Tahaks koera

Koerad, kassid, närilised ja muud lemmikud

Tahaks koera

PostitusPostitas leedi » Esmaspäev Veebr 18, 2008 14:35

tahaks endale väikest kutsikat (spanjelit labratoori või laikat)
kutsikas võiks olla vähemalt 3-4 k.
vaktsineeritud ja paberitega.
leedi

Re: tahaks koera

PostitusPostitas käbi » Esmaspäev Veebr 18, 2008 15:49

vaata ka kennelite lk.
kutsikad loovutataksegi 2-3 kuuselt ja iga normaalne kasvataja on selleks ajaks juba koera vaktsineerinud.spanjelit võttes küsi ka vanemate kõrvade kohta.tee korralik ostu-müügi leping ja võimalusel vaata ka kutsika vanemad üle.
tere tulemast koeraomanike sekka ja kui tekib küsimusi, siis küsi julgelt.
käbi

PostitusPostitas toshi suzume » Kolmapäev Veebr 20, 2008 00:15

ja küsi ema-isa käest ka luba
toshi suzume

PostitusPostitas kassijagaja2 » Kolmapäev Veebr 20, 2008 11:44

okoo, minus tekitab alati ärevust koerasoovija, kes ei oska tõu nime kirjutada. kas sa oled ise selline nooremapoolne? siis muidugi arusaadav, aga kui ei, siis muudab ärevaks.

miks nii erinevad tõud nagu seda on spanjel, labrador ja laika? ok, labradori spanjelist just mägedekõrgused erinevused ei lahuta, aga laika on täiesti teisest ooperist.
kus koer elama hakkaks? kui korteris, siis on vist natuke kahtlane, et viisakas kasvataja sulle laika müüb.

kas oled tõugude kohta uurimistööd ka teinud? et milline on nt. spanjeli iseloom? mulle see koer välimikult ka väga meeldib, aga iseloomult spanjel mulle ei sobiks. sama oli labradoriga ja laikat ma lihtsalt ei suudaks korteris hoida.
ja veel: millist spanjelit sa üldse silmas pead? neid on palju erinevaid.

aga kui kõik sul tõesti täpselt läbi mõeldud ja tead ka seda, millist spanjelit just otsid, siis muidugi, võin nüüd isegi nagu käbi öelda, et tere tulemast koeraomanike sekka :P minu omaga läheb küll veel mõned nädalad aega, aga suur investeering on juba tehtud ja reedel lähen valin konkreetse kutsika välja.
kassijagaja2

PostitusPostitas käbi » Kolmapäev Veebr 20, 2008 11:51

heh, ongi sul asjad juba nii kaugel? jääme pilte ja muljeid ootama:)
kas leidsid eestist kasvataja või piiri tagant? igaljuhul tore ja õnnitlused!
käbi

PostitusPostitas kassijagaja2 » Kolmapäev Veebr 20, 2008 12:11

kuule vahetasin tõugu ja sain eestist. tõug muidugi üsna laialtlevinud, aga vähemasti mulle samuti juba ammusest ajast meeldinud. pilte ja muljeid tuleb kindlasti, ma terve oma teadliku eluea oodanud seda hetke. ja eks siis paljastan ka, mis tõuga tegu ;)
praegu kogun usinalt varustust kutsikale.
kassijagaja2

PostitusPostitas käbi » Kolmapäev Veebr 20, 2008 12:27

räägi nüüd kõik ausalt ära,kelle sa siis võtad? spanjel ja laika ilmselt kukuvad ära:)? puudel ilmselt see ka ei ole.
vaata, et siis süda haledaks ei lähe ja esimene öö endale voodisse ei võta kui nutab.pärast oled hädas nagu meie olime, et koera välja puksida oma koikust:)
käbi

PostitusPostitas keks » Kolmapäev Veebr 20, 2008 13:23

Voodisse ära vöta jah aga voodi körvale too kyll kui nutma hakkab!(:P) Ma töin ja nyyd on nii mönus, kui magab samas toas ja norskab! Turvatunne kohe! Aga voodisse tuleb siis kui mees on oma koha vabastanud ja tööle läheb!:) Muidu ei pressi.
keks

PostitusPostitas kassijagaja2 » Kolmapäev Veebr 20, 2008 14:13

no ootan´d käbi, las ma lähen käin reedel vähemasti valin koera välja, muidu siin nagu jagaks laskmata karu nahka ;)
ärevus ja irm on endal sees küll juba. et kuidas ikka ja kas ikka teen kõik õigesti ja kas kassid solvuvad igaveseks ära mu peale ja mis saab.
kassijagaja2

PostitusPostitas käbi » Kolmapäev Veebr 20, 2008 14:29

ära muretse,ega see ei aita.eks saad ju alati kasvatajalt nõu küsida ja me kõik jagame heameelega kogemusi.see tunne on ilmselt kõigil olnud kui endale selline vastutus võetakse,ära pabista,tõega:)
käbi

Mine Lemmikloomad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist