Koera tiinus

Koerad, kassid, närilised ja muud lemmikud

Re: Koera tiinus

PostitusPostitas foksi » Teisipäev Apr 20, 2010 06:12

Juta 13, kui vana sa oled?
Mis te edaspidi mõtlete teha ,et sellised asjad ei korduks?
foksi

PostitusPostitas käbi » Pühapäev Apr 25, 2010 11:08

12 nädalaselt hakatakse loovutama, aga seda süstimise skeemi otsi kuskilt vettide lehelt. ausalt, mul nii viskab üle ja ma ei taha hakata sind solvama, aga jah...võta selle koeraga midagi ette, et sellist õnnetust enam ei juhtuks. varjupaigad on selliseid mukisid täis.mõtle natuke peaga, kutsikad on armsad, aga kuidas neile kodu leida jne. see on peavalu.
käbi

PostitusPostitas juta230 » Esmaspäev Apr 26, 2010 22:55

foksi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Juta 13, kui vana sa oled?
> Mis te edaspidi mõtlete teha ,et sellised asjad ei
> korduks?

Tahan tähelepanu pöörata asjaolule, et juta230 ja jänes13 pole üks ja sama isik, mis sellest, et ühes ja samas teemas figureerivad. Ei ole mõtet kasutajanimedest midagi kolmandat kokku miksida.
Kuigi minu nimi viitab sellele, et minu hüüdnimi võiks jänesega sarnaneda, pole ma omale seda nime kahjuks (või õnneks) hüüdnimeks saanud.
juta230

PostitusPostitas foksi » Teisipäev Apr 27, 2010 09:14

Vabanda Juta230...puterdasin tõesti ja minu küsimus oli Jänes 13-nele mõeldud.Ilmselt selle pärast see segadus, et sinu postitused samas teemas, loodetavasti ei pahanda?Kokkumiksimisest pole juttugi, ajasin lihtsalt segamini.
foksi

PostitusPostitas juta230 » Reede Apr 30, 2010 23:06

Ei, foksi, ma ei pahanda. Lihtsalt pöörasin asjale tähelepanu, et asi korrektne oleks. Mõmmi-aabitsa Jänku-Juta tõttu on eksitus arusaadav.
juta230

PostitusPostitas Jänes 13 » Neljapäev Veebr 23, 2012 23:35

Tere. Tahaksin lihtsalt öelda, et kutsikad said kõik endale väga head ja toredad kodud. Kuigi käisin ka mujal foorumites abi küsimas, ütlesid paljud ,et neil koerast kahju jne. Ja kui ma nüüd uuesti loen neid kurje ütlemisi, tekib tahtmine kohe kurjalt vastu öelda. Kuidas saavad inimesed nii halvasti öelda kui nad ei tea sinust ega su koerast MITTE MIDAGI? Kaldun nüüd teemast kõrvale, aga tahtsin öelda ,et meie koer oli väga hea ema ja kutsikad olid imetoredad. ÜKSKI neist ei lõpetanud varjupaigas! Mulle ei meeldi inimesed kes arvavad et kui on nö. ''ups'' pesakond tulnud siis on kõik halvasti... Ei ole! Kõik läks ideaalselt!!! Palju oleneb ka omanikust! Ma ei välista seda et varjupaikades on palju koduta koeri ja ka kutsikaid, aga seda ei saa faktina iga omaniku kohta öelda! Järgmine kord kui mõni ''teadja'' midagi ütleb võiks ikka enne läbi ka mõelda...
Isegi kui koer ei ole puhtatõuline võivad KÕIK kutsikad head kodud saada! Meil just nõnda oligi! Maakohtades tahetakse veel eriti segaverelisi. Ükski maainimene ei otsiks endale mingit paberitega tõukoera! Ja kuigi me ei ela maal on MÕLEMAD meie koerad puhastverd krantsid... Kui on juhtunud et tulevadki kutsikad, ei tohi kohe hakata mõtlema et mis nüüd saab. Meie kogemus on selge näide sellest et kõik võib VÄGA HÄSTI minna....
Jänes 13

PostitusPostitas Jänes 13 » Neljapäev Veebr 23, 2012 23:38

Selles foorumis läks asi isegi väga leebelt aga näiteks koertekoda on selge näide .... Tihti ei mõista paberitega näitusekoera omanikud segaverelise koera omanikke kohe ÜLDSE... No tõesti ajab harja punaseks..
Jänes 13

PostitusPostitas ellin » Laupäev Mai 19, 2012 16:15

Jänes, oman mitut emast krantsi ja ka tõukoera, ühelgi neist pole pesakonda olnud, ka ups pesakonda mitte. Olen ka kasutaja Koertekojas ja minu arvamus on ikka sama.
ellin

Mine Lemmikloomad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist