Paaritamiskuulutustest

Koerad, kassid, närilised ja muud lemmikud

Re: Paaritamiskuulutustest

PostitusPostitas Heliise » Neljapäev Veebr 14, 2008 10:52

Olen kuulnud, et Hotdoll tuleks kindlasti muretseda neile koertele, kel kalduvus võhivõõrastele lihtsalt lambist kõrri karata
Heliise

PostitusPostitas padakonn » Neljapäev Veebr 14, 2008 18:32

Koera kargutamine on lisaks paaritamisele ka võimunätamine. Ehk kui koer omanikku kargutab, siis on selles peres püksid koera jalas ning ei maksa imestada, kui varsti ilmub Õhtulehes järjekordne artikkel "koer ründas külmkappi avanud omanikku", kuna koerale see sel hetkel lihtsalt ei meeldinud. Või palub omanik koeralt mesimagusa häälega, kas ta võib tuppa tulla või toast välja minna. Pisikese nässu puhul võib selline rollide jaotus kõrvalseisjale naljakas tunduda, kuid kaukaaslane tembeldataks kohe hirmsaks murdjaks, mis sest, et omanik on jobu olnud ja pole oma koera kasvatamisega hakkama saanud.

ja aia..ilule - varjupaigad on paberiteta sakslasi (ehk neid nn hundikoeri) täis. lappa vaid pikemalt neid pildialbume ja sa näed seda ise.
padakonn

PostitusPostitas aia...ilu » Neljapäev Veebr 14, 2008 19:54

Mulle piisab täielikult ühest koerast korraga. Natsa mul seda pappi on ja ka see koer ikka tõutunnistusega. Nagu ma teist aru sain,on siin siis jummalast vaesed ja lollid koos - noo,ei ole võimalik isegi ilusat ja tarka ja tõutunnistusega isast saksalambakoera leida ::o

ma mõtsi tegelt kevadel metsa lahti lasta - ehk leiab isase rebase ja kutsikad tulevad veel punasemad....(:P)
Päikest!
aia...ilu

PostitusPostitas kassijagaja2 » Neljapäev Veebr 14, 2008 21:20

proovi, ehk leiabki. või siis mõne muu põneva metslooma.
kassijagaja2

PostitusPostitas Allikas » Reede Okt 03, 2008 23:58

Aga mina arvan,et kui inimene oma lemmikut armastab ja tahab ka paaritada,siis tal kindlasti ka olemas oodatavatele kutsikatele tahtjad.Pole see mingi kuritegu,kui otsitakse netist paarilist oma koerale.Need inimesed oma koeri või kutsikaid tänavale hulkuma ei viska!Varjupaikka ei satu sellised lemmikud,kelle pererahvas neist hoolib.
Allikas

PostitusPostitas käbi » Laupäev Okt 04, 2008 12:03

ma soovitaks sul sinisilmne teha üks käik varjupaika ja siis pajata edasi.armastusega pole siin mingit pistmist, üldjuhul inimesed ei anna endale aru, et võib sündida 12 kutsikat ja neile kõigile normaalse kodu otsimine on peavalu.lihtsalt lambist koerale kutsikaid teha, no ma ei tea.suurest armastusest...mida juttu.kõik me armastame oma lemmikuid, aga mingi reaalne mõtlemine võiks jääda ja mitte ahviarmastusse sukelduda.aia ...ilule konkreetselt, et sa pead oma sakslasega tegema ära KK-2, käima aretuskontrollis, tegema düsplaasia uuringud, ennem kui paaritada võid.
käbi

PostitusPostitas logimata Allikas » Pühapäev Okt 05, 2008 00:51

Ei lase sisse logida-ma siis logimata.
Käbi,usu-olen ise terve elu koeri pidanud ja tõuühingutega maad jaganud.Varjupaik pole ka mulle võõras koht-võtsin ise sealt ühe koera!Kas sina oled võtnud?Ja polnud mulle küll oluline,et varjupaigal polnud mulle tõutunnistust anda!Sain endale VÄGA ilusa koera!
On olemas inimesed ,kes armastavad loomi ja siis see teine kontingent-kel pohhui-las hulguvad!
Aga sellest tõupaberitega paaritamisest ja peremeeste "endale vastu rinda tagumisest",et TEMA koer tõupuhas ja puusauuringud ja muud kontrollid tehtud......Sa ei tea iial,millise koera sa saad.Käid vaatamas pesakonda,näidatakse vanemate pabereid ja muid dokumente,kutsikad kõik armsad.Aasta pärast selgus,et kutsikad olid halvalt kasvatajalt ära võetud ja teise imetava koera kutsikate juurede toodud.Nii saingi omale äbariku-see viga ja too häda.Näitusel kõigeparemat välja ei vedanud ja ei hakanud ma lõpuks enam pingutama ka.Aga paaritasin koera ilusa rahuliku isasega ja kolm sündinud kutsikat juba ammu õnnelike uute omanike juures.(P.S.-See oli neli aastat tagasi).Ei näe ma siin kuritegelikku midagi!Suur osa tõukoerte kasvatajaid kasvatab koeri just rahategemise eesmärgil-paaritatakse kas liiga noori koeri,või liiga vanu koeri.Paaritatakse liiga tihti nii et emane koer kurnatakse või ära.Mul tädipoeg veterinaar-tal palju jutte pajatada selliste "lugupeetud" kasvatajate kohta!Kehvema koera kutsikad müüakse näitusel käinud koera kutsikate pähe maha ja raha jälle tuleb!-Ärge solvuge need inimesed,kes oma koertega ikka tõsist tööd teevad-näitused,dressuur,paaritumisel parima isase/emase valik.
Aga siia foorumisse ei satugi sellised hoolimatud koeraomanikud,kellele moraali lugeda.Le-Kraantsid (siis koer ilma tõutunnistuseta) on olnud,tulevad ja jäävad ikkagi tõukoerte kõrval inimeste südameid võitma ja meiega oma elupäevi jagama.
logimata Allikas

PostitusPostitas käbi » Pühapäev Okt 05, 2008 08:51

Ma nüüd küll ei saa aru, mis maid sa jaganud oled nende tõuühingutega, tõuühingusse kuulumine on teadupärast vabatahtlik. Või ajad sa midagi segamini.Kui sul on oma kasvatajaga probleeme olnud, siis otsi viga kõigepealt endas.Sa räägid endale nii vastu, alla kahe aastaseid koeri ei võigi paaritada.Samuti on paberite saamisel veterinaar kes vaatab kutsikad üle ja neid uuringuid tehaksegi muuseas selleks, et vältida igasugu probleeme.Kui koer ei ole aretuskõlblik, siis kutsikatele pabereid ei saa.Iga vastutustundlik inimene aksepteerib seda ja ei hakka oma peaga suurest armastusest kutsikaid tootma.Kuidas on võimalik pesakonda registreerida nii nagu sina räägid? See ei ole võimalik, või siis on vaja juba veterinaari, kes pabereid võltsib.Koerte kasvatamisega rikkaks ei saa kohe kuidagi, et ära aja pada.
käbi

PostitusPostitas käbi » Pühapäev Okt 05, 2008 09:06

ja mul ei ole midagi krantside vastu, ega koer pole süüdi kui inimesed on nii hoolimatud olnud.lihtsalt rohkem on mingigi garantii kui sa tead oma koera põlvnemist ja saad ennetada probleeme.ah, ma ei tea, kas on üldse mõtet vaielda.kõiki tõukoerte omanike nüüd ühe lauga lüüa, ma ei tea.eks inimesi on igasuguseid muidugi.meil eelmine sakslane oli ilma paberiteta ja see vaev, mis siis pooleteist aastaselt välja lõi, ma ei tea, ma ei tahaks seda ka vaenlasele.koeral oli pankreatiit, mida ravida pole võimalik.leevendada jah, vedasime kolme aastani välja.seepärast olen ma suht umbusklik igasugu teemadel, paberiteta koerad.mina olen oma vitsad saanud korra ja ei tahaks, et teised sama tundma peaks.vot nii, sellised kogemused siis meil.
käbi

PostitusPostitas möh » Pühapäev Okt 12, 2008 14:20

Mida te jagelete siin. Pidage oma pabereid siis kodus B), kui tahate, ning kindlasti on väääga palju inimesi keda see paber toanurgas nüüd küll ei huvita(mind küll ei huvitaks, kui kodulooma peaks). Julgen arvata, et nad siiski ei ole sellepärast veel vastutustundetud.
möh

Mine Lemmikloomad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline