Lemmikloom

Koerad, kassid, närilised ja muud lemmikud

Re: lemmikloom

PostitusPostitas maris » Pühapäev Apr 11, 2004 13:40

osta koer koer on kõigeparem sõber ja tegelikult kui sa pead valima nendest kolmest siis HAMSTER on kõige nunnum mis siis et vähe elab ma ostan ka endale hamstri sest mulle hakkasid hamstrid väga meeldima !!!saauuuu
maris

PostitusPostitas lilli » Kolmapäev Apr 14, 2004 22:44

Ave, kui pole veel lemmiklooma leidnud,siis ostke välismaalt üks korralik emane deegu. Väga hea suhtleja ja tore loom. Ainult sabast ei tohi teda tõsta,saba tuleb ära.

Unustasin küsida lapse vanust. Alla 10 aastasele lapsele ei soovita.
lilli

PostitusPostitas helen » Kolmapäev Apr 28, 2004 08:38

mina soovitaksin kääbusküülikut..väga armsad ja sobivad ideaalselt ..eluaeg on päris pikk
helen

PostitusPostitas plix » Kolmapäev Juul 07, 2004 23:38

minul on kodus hamster!kui lähed poodi hamstrit ostma siis vali kindlasti selline loomake kes väga erk ja jookeb ringi ja,et tal poleks simlas ega kõrvas midagi halba!minu hamster on mulle väga kallis ja ta on juba kaua elanud!mina soovitaksin hamstrit kuna tema on lastega väga sõbralikk!kui võtate hamstri siis laske ta vahel kindlasti jalutama aga otsige enne kenasti läbi et kusagil auke pole ja siis harjutage teda kohu aeg käes hoidma jne..!!!siis ta muutub sõbralikkuks ja ei näri!!!
plix

PostitusPostitas Andra » Kolmapäev Juul 07, 2004 23:56

Mina soovitan võtta rotti. Rotid on seltskondlikud ja sõbralikud loomad. Kui vana laps on? Kui on alla 8 aasta, siis võibolla poleks lemmiklooma kinkida õige mõte. Lapsed lihtsalt väntsutavad neid jne. Kui laps on üle 8 aasta ja teab kuidas loomadega ümber käia, siis võib looma võtmist täitsa kaaluda.

Rotid rokivad.
Andra

PostitusPostitas Andra » Neljapäev Juul 08, 2004 00:05

Väikelapsele ei ole hamster kõige parem lahendus, kuna esiteks on see olevus ööloom, kes päev läbi magab ja alles õhtul toimetama asub; teiseks on nad käes hoidmiseks püsimatud ning kolmandaks on neil komme hammustada.

Tsitaat pärit lontu.ee artikklitest.

Rotid rokivad.
Andra

PostitusPostitas triin » Neljapäev Juul 08, 2004 12:18

Merisead hammustavad samuti! Ainult neil on suuremad hambad
triin

PostitusPostitas caty » Reede Juul 09, 2004 09:11

Hamster on närviline ööloom ja segamisel hammustab. Rott aga on mega seltskondlik loom. Soovitan soojalt. Parajalt suur, et süles hoida. Merisigagi on närvilisem.
caty

PostitusPostitas sipsik » Reede Juul 09, 2004 09:39

Mina soovitaksin võtta roti mul on endal ka rott ja ta on väga sõbralik ja energiline ja seltskondlik aga rott tahab jälle väga palju tähelepanu.mina arvan et võiksid oma lapsele roti kinkida .
sipsik

PostitusPostitas ei ütle » Teisipäev Juul 27, 2004 17:50

merisiga inimest ei hammusta. merisead haamustavad siis, kui nad üksteisega kaklevad. inimene võib viga saada siis, kui minna kahe isase kaklusele kättpidi vahele.
ei ütle

Mine Lemmikloomad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline