Chinchilla

Koerad, kassid, närilised ja muud lemmikud

Chinchilla

PostitusPostitas T.T. » Laupäev Juun 14, 2003 21:20

Mul on üks isane chinchilla. Ta on muidu väga armas, aga ta ei taha mul kuidagi süles püsida. ;mitte et ta mind kardaks, aga ta on lihtsalt hull jooksmise järele. Ma lasen tal iga päev toas ringi joosta, aga ta ei lase end kinni võtta. Tavaliselt pean ma teda mitukümmend min. püüdma ja isegi siis on ta minu peale vihane ja laseb mitu karvatuusti lahti. Kas asi on lihtsalt tama iseloomus, või peaksin ma midagi tegema, et tema jooksmishullust vähendada?
T.T.

Re: chinchilla

PostitusPostitas Chinchilla » Esmaspäev Juun 16, 2003 11:51

Asi pole sinus. Nad ongi sellised :). Samas minu omad lasevad puuris lõua alt sügada küll, vabaduses aga mitte. Katsu ta püüdes nurka ajada, nii on kergem kätte saada.
Chinchilla

PostitusPostitas Pirukas » Kolmapäev Juun 25, 2003 16:38

Ära muretse nad ongi sellised.chinchiljad tahavadki joosta sa pead lihtsalt teda rohkem vabadeses hoidma ja teda rohkem sülle võtma ja pai tegema sa pead näitama et sa ei tee talle haiget.Kui ta karvatuuste juba välja kraabib siis ta lihtsalt on hirmunud või kardab sest mõtle kui suur sina oled ja kui väikene tema on.Mõned kardavad inimesi suurusepärast.Kuid ole ta vastu hästi helde ja hea ning süga teda lõua- või kõhu pealt.Sa pead talle selgeks tegema et sa ei ole suur oaha hiiglane vaid lihtsalt suurt kasvu inimene.
Pirukas

PostitusPostitas marika » Laupäev Okt 18, 2003 19:04

proovi kasutada jalutus rihma mu sõbrannat see aitas, tegelt tulex neid väiksest peale harjutada sülle
marika

PostitusPostitas T.T » Pühapäev Nov 09, 2003 16:05

Sellest, kui ma selle kirja kirjutasin on juba pätis palju aega möödas. Tegin nii nagu te soovitasite.Lasin tal niipalju joosta, nagu ta ise tahtis. Nüüd on ta palju rahulikum. Laseb lõua alt sügada ja puha! Ma sain endale veel ühe! Tema on emane ja sametmustavärvi. Ta on väga noor. Kardab mu kätt isegi puuris, aga egk ma püüan temaga sõbraks saada! Igastahes aitäh soovituste eest.
T.T

PostitusPostitas grete » Neljapäev Nov 27, 2003 18:16

kle ma ei tia aga tahax kilpkonna saada!!
aga kust ma saan ta
grete

PostitusPostitas monica » Neljapäev Dets 04, 2003 14:30

Ära muretse, mul on ka isane loom, kes tahab hirmsasti ringi joosta ja ei lase end kätte võtta! Aga kuna Ta ronib ise Mu sülle siis ma kasutan selle võimaluse ära ja proovin nii, et ta ise puuri roniks! Õpetamine võtab küll aega aga asi on seda väärt! Vähemalt kui ise puuri läheb siis ei kanna ta viha sinu peale!
monica

PostitusPostitas Elen » Kolmapäev Dets 10, 2003 11:26

Tere, Ma tahaks endale ka chinchillat, kus neid Tallinnas müüakse ja kui palju need loomakesed maksavad!
Elen

PostitusPostitas ettel » Neljapäev Dets 11, 2003 16:09

Just eile nägin Rocal-Mare kaubanduskeskuses asuvas loomapoes oli 2 tükki müügis.
ettel

PostitusPostitas helina » Teisipäev Jaan 06, 2004 09:44

nõme..on ju tglt see et kellegi hinge ja keha müüakse! :( mul eldal ka 2 jänest..tahtsin neile ilusat ja armsat kodu..ja selle nad ka said
helina

Mine Lemmikloomad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist