Teie vead kodukujunduses

Tapeedid, värvid, põrandakattematerjalid

Re: Teie vead kodukujunduses

PostitusPostitas katariina33 » Neljapäev Mai 04, 2006 09:42

põrandakattest - kui te arvate, et täisparkett põrandal on kergem hooldada kui korralik laminaat, siis te eksite. oli enne laminaat, nüüd täisparkett...ja põrandal on pidevalt mingid jäljed jnejne...pesta teda ka sageli hea ei ole niiet, igavene jama:(
katariina33

PostitusPostitas anweli » Esmaspäev Mai 08, 2006 08:14

´´ katariina33´ kas parketi vahatamine ei teeks elu lihtsamaks?
`Polka`
anweli

PostitusPostitas Bibi » Kolmapäev Mai 24, 2006 12:17

Meie kodu on kui Tallinna linn, ei saa iial valmis :D. Teen ja plaanin kõik oma maitse ja tunde järgi ja ei kurda muud kui, et pistikupesi võiks rohkem olla.
Ei kasuta iial oma kodus laminaati ega küprokit (ainult hädavajadusel) ja aknad peavad olema kah raudselt puitaknad.
Bibi

PostitusPostitas katariina33 » Kolmapäev Mai 24, 2006 12:56

seda tüüpi lakitud põrandat ei pidavat pahatatama....vähemalt parketimehe jutt oli selline
katariina33

PostitusPostitas katariina33 » Kolmapäev Mai 24, 2006 12:58

*Vahatatama, muidugi:)
katariina33

PostitusPostitas happypuppy » Kolmapäev Mai 24, 2006 13:55

Minu viga on see et ma ei suuda oma kodu kujundamisega kuskilt otsats pihta hakata...
happypuppy

PostitusPostitas marts » Neljapäev Mai 25, 2006 08:42

Minu viga samuti see, et pole veel poodigi jõudnud mida osta jne....mis siis veel nendest vigadest rääkida. Kui sess läbi saab, võtan ennast kätte ja hakkan pihta.
marts

PostitusPostitas Eluaegne remontija » Neljapäev Mai 25, 2006 22:06

Minu mäletamist mööda polegi olnud aega kui ma pole remonti teinud(viimased 12 aastat vähemalt)arvan, et olen nüüd piisavalt tark teisi õpetama.Esiteks tuleb teha kvaliteetsetest materjalidest ja tegijad olgu korralikud töömehed.Ise tehes ja odavaid materjale kasutades läheb asi tegelikult kallimaks...üks kord ja korralikult, et enam kümme aastat sellele mitte mõelda!!!
Eluaegne remontija

PostitusPostitas Kriimsilm » Reede Mai 26, 2006 12:36

Enne kolimist ei häirnud nagu miski. Omast arust oli kõik kõige paremas korras ja nii nagu peab. Nüüd kui aasta elatud, siis häirivad mind nii magamistoa kui lastetoa värvide valik. Samuti häirib lastetoa pistikute ja ventilatsiooni asukoht. Ja kõige nõmedam asi juhtus diivani katteriide valikuga. Enne kui asi tegemisse läks olin kindel, et diivan tuleb tume hall ja mingi väiksema mustriga. Siis sünnitasin vahepeal teise lapse ja mõistus sõitis pealt ära ja nüüd on meil beez diivan..... jube....
Kriimsilm

PostitusPostitas Hedyl » Teisipäev Mai 30, 2006 16:14

Kui peres on lapsed, ära mingil juhul seinu valgeks värvi.Meie tegime selle vea ja oh õudust!Iga päev nühin!
Hedyl

Mine Sisekujundus

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist