Lemmikloom

Koerad, kassid, närilised ja muud lemmikud

Re: lemmikloom

PostitusPostitas an002ka » Kolmapäev Juun 01, 2005 23:26

ka minu lapsed on allergikud ja tütar ka raske astmaatik.meie peres on merisiga ja väike am.kokkelspanjel.pole veel probleeme olnud,sest loomad on hooldatud ja laps tarbib nagunii allergia tablette.tähtis on,et loom oleks puhas.muide,laps muutub oma looma suhtes immuunseks.ka meile ei lubatud ühtki looma,kuid see pole lapsepõlv,kui pole kedagi armastada.minu tütre tervis on ka paremaks läind,sest paljuski on allergia seotud närvidega ja loomad rahustavad lapsi.soovin edu katsetamises,annely.
an002ka

PostitusPostitas an002ka » Kolmapäev Juun 01, 2005 23:36

merisead on vahvad,meil ka merisiga-fiki pereliikmeks.andke seale võimalus vabalt ringi jooksta ja andke lapsele oma kohustus-nt.söötmine ja tal tekib huvi ja vastutus.püüdke seda teha mänguliselt,meie siga talub kõike,ka väntsutamist.karta pole vaja,sest haiget nad ei lase endale teha.sellega kaasneb muidugi pabulate koristus,kuid minu poeg õpetas ta välja ainult pesas käima.soovin edu,annely.
an002ka

PostitusPostitas Annabel » Neljapäev Juun 17, 2010 20:35

Ma soovitan hamstrit, eriti alles mõne kuust, sest siis ta harjub lapsega kiiremini ja ei hakka teda hammustama. Hamster ei haise on odav, aga sööb palju. Ühest poole kg toidupakist piisab kuskil 3 nädalat. Mu esimene lemmikloom oli ka hamster kelle nimi oli Dontsik.:)
Annabel

PostitusPostitas kelly » Reede Juul 23, 2010 21:18

plaanisin võtta merisiga kui vana võtta?kas võtta emane või isane?(:S)
kelly

PostitusPostitas oeh » Reede Juul 23, 2010 21:23

::ojust sellele küsimusele olengi tahanut vastata ma plaanisin ka võtta merisiga merisiga ei ole nii äkiline ja ei hammusta nii palju kui hamstrit nad elavad umbes 10 või 6 aastat küüllikud elavad 11 aastatd mina ei soovitaks hamsttrit ega küülikud võtta. mul on mõlemad olnud.hamster hammustab küülikuga on väga palju tööd! soovitaksin pigem merisiga minu sõber andis enda oma eest 3 nädalat hoolitseda oli päris armas!(tu)
oeh

PostitusPostitas Merisead ruulivad :3 » Neljapäev Dets 19, 2013 02:08

Soovitan soojalt merisiga, kuna olen ka ise võtmas teda ja olen temast igaltpoolt ainult head kuulnud samuti on nende eluiga normaalne ja nad on väga sõbralikud ja armasad :3 Endal suri liivahiir ära ja kui jõulude ajal Eesti tulen ostangi selle väikse notsukese
Merisead ruulivad :3

Mine Lemmikloomad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 7 külalist