Ainult kassid-kassid-kassid

Koerad, kassid, närilised ja muud lemmikud

Ainult kassid-kassid-kassid

PostitusPostitas Kasssssss » Kolmapäev Juun 28, 2006 22:10

Ainult kassid-kassid-kassid kõikjal,mul hakkab juba ära viskama see kassidega kauplemine.algul on jah ilusad,armsad,pehmed jne.aga siis.naabri kassid 3 ainult minu aias,kraabivad siit ja kraabivad sealt,magavad lillekastides,ma enam ei või.
Mida mina siis tegema pean - lihtsalt vastik.HOIDKE OMA KASSID KINNI JA PUNKT.
Kasssssss

Re: kassid

PostitusPostitas keldrikakand » Reede Juun 30, 2006 10:28

Mina arvan samma.
keldrikakand

PostitusPostitas maria » Esmaspäev Juul 03, 2006 22:42

Jutt jumala õige,kui loed neid kassikuulutusi siis viskab ära küll-.olen kuulnud,et poes pidi olema kassi-koera peletuseks mingi vurts,mis peletaks kõutsid eemale,kas keegi on asjaga kursis
maria

PostitusPostitas t » Teisipäev Juul 04, 2006 07:40

Need vahendid küll ei aita, selles võid kindel olla. Oskaksin sulle soovitada meilt ühte kassi, kes teisi kasse kohe üldse ei salli ja neile kohe turja hüppab. Võtad endale kassi ja murest lahti. Loomulikult aitab ka koer aias. Muud vahendid küll mitte.
Egas siis ainult kodukassid teiste aias käi. Küllap seal ikka ka hulkuvad käivad.
Mis puutub siia kassidega kauplemine. Mida see sõna kauplemine siin küll tähendab? No see selleks. Kassiabi kassid on kõik kastreeritud/steriliseeritud. Nende piss ei haise iseloomulikult, nad ei hulgu ringi, kuna vastavad huvid kadunud ja üldiselt hoiavad hästi kodu. Ei anna järglasi - mis kõige tähtsam. Seega ongi meie tegevus suunatud just sinna, et sinu aeda kassid ei jõuaks.
t

PostitusPostitas Dii. » Teisipäev Juul 04, 2006 10:10

Kasssssss Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ainult kassid-kassid-kassid kõikjal,mul hakkab
> juba ära viskama see kassidega kauplemine.algul on
> jah ilusad,armsad,pehmed jne.aga siis.naabri
> kassid 3 ainult minu aias,kraabivad siit ja
> kraabivad sealt,magavad lillekastides,ma enam ei
> või.
> Mida mina siis tegema pean - lihtsalt
> vastik.HOIDKE OMA KASSID KINNI JA PUNKT.

Kohati nõus. Olen ka pidevalt marus naabri kasside ja hulkuvate kasside peale, kes kolavad ja elutsevad minu hoovis ja kellede pärast oma kiisukesega ei saa hoovis olla. Siit võiks edasi disskusiooni tekitada, kuidas hulkuvatest rääbakatest lahti saada. Mida tegema peaks? Varjupaigad? Omakohus? Peletusvahendid?.....

(ja lõpetada kriitika nende tublide hingede üle, kes kassidele uue kodu leidmisega tegelevad :) ).
Dii.

PostitusPostitas mina » Teisipäev Juul 04, 2006 21:48

kassid on väga armsad loomad, ent mõned inimesed on hästi vastikud. Kaikaga Laine sajataks teid, sünnite järgmises elus rottidena!
mina

PostitusPostitas maria » Teisipäev Juul 04, 2006 23:19

kaikaga või ilma,aga mina võõraid kasse oma aeda ja maja ümbrusesse ei taha.
igaühele on oma armas /kellele meeldib auto mürin-kellele p***e kärin/ NALI....
HEAD ÖÖD.
maria

PostitusPostitas alma » Kolmapäev Juul 05, 2006 15:01

Tegelikult on see mingis mõttes kivi viskamine enda kapsaaeda, see kasside kirumine. Sest tänu kellele neid nii palju õnnetuid ja hulkuvaid on, eks ikka inimeste endi. Meie kandis näiteks, vana suvilate rajoon, on lausa kohutav vaadata kui palju neid õnnetuid ja näljaseid talveperioodiks siia maha jäetakse, igal aastal uued näod.. Püüavad siis väheste aastaringsete elamiste juures "kerjamas" käia.. Steriliseerimise-kastreerimisega ei tegele mõistagi keegi, rääkimata vaktsineerimisest. Sest raha peaks ju kulutama.. Satitaldriku suvila katusele, selle ikka peab panema, enda mugavuses ju küsimus.. siis pole rahas küsimust.. Suvel, kui kassidel niigi kergem, siis on "oh sa nunnukene" ja talvel siis vaadaku ise kuidas saavad.. Loodus tühja kohta ei salli ja kui nad ka ära hävitada mingilt alalt, uued tulevad kohe asemele. Arvate et emastel kassidel on väga "lõbus" aina poegi kanda ja ilmale tuua? Lihtsam viis kuidas asja kontrolli all hoida, on enda kandi hulkuvad loomad ära steriliseerida-kastreerida ja samale alale uuesti elama lasta. Ei tule järglasi, samas hoiavad nad võõrad näod alalt eemal. Loomakaitse Selts on juba mõnda aega seda tegevust propageerinud ja ka teostanud, aga neilgi jääb jõudu napiks. See on ikka enda ettevõtmise asi. Igas paigas on "tuntud" näod kes seal hulguvad. Eks neil ka territooriumid jaotatud. Võtke kätte ja asi ette, vähem virisemist. Lihtne on õnnetutele hingedele jalaga anda. Meil näiteks on üks "õuekass" ka leival, Matúo nimeks. Meil endal ka kodukiisu lisaks kodus. Matúo teab et tema koht on õues, samas ajab ta teised minema. Ja kassid tunnetavad väga hästi, kus neid ei sallita ja just seal käima hakkavadki. Häbi olgu neid õnnetuid niimoodi kiruda. Loodus on inimesele selleks mõistuse andnud, et osata olukordadest positiivsemalt välja tulla, mitte et peamine et mul hea.

Need kes on võtnud oma südameasjaks kasse aidata, neile kodu leida, neile jõudu ja õnnelikku elu! Niipalju kui seda häda, mõistmatust enda ümber nähes õnne tunda suudadki.
alma

PostitusPostitas maria » Kolmapäev Juul 05, 2006 22:55

Seda küll.et inimene ikka ise süüdi,kuid kes ütleb,et seesama kassipoeg kes sealt varjupaigast võetakse ei jõua sinna ka tagasi kui suureka kasvab või siis tema järglased.see on ikka kohutav kui palju neid kaubeldakse kassid aina poegivad ja poegivad .
maria

PostitusPostitas alma » Neljapäev Juul 06, 2006 01:07

Kui kassipoeg võetakse varjupaigast siis antakse kaasa ka soovitus, et teatud vanuses tuleb ta kastreerida-steriliseerida. Suuremad kassid on minu teada selle protseduuri läbinud ja lisaks vaktsineeritud, vähemalt peaksid olema või saab seda teha lasta enne kui kassi koju toote. Selleks on kassi omanikul mõistus peas et õnnetuid hingi mitte maailma juurde lasta sündida. Muidugi pole garantiid et varjupaigast võetud loom "õige" inimese juurde satub, aga mis on siis väljapääs? Tappa, tappa ja veelkord tappa? Kes on inimesele sellise õiguse andnud? Sellest teemast tulebki aina rääkida ja rääkida et inimesteni see lõpuks kohale jõuaks: iga loomaomanik VASTUTAB oma lemmiku hea käekäigu eest ja et loomale põhjuseta valu ja kannatuste põhjustamine on karistatav. Ja et elu on püha. Iga päästetud elu on väärt, et selle nimel pingutada. Kindlasti rohkem väärt kui "tüütu kui palju kuulutusi me peame nägema". Iga sellise kuulutuse taga on üks elu, elu mis VÄGA tahab elada.

Lisaks veel: kassidele müüakse ka tablette mis peaksid pojad ära hoidma. Mitme tuttava ja ka meie kunagine kurb kogemus: see vahend võib küll alt vedada.
alma

Mine Lemmikloomad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist