Punakõrv kilpkonnal on midagi viga

Koerad, kassid, närilised ja muud lemmikud

Punakõrv kilpkonnal on midagi viga

PostitusPostitas Elerin » Pühapäev Apr 06, 2008 13:57

SIlmad on tal paistes,tahab silmi lahti teha aga mingi kilekest on peal või mina ei tea,siis kui annad süüa talle ,tahab ta süüa aga tal on nagu midagi kurgus,ja pole umbes 2 kuud söönud,käisin loomakliinikus tehti multivitamiini süst,aga pole märgata paranemist"
Elerin

Re: punakõrv kilpkonnal on midagi viga,äkki saab keegi aidata.!

PostitusPostitas Ilonts » Pühapäev Apr 06, 2008 14:45

Soovitaks pöörduda oma probleemiga www.akvarist.ee foorumisse. Seal on teadjad inimesed ja ma arvan, et Sa saad oma murele ehk leevendust.
Ilonts

PostitusPostitas kassijagaja2 » Pühapäev Apr 06, 2008 21:42

Palun ära tee ühe asja kohta mitut teemat, sa võid siin ka avaldada meelepaha, et keegi su küsimusele ei vasta. Kustutasin teise teema ära.

Ja tavaliselt inimene läheb ikka teise arsti juurde, kui ühe tehtu ei aita. Olen ise kassiga käinud kolme erineva arsti juures enne, kui arvestatavat abi sain.
Foorum pole küll mingi koht, kus keegi reaalselt su looma ravida saab.
kassijagaja2

PostitusPostitas Elerin » Pühapäev Apr 06, 2008 22:28

Kuule lammas,ma käisin juba kahes loomakliinikus ja minizoos temaga,tehti üks süst mida see aitab,pean terve eesti kliinikud läbi käima we,mõtle mida ütled kui sa asjast midagi ei tea eks.
Elerin

PostitusPostitas Ilonts » Pühapäev Apr 06, 2008 22:33

Tegelikult, Elerin, ainuke lammas oled siin sina. Kaks kuud on su lemmikloom söömata, tunneb ennast halvasti ja sa alles nüüd ärkad? Loe oma postitus uuesti läbi, hinga 7 korda sisse-välja ja loe uuesti. Ehk saad aru ka kassijagaja postitusest.

Milleks üldse siia siis kirjutada, kui teised on lambad ja sina ainuke lilleke keset suurt s'tamerd???Rääkimata elementaarsest viisakusest.
Ilonts

PostitusPostitas kassijagaja2 » Pühapäev Apr 06, 2008 22:54

Tõesti neiu, vali sõnu! Sa ise kirjutad oma esimeses postituses, et käisid temaga loomakliinikus - see tähendab ikka ühte, mitte mitut.
Ja kui ei ole veel abi saanud, siis peadki tõesti käimagi järgmises ja järgmises, kuni abi saad.
Ja et teada, kust efektiivset abi saada võib, tasuks järgida soovitusi, antud juhul siis külastada Ilontsi soovitatud aadressi.

Selline plärtsumine su lemmikut küll mitte kuidagi ei aita.
Minu meelest on äärmiselt tobe tulla teistelt abi küsima ja siis valimatult sõnu pilduma kukkuda, kui selgub, et inimesed leiavad, et sa pole oma abipalvega just kõige õigemas kohas.
kassijagaja2

PostitusPostitas Elerin » Teisipäev Apr 08, 2008 22:19

Ära hakka pugema ahvilõust
Elerin

PostitusPostitas kassijagaja2 » Kolmapäev Apr 09, 2008 22:20

Vaatan, et ega su mure ikka eriti suur pole ka, seega panen teema lukku praegu.
kassijagaja2

Mine Lemmikloomad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist