Chinchilla

Koerad, kassid, närilised ja muud lemmikud

Re: chinchilla

PostitusPostitas chin » Reede Nov 25, 2005 09:39

chinchillad elavad umbes sama vanaks kui koerad, pakuks 14 aastat. Tuttaval on kaheksa aastane sõbrake ja mul endal viie aastane. Joosta armastavad nad tõesti, aga õpib ka kergesti. Minu oma reageerib oma nimele, joostes hüppab kõrgele seina peale ja põrkab tagasi, viskab tagumikku, puurist hüppab käe peale ja sealt põrandale ning vastupidi - käele ja tagasi puuri. Süles olemist tuleb harjutada, st teha see talle meeldivaks, süga kergelt kõrva tagant ja lõu alt, nende keeli tähendab sügamine - me oleme sõbrad, omavahel olles nakitsevad nad ka teineteist, mõnikord ka mind - me oleme ju sõbrad. Sülest lase ta tagasi põrandale, mitte ära pane kohe puuri, et tal ei tekiks seost süles olemise ja puuru panemisega. Chinchillade tervis sõltub suuresti sellest, mida ta sööb. Hein peab olema järelkuivatatud, mitte tavaline lehmahein, mis tolmama hakkab ja inimesele mõeldud maiustusi ära talle anna. Muidu juhtub nii, et ühel päeval lõpetab chinchilla söömise ja sureb, seedetrakt lõpetab tegevuse. Kui neid lihtsaid reegleid täidad röömustab chinchilla sind kaua.
chin
 

Re: chinchilla

PostitusPostitas chin » Reede Nov 25, 2005 09:46

chinchillat võttes jälgi, et vurrud oleksid pikad ja terved, silmad selged, esihambad võiksid olla oražikad, pabulad suured ja ovaalsed, mitte teravatipulised ja vormitud. Need annavad tunnistust chinchilla heast tervisest.
chin
 

Re: chinchilla

PostitusPostitas shadiz » Laupäev Jaan 21, 2006 10:40

kui tihti nad sigivad ja kui kellegil on müüa emane siis andke teada shadiz@hot.ee
shadiz
 

Re: chinchilla

PostitusPostitas ch » Laupäev Jaan 21, 2006 13:10

http://woman.delfi.ee/foorum/read.php?f=24&i=156010&t=156010
ch
 

Re: chinchilla

PostitusPostitas tahakss » Pühapäev Mär 22, 2009 23:34

--
tahakss
 

Re: chinchilla

PostitusPostitas ka » Laupäev Mai 29, 2010 10:51

minul müüa kaks isast tsinsut koos puuriga on vennad sünnist saadik koos olnud vanust 1.8 aastat hind 1000 kr. ostetud farmeri käest 6 kuud tagasi. müün kuna ruumipuudus sest minul nad jooksevad ringi suures toas aga meile kolib meheõde juurde siis on kiirelt vaja maha müüa.
ka
 

Re: chinchilla

PostitusPostitas jor » Teisipäev Veebr 15, 2011 16:09

kui kaua ültse chinchillad ootavad poegi?:)
jor
 


Mine Lemmikloomad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist