Kuuliga koer

Koerad, kassid, närilised ja muud lemmikud

Kuuliga koer

PostitusPostitas maurus » Neljapäev Dets 05, 2013 16:38

Ma ei tea, kas on õige kirjutada just siia oma murest, aga ma siiski kirjutan, lootes mõistvale suhtumisele.
Jutt on koerast, kuuliga koerast, kes hetkel juba pikemat aega Tallinna loomade Varjupaigas kodu ootab. Selle koera lugu on äärmiselt kurb: koera on tulistatud näkku, ilmselt koerast vabaneda tahtjal kas värises käsi või polnud ta eriti osav laskja, aga pähe sihitud kuul läbistas koonu, keele ja jäi pidama söögitoru kõrval. Koer sai jooksu ja leiti autode vahelt, kust toimetati varjupaika. Opereeriti Västriku kliinikus, aga kuna kuul oli väga ohtlikult söögitoru lähedal, siis jäeti kuul siiski sisse. Koer toibus operatsioonist, karv kasvas tagasi ja kõik rängad katsumused, nii kehalised kui psüühilised, mida see suur vaene loom pidi läbi elama ei murdnud õnneks tema usku inimestesse, ta usaldab neid endiselt, on sõnakuulelik ja ootab kannatlikult oma kodu, juba kaua-kaua.
Makar on 3 aastane isane "habemik",mitte just eriti silmapaistva välimusega, sest karvkate tahaks rohkemat hooldamist, aga tema suured kurvad silmad ja usaldus ningleebus, mida temaga jalutanud inimesed on kogenud, teevad ta eriliseks.
Kahjuks, nagu öeldi Varjupaigast, puudub inimestel huvi "habemike" vastu, ja ka suured koerad pole eriti tahetud.
(Kõike täpsemalt Makari kohta võib lugeda Tallinna Loomade Varjupaiga kodulehelt,kodu otsivad koerad, lk.4, koer nr.4387 nimi Makar ja selle all kommentaaridest)).
Kahjuks omale võtta ei saa, kohe mitmel-mitmel põhjusel, aga süda valutab, sest Makaril tulevad juba teised Jõulud varjupaigas.
Äkki on keegi või teab kedagi, kes tahaks anda päris oma kodu sellele palju kannatanud koerale, kes on kogenud inimese poolt sellist kurjust, mida on raske uskudagi!
Äkki on keegi? Rääkige sellest ka teistele, kes võib-olla pole selle foorumi lugejad. Aitame Makari Jõuluks koju.
Aitäh, et lugesite!
maurus
 
Postitusi: 642
Liitunud: Pühapäev Sept 02, 2007 16:21

Re: kuuliga koer

PostitusPostitas maurus » Teisipäev Jaan 28, 2014 17:11

Makar sai 23. jaanuaril päris oma koju!(:P)
maurus
 
Postitusi: 642
Liitunud: Pühapäev Sept 02, 2007 16:21


Mine Lemmikloomad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist