmentidega.
- Käsitöötellised
Põletamata savist ja liivast käsitsi vormitud tellised annavad suurepärase võimaluse isikupärasteks lahendusteks. Lisaks savi headele omadustele (õhuniiskust reguleeriv, antistaatiline, hallitusele vastupidav) lisab savitellisest sein ruumile omanäolisust ja looduslähedust. Telliseid saab vormida erinevates toonides Eesti savidest.
- Savikrohv
Savikrohvi üheks oluliseks omaduseks on võime hoida ruumis ühtlast õhuniiskust ja temperatuuri, aidates luua nii tervislikumat ruumikliimat. Safrani toodetud kiuga savikrohv on enim müüdud savikrohv Eestis, mis on läbinud testid Saksamaa Kasseli ülikoolis.

http://www.safran.ee/
siseviimistleja
 
Postitusi: 3
Liitunud: Teisipäev Okt 20, 2015 15:35

Mine Sisekujundus

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist