Kass käib pissil minu voodis

Koerad, kassid, närilised ja muud lemmikud

Re: Kass käib pissil minu voodis

PostitusPostitas liisbet » Kolmapäev Mai 17, 2006 09:10

Kass kenasti steriliseeritud.
Minu küsimus oli, kas ON TÕENÄOLINE, et ta hakkab märgistama kohta, kuhu ntx kääbusküülik on oma "märgid" maha pannud?
---
selgitus: mina ei piirdu vaid "paari viimase postituse" lugemisega ;)
---
Seda et - tiba tarkust võib ka lauslolluses olla.
Iva sellisel juhul "targa" ja "lolli" jutu vahekorras => selles teemas on vahtu niipalju, et tark jutt selles hämus ära kaob ja lõpuks ei mäletagi, mida konkreetselt just lugesin/ei lugenud :D JÄRELDUSI EI SUUDA TEHA /a ehk ma ise siis nii loll.../
---
sry, kui keegi end isiklikult puudutatuna tundis...
:)
liisbet

PostitusPostitas käbi » Reede Mai 19, 2006 14:08

Vähetõenäoline kui on steriliseeritud,pissivad ikka oma territooriumi märgistamiseks, et hoida eemal sissetungijaid (st. teisi isaseid).Sain aru, et sul emane kiisu, seega ei usu hästi, et siristama hakkab.
Üks asi mis mul veel meelde tuli, et ema mul käis reisil ja kass oli siis naabrite sööta, aga liiva nad ei vahetanud kastis ja mingi hetk kass s...us kasti kõrvale, ilmselt musta liiva pärast.Pärast seda pole enam kunagi midagi sellist juhtunud.
käbi

PostitusPostitas liisbet » Reede Mai 19, 2006 15:10

:)
Tüdruk jah.
hakkan nüüd igapäev kassi pissikasti nuusutama...:P
---
ükspäev "nali"...
vaatasin, et kassi pissikastil ja selle serva all veidi tumekollast vedelikku...
koer... KRT... vist sirtsutanud ...
liisbet

PostitusPostitas käbi » Reede Mai 19, 2006 15:18

Võeh, selle pissikastiga seoses, mul mees tõi viimane kord mingi imeliku liiva kilepakendis eco vms. nimi oli, kast haises juba järgmine päev kuigi julgad iga hommik korjan välja.
käbi

PostitusPostitas Känd » Pühapäev Mai 21, 2006 17:04

Loodan, et Sa, Käbi, tegid ikka naabritele korraliku peapesu selle eest, et nad liiva vahetamata jätsid! Võeh, neid arutuid puupäid - võtavad kergekäeliselt teise inimese kassi hoida, aga ei vaheta liivagi õigel ajal ära! Nad peaksid järgmises elus ise kassiks sündima! Jah, eks armastus ja hoolimine kasside vastu peab kindlasti olema suurem kui teise inimese vastu (foorumis)...
Känd

PostitusPostitas KATLI » Neljapäev Okt 14, 2010 14:13

Ära sa räägi kui tark! Järelikult kõik kellel see mure on kasutavad männilõhnalist pesuvahendit.Tõesti LABANE!
KATLI

PostitusPostitas alma » Neljapäev Okt 14, 2010 22:12

http://www.youtube.com/watch?v=x-lVVj3Q7Wk
alma

PostitusPostitas alma » Neljapäev Okt 14, 2010 23:31

Ei, see on ikka parem.
http://www.youtube.com/watch?v=lMPRGtLpbRI
alma

PostitusPostitas relks » Esmaspäev Jaan 17, 2011 00:22

Tere,
mul kass juba 4-ne ja 1a-selt kastreeritud(kastreerisingi sellepärast,et hakkas märgistama).Muidu pissis alati maha vedelema jäänud riietele või pesumasina ees vedelenud mustale pesule.Täna siis ehmatusega avastasin ,et on lasknud mu voodisse ja just hommikul vahetasin pesu!Tegi ikka tigedaks küll!Probleemile märgistamise osas lahendust pakkuda ei oska aga tean ,et kastreerimised,steriliseerimised alati ei aita kahjuks:(või oleks pidanud varem kastreerima?
relks

PostitusPostitas makaki » Teisipäev Dets 08, 2015 22:50

Kui vötsite kasi maija nooerna siis pidi tal ka juba väiksena se komme olema pissida sinna kus ta magab.Kui kass pissib une ajal on tegu loomuliku
juhtumiga.Kui aga sihilikult pissib voodi näiteks on tegu kadedusega.Sa ei lase teda sinna voodisse kus sina oled ja tema ei tohi.
Tehke selgeks talle pissimise koht kus ta peab käima ja ärge usaldage teda enam olema omapead seal kus ta kord juba pissis (voodi)
Kassil on pissimine ja harjumused geenides.Aga see on öpetatav.Muide vötab väga hästi kuulda.
Kui märkate et kass raputab pead teatud aegadel näiteks mingil situatsioonil siis andis ta teile märku et SINA ei saa tast aru.
Lihtne näide.Andsid syya ,kass raputab pead vöi käppa, tea et se toit ei sobi talle ja ära enam seda toitu anna.
Kui kass kuuleb teiste kiisude hääli (raadio telekas ) tea et oht on pissimiseks kas tuppa voodi vöi mujale.
Märkus teile oht vööra looma lähedus.Märgitamine.
Ärge narrige kasi kord öues kord toas.Harjutage olema öues siis kui ta seda tahab ja teie maja on puhtamast puhtam.
Kui kass läheb välis ukse juurde tea et ta tahab pissile .Pissil käik umbes kolm tundi.
Kui kass on väsinud siis tal kissitavad silmad .Andke head syya ja juustu natuke.
Ärge silitage kassi peast se talle ei meeldi, köditage vurrudest ja löua alt see on tema arusaam et ta on tubli .
Muide mina öpetasin kassil potil käima .Minu kass ei ole gasstreeritud ja maja on puhas .Mitte kuhugi ta ei pissi ega sirtsuta.
Tahab välja las läheb .Hoiab kodu puhtana ja kuulab ilusti söna.
makaki

Mine Lemmikloomad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot] ja 1 külaline