Kass käib pissil minu voodis

Koerad, kassid, närilised ja muud lemmikud

Kass käib pissil minu voodis

PostitusPostitas Tiina » Neljapäev Sept 04, 2003 13:57

Mul on selline mure, et minu kiisu käib minu voodis asjal. Ma ei tea miks ta seda teeb, kas vihast või on mingi lõhn seal. Vihast võib olla sellepärast, et ta on meil toa kass ja ühel päeval võtsime ta metsa kaasa jalutama. Rihma meil ei olnud ja ei uskunud, et ta võiks jalga lasta. Ta jooksis küll ringi nagu segane, aga kätte saime ikka, kuid kui lasime tal kaugemale minna ei tulnuki ta enam tagasi. Järgmisel päeval läks abikaasa teda otsima ja sai ta tänu söögi meelitamisega kätte. Peale seda päeva laseb ta julmalt minu voodisse oma häda. Teine asi millepärast ta võib lasta on tekk. Tekk on lamba villast ja tal on eriline lõhn, kuigi olen pesnud mitu korda. Kas ma pean tõesti looma ära andma või uue voodi ostma. Äkki keegi teab migit lahendust mis jätaks alles kassi ja voodi.
Ette tänades!
Tiina

Re: Kass käib pissil minu voodis

PostitusPostitas Kaku » Reede Sept 05, 2003 10:15

kas poleks võimalik magamistoa ust kinni hoida mõnda aega et kass ei pääseks sinna enam, äkki siis pikapeale unsutaks ära?
Kaku

PostitusPostitas Tiina » Reede Sept 05, 2003 19:06

Ust hoiamegi kinni, aga meil on kodus ka laps kes pidevalt unustab. Kuulsin ühe tuttava käest, et peab sidruni mahla pigistama. Kas on keegi sellest midagi kuulnud?Tiina kirjuta:

> Mul on selline mure, et minu kiisu käib minu voodis asjal. Ma
> ei tea miks ta seda teeb, kas vihast või on mingi lõhn seal.
> Vihast võib olla sellepärast, et ta on meil toa kass ja ühel
> päeval võtsime ta metsa kaasa jalutama. Rihma meil ei olnud ja
> ei uskunud, et ta võiks jalga lasta. Ta jooksis küll ringi nagu
> segane, aga kätte saime ikka, kuid kui lasime tal kaugemale
> minna ei tulnuki ta enam tagasi. Järgmisel päeval läks abikaasa
> teda otsima ja sai ta tänu söögi meelitamisega kätte. Peale
> seda päeva laseb ta julmalt minu voodisse oma häda. Teine asi
> millepärast ta võib lasta on tekk. Tekk on lamba villast ja tal
> on eriline lõhn, kuigi olen pesnud mitu korda. Kas ma pean
> tõesti looma ära andma või uue voodi ostma. Äkki keegi teab
> migit lahendust mis jätaks alles kassi ja voodi.
> Ette tänades!
Tiina

PostitusPostitas kassisõber » Laupäev Sept 06, 2003 11:08

minu kass lasi mulle siis alati voodisse, kui ma uued linad panin, ja muidugi ka siis kui tal jooksuaeg oli :)
kassisõber

PostitusPostitas talvi » Esmaspäev Sept 08, 2003 16:04

mul lasi kass voodisse umbes kuu aega pidevalt. aitas steriliseerimine. peale seda (nüüd aastake möödas) on ühe korra voodisse pissinud, aga tal oli imlselt põhjust siis ka solvunud olla
talvi

PostitusPostitas Andrus Aasamets » Laupäev Mär 25, 2006 12:20

kass laseb voodisse siis kui no uued linad ja ka nyyd laseb niisama et ma ei tyea mis teha äkki aitate muidu on korralik kass ei ole varem teinud koguaeg enda kastil käinud aga jah nyyd äkki hakkas vootisse tegema:(
Andrus Aasamets

PostitusPostitas tirreg » Laupäev Mär 25, 2006 13:48

oh teid küll - tehke siis kassile selgeks mis tohib teha ja mis ei tohi. ju siis pole kasvatust kodus. minu kass käis kikivarvul oma liivakastis pissil ja voodis käis magamas kui luba anti. kass pole loll, kui ta näeb et ta võib teha mis tahab, siis ühel ööl pissib ta teile lihtsalt pähe!
tirreg

PostitusPostitas käbi » Laupäev Mär 25, 2006 15:34

kass ei pissi sinna kus on ta söök, seega pane väike taldrik söögiga sinna mingiks ajaks ja ongi probleem lahendatud.enam ta sinna pissile ei lähe.
käbi

PostitusPostitas ära » Laupäev Mär 25, 2006 22:55

vaheta enam mitte kunagi voodipesu kui see aiatb kui siis ei pissi hirmus mõelda millega pead leppima.
ära

PostitusPostitas pillekas » Teisipäev Mär 28, 2006 19:49

kuule tirreg,
ei ole asi mingis kasvatuses. meil ka voodisse on lasknud, on selle eest sugeda saanud, aga ikka ei jäta. pigem asi tema iseloomus ja kättemaksus!!!
pillekas

Mine Lemmikloomad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot] ja 4 külalist