Ainult kassid-kassid-kassid

Koerad, kassid, närilised ja muud lemmikud

Re: kassid

PostitusPostitas Joosep » Esmaspäev Juul 24, 2006 19:10

edu sulle-Freddy ma ei kadesta sind sinu ettevõtmistes ja mingu sul hästi.
Joosep

PostitusPostitas alma » Teisipäev Juul 25, 2006 12:04

Freddy räägi siis ka et kuidas läks! Ehk saab keegi tuge ja lohutust kuidas omanikega käituda.
alma

PostitusPostitas Freddy » Kolmapäev Juul 26, 2006 08:34

Nii... öösel taaskord kuulsime juba tuttavat "koeralaulu" No kannatasime siis 30 min, 1 tund... hakkas juba villand saama... kell oli ikkagi 02:00... sai siis mõnusast pehmest voodist ennast ülesse aetud ja naabrite juurde sammud seatud. Aga ohh häda... naabrite juurde jõudes sain aru, et nende ukseni ma küll ei saa, sest koer oli tigeda näoga aias lahtiselt. Ega siis muud kui maast väikesed kivikesed ja oletatava naabrite magamistoa akna pihta täpsusviset harjutama :P Peale 10 minutilist loopimist paistis kardina vahelt esimene karvane pea... naabrimees... tuli siis õue silmad imestusest punnis, et "mis sina nii hilja öösel tahad?" "Et mis tahan või? MAGADA!!! Muud midagi... ainult MAGADA..." Peale väikest vestlust tuli välja, et naabrinaine magab mingid tropid kõrvas ja mees ei kuule suht midagi une ajal. Väike vestlus ja küsimus, et kui mina öösel näiteks mootorsaega miskit tegema hakkaksin oma hoovis, kas see talle meeldiks , jõudis vist minu jutt talle kohale... koerale pandi puhas joogivesi, üks närimiskont, mängupall, tehti mitu head silitust ja sügati kõrvatagant. Kui koer peaks veel haukuma hakkama, lubas peremees kohe välja teda rahustama ja/või keelama tulla... Ja kusjuures nii oligi... u kell 04:30 hakkas koer taas haukuma ning 5 minuti pärast oli kuulda kuidas naabrimees oma koeraga räägib... vähemalt selleks korraks mõjus.
Freddy

PostitusPostitas Magi » Kolmapäev Juul 26, 2006 10:32

See kõik tuttav lugu,omal nahal läbi elatud.Nimelt oma koeraga,kui veel oli.Nimelt hakkas ka minu koes öösiti lihtsalt niutsuma ja haukuma algul vaiksemalt hiljem valjemalt.Käisime siis kordamööda temaga rääkimas ja rahustamas,kuid see jäigi tal harjumuseks.Igal ööl täpselt ühel kellaajal kõik kordus.Kas räägid,riidled või rahustad -nii see jäigi.Ja mina ei saanud ise magada,mitte naabrid.Nüüd omal koera ei ole,probleem naabri omadega ja ma tõesti ei tea kuidas nad magavad vist ka tropid kõrvas.
Magi

PostitusPostitas Kass » Neljapäev Juul 27, 2006 06:48

Ei saa jälle muidu kui hakka sajatama.Tulin just aiast ja jälle kassikari peenrad segi pööranud.Roosipeenar laiali kraabitud,viltlehed teises peenrad kummuli,salvijad ripakil ja takkatipuks vahivad nad mulle veel taketaste vahelt näkku,et mis sa uitad siin.Iga päevaga hakkan ma neid vähem sallima,pole teist valikut.Hea on öelda võta omale kass või koer siis võõrad ei ründa,kuid olen omale selgeks teinud,kui ei ole võimalik loomale maksimumi pakkuda,mitte majanduslikult, siis parem loobuda.Koer on olnud ja kogemused täitsa olemas.Keti otsa rippuma pole teda vaja ja lahtiselt aeda ei saa ka.Aga kassidele viskan vett saba alla.
Kass

PostitusPostitas Freddy » Neljapäev Juul 27, 2006 15:28

No aga kaitse siis oma lillekesi kuidagi... on ju tänapäeval ilusad madalad võrkaiad mõeldud just selliste lillepeenarde jaoks... näevad välja ilusad rohelised ning teevad oma tööd hästi - kui aed ees, siis ka kassid vähem kallal kuni nad lõpuks loobuvad.
Freddy

PostitusPostitas alma » Neljapäev Juul 27, 2006 17:41

Freddy - 10 punkti :).
alma

PostitusPostitas Kass » Neljapäev Juul 27, 2006 21:06

Tänan lohutamast kuid aiad aias ja igale peenrale ja ribale kus lilled seda oleks liig,mis liig.
Kass

PostitusPostitas Mirjam » Laupäev Juul 29, 2006 04:14

Nalja teed, Freddy! Kassi ei pea mingi võrk. Mul 1,5m kõrgune naabrite kaitseks minu koera eest ja sellest paneb mu kass nagu niuhti üle naabripenisid narritama. Nood ei julge enam päeval oma ninagi õue pista. Ja seda vett ei jõua ka neile saba alla loopida, ikka kaabivad peenraid oma kemmerguks, kuigi suur liivahunnik hoovis.
Ja see toonekure toodud peletis on mu kodu nii enda omaks tunnistanud, et sirtsutab iga külalise järel oma territooriumi. Kempsu vaiba juba viskasin eelmisel nädalal minema, täna nühkisin aiatoole peale külaliste lahkumist haisust puhtaks! Ise alles noorekene, ei saa veel munegi maha võtta, aga juba piss kõutsi haisuga.
Ausõna, vastikud elukad, lubasin nende nahast endale muhvi teha!
Mirjam

PostitusPostitas alma » Laupäev Juul 29, 2006 10:39

Vaatasin eile meie õuekassi käitumist.. öeldakse et "iseloom nagu kassil".. Oijah. Tema on selline et kipub tuppa nüüd kuna ühel kaunil päeval avastas et seal meite Kiisumiisu toidukauss ka seisab.. et ta sööb õues kõhu täis ja siis joonelt ukse suunas kui vastav tuju et "aga dessert?" Eks ta teab et ei tohi. Aga või teda huvitab. Ja on nii et kui rahulikult reageerida et näiteks uks kinni panna tasakesi kasvõi siseuks et ta esikust edasi ei pääse siis ta on rahu ise ja nagu ei huvitugi. Aga kui proua mina vahel natuke kõvemat häält teeb või teda natuke kiirendab väljumisega siis nagu käivituks mingi salanupp ja algab koomiline efekt nimega "pendeldus"- ta hakkab niikui nui aina tuppa tungima, uksest-aknast, küll tuleks korstna kaudu ka kui avastaks et meil auk laes praegu... et kasvõi tee imevigureid aga tal nagu lööb jonni sisse.. kunagi kui me teda veel ei tundnud lõi tal sellise jonni sisse meie hooviga seotuna üldse.. et ütlesin viisakalt "kõss" ja ta läks kaugemale. Niikui selja pöörasin nii ta sammus tagasi. Ja nii kasvõi tund aega järjest, mina naerust kõveras. Rohkem mul ei jätkunud kannatust aga ma usun et see oleks lõputult kestnud kuni ma oleks loobunud. Eks loobusingi ju. Mu ema rääkis et nende kass teadis et vanaema ei luba tal enda toas olla. Niikui vanaema tagant õuevärav kinni langes nii kass lendas diivanile. Värav jälle käis et vanaema tuleb, kass oma karbis nägu peas et "sai pisut magatud". Üldjuhul, olen tähele pannud, kassid saavad mis nad tahavad. kui neid enne maha ei lööda. Või nende jaoks loogiline takistus ei ilmu. Meil ühel naabril on oma taimede kaitseks haralised oksad ümber nende pandud, kassid pole siin mitte ainult meil. Ja ei huvitu ükski kass seal okste vahel oma aja raiskamisest.
Ma saan aiapidaja pahameelest aru, vägagi hästi. Nõu paraku ei oska anda kui ise midagi taimede kaitseks teha ei taha. Rästad kipuvad marju põõsastelt sööma, pannakse võrk kaitseks peale.. jne. Meil viisid harakad seebi kaevu pealt ära. Lasen nad nüüd maha? Meie läikivat traati leidsime ka nende pesast terve kuhja kui kuuske pügasime. Seda oleks ka endal vaja läinud. Aga eks ilmselt selline jutt ei paranda midagi kui pahameel suur. Pigem valab õli tulle. Aga saabki siin auru välja lasta ;).
alma

Mine Lemmikloomad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline