Lemmikloom

Koerad, kassid, närilised ja muud lemmikud

Re: lemmikloom

PostitusPostitas jeekim » Esmaspäev Dets 20, 2004 18:24

Tere.

Esitasite kysimuse, millist looma võtta. Mina soovitaksin teile kindlasti merisiga. Hamster on väga pisike, jookseb eest ära ja kahjuks on loomakese eluiga tõesti lyhike. Ja kyylikud pidid karva ajama. Ja merisiga soovitaksin omast kogemustest. Mul oli kodus merisiga. Sain ta, kui olin 7. Ta elas 7 aastat ja suri Aprillis. Nyyd kavatsen millalgi uue võtta, sest nad on tõesti väga toredad ja armsad. Vajavad ka veidi vähem hoolit, kui kyylik, niiet nendega on kerge. Hamstrid ka päeval põhiliselt magavad. Merisead on pidevalt ärkvel ja nendega on hea tegeleda, sest nad on julged, uudishimulikud, armsad. Noores eas tuleb nendega palju tegeleda. Kyylikud on minu meelest suhteliselt arad. Aga kõik nad on muidugi toredad, niiet eks te otsustage rahulikult. :)

Ilusaid Jõule..
jeekim

PostitusPostitas maris » Laupäev Veebr 12, 2005 23:27

soovitan sul võtta kyylikud kuna mul on neid kaks pässu ja sessu nad on seltsivamad kui merisead kuna mul on merisead siis tean sellest palju ...meriseade eliga on 8 aastat kõige vanem merisiga kes yldse old on on elanud 12 aastaseks see on kyllalt..kuid jänesed-kyylikud elavad kuni 9 aastat.ok ma andsin oma soovituse..palju õnne su lapselegi
maris

PostitusPostitas to minni » Teisipäev Veebr 22, 2005 23:23

minni kirjutas:

Lapsel peaks olema selline loom, keda võib väntsutada, mitte selline, keda vaata ainult läbi võre.

Elusolend ei ole väntsutamiseks.
to minni

PostitusPostitas minni » Kolmapäev Veebr 23, 2005 11:43

Eks see väntsutamine ole vist veits vale väljend. Mõeldud on ikka sülle võtmist ja loomaga aktiivset tegelemist.
minni

PostitusPostitas Piiale » Reede Veebr 25, 2005 21:40

Piia sa oled täitsa muts. Mis juttu sa ajad et rott teeb inimese haigeks mina siiamaani veel elan ja olen täie tervise juures!!!
Piiale

PostitusPostitas sassu » Esmaspäev Mär 14, 2005 19:51

Ma tahtsin küsida, et kas sa tead kas hamstrid hammustavad siis kui neid häirida, või kui nad on alles ostetud ja närvilised pole seltskonnaga harjunud
sassu

PostitusPostitas sassu » Esmaspäev Mär 14, 2005 19:58

Mul on üks küsimus!? Ma olen terve selle lehekülje läbi lugenud.
Ma olen tahtnud enale hamstrit. Aga ma loen siit et hamstri eluaeg liiga
lühike ja ta teguteb ainult öösiti..Mida teie pakuksite 10 aastasele tüdrukule
kes tahab endale hamstrit või merisiga.. kirjutage kommiga

Ja et mu isa tahab veel endale iiri setterit (koera siis)
sassu

PostitusPostitas Reet » Esmaspäev Mär 14, 2005 20:01

Loe rohkem sellel teemal
Reet

PostitusPostitas Erle » Laupäev Mai 21, 2005 12:08

Tere,

mina otsisin ka mingi aeg tagasi lapsele lemmiklooma. Võtsime nädalaks prooviks ühe sõbra jänese, aga see oli nii kuri, et ei saanud teda isegi sööta - andis tagumise jalaga vopsu. Poest soovitati, et kui lapsele on vaja sellist looma, keda saab sülle võtta ja pai teha jne., siis on parim valik merisiga.

Meil on nüüd hetkel 2 merisiga ja nad on nii armsad. Kurb on ainult see, et meie laps tüdines neist suht ruttu ära (6 aastane). Vahel käib neid vaatamas, aga eriti huvi nendega tegeleda ei ole.
Erle

PostitusPostitas Eva-Maria » Neljapäev Mai 26, 2005 16:41

Merisiga on minu arvates veidi igav, ja hamster on kyll armas ja lahe, kuid tõesti ysna väike, ning mitte just parim koduloom...
Jänestega on tõesti nii et ajavad karvu, kuid on ka olemas lyhikarvalisi, kuid nendega on selliseid probleeme, et nad nii närivad, kui ka hammustavad...
Tuttavad ostsid poest KÄÄBUS kyyliku, kuid see kasvas sama suureks nagu normaalne kyylik, ning see hyppas kaarega toas ja samal ajal pissis....neil pole eriti head mälestused kyylikutest....
Koer ja kass teile vist hästi ei sobi, ning peale ei lähe

Ma isiklikult arvan et chinchilla on lahendus, ta on armas loom!:)
Eva-Maria

Mine Lemmikloomad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist