Tahaks koera

Koerad, kassid, närilised ja muud lemmikud

Re: tahaks koera

PostitusPostitas käbi » Reede Veebr 22, 2008 22:39

eks see kipubki nii olema, et nemad valivad perenaise endale:) meie Lota oli kapanud kõikide uudistajate peale põõsasse ja ei tahtnud midagi kolimisest kuulda.kui meie läksime, siis hüppas hoobilt sülle ja pakkis kohvrit juba.
loogish, et oled õnnelik.sa oled seda ju nii kaua oodanud.heh, nüüd hakkab su kaunis kodu hävinema,hommikused lompi astumised ja muud rõõmud:) istub puruks näritud konspektide keskel õnneliku näoga ja kui sul on hommikul kiire, siis ta on ilmselges vaimustuses hommikusest päiksest õues.tere tulemast, siis nende rõõmude ja murede keskele (rõõmu on muidugi rohkem)!
käbi

PostitusPostitas leedi » Laupäev Veebr 23, 2008 09:59

noh... ega mul selle koeraga niikiire ka nüüd pole,
ma pean enne ära kolima.
leedi

PostitusPostitas leedi » Laupäev Veebr 23, 2008 10:14

noh... ega mul selle koeraga nüüd niikiire ka pole,
enne kolin ikka ära, sest arvan et vaevalt meeltiks väikesele kutsule
selline väikke korter,kus elab niigi palju inimesi. kui aga olen kolinud
jääb koerale palju ruumi joosta ja mängida.
leedi

PostitusPostitas kassijagaja2 » Laupäev Veebr 23, 2008 11:23

koerale pole tähtis see ruum, mis tal on toas: oluline on, et tal oleks seal üks oma nurk, kus ta saab segamatult olla ja mida saab enda omaks pidada. meil on väga pisike korter ja lisaks kaks kassi, aga koerale on oma koht juba välja vaadatud.

oluline on, et sa viitsid temaga piisavalt jalutamas käia ja et ta igapäevaselt saab palju liikuda. lastesõbralik koer nt. pole kindlasti selline, kelle lased üle ukse õue ja siis ta istub sul seal päev otsa õnnelikult. lastesõbralikud koerad on enamasti inimsõbralikud üleüldse ja tahavad oma inimestega koos olla, mitte üksi õues konutada.
toas tahab koer, vähemasti selline tüüpiline perekoer, olla seal, kus pererahvas -- kui vaatad telekat, on koer diivani ees või peal jne.

nii et eelkõige on oluline, et sa temaga tegeleksid. kas sa tõukoera hindadega oled kursis ja mis su vanemad koera võtmisest üldse arvavad?
kassijagaja2

PostitusPostitas käbi » Laupäev Veebr 23, 2008 11:44

jep, miks arvata, et kui sul on suur aed, siis on koer õnnelik.see ei ole nii, mis su loom vajab (peale elementaarsete vajaduste) on tähelepanu ja tegelemine ja seda iga päev,olenemata su tujust või ilmast.ja muidugi peaks endale selgeks tegema, et koer elab keksmiselt 12-14 aastat,selleks ajaks lähed sa ehk õppima mujale linna,et kutsika võtt ei ole naljaasi,see on teatud sorti kohustus,et sa hoolitsed tema eest 24 tundi päevas:)kui juhtub mingi tervisehäda, siis on ka selleks raha vaja.olen ise oma eelmise koeraga mööda arste jooksnud ja tean mida see tähendab.
käbi

Mine Lemmikloomad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline