Kass käib pissil minu voodis

Koerad, kassid, närilised ja muud lemmikud

Re: Kass käib pissil minu voodis

PostitusPostitas käbi » Teisipäev Mär 28, 2006 20:48

kass ei maksa kätte, see on ikka kassi nn. instinktides.tema märgistab oma piirkonda mitte ei maksa kätte, seega kassi karistada on mõttetu sellisel juhul aitab kavalus, et panna ta söök sinna kus lubamatult pissib, ja sinna kass enam oma häda ei tee, vahest peitub lihtsuse oma võlu:)
käbi

PostitusPostitas t » Teisipäev Mär 28, 2006 21:35

Kõige sagedamini hakkavad kassid pissima just voodisse, sest seal viibib inimene pikalt ja jätab sinna ka oma lõhnu (higi jms) Eriti siis, kui kassidel jooksukas, hakatakse neid lõhnu oma aroomidega märgistama. Sellise seletuse andis loomaarst. Eriti teeb kass seda siis, kui tegemist suletekiga. See sisaldab eriti hea buketi aroome, ilmselt väga soe ja inimene higistab ja suled reageerivad ka veel sellele. Sama efekt on kindlasti ka lmbavillasel tekil. Aitab kindlasti kassi steriliseerimine.
t

PostitusPostitas trumm » Kolmapäev Mär 29, 2006 11:59

kassid on vägagi võimelised kätte maksma.

minu vanaisale laskis kunagi peale seda voodisse ja saabaste sisse, kui vanaisa kassile kere peale andis. siis pandi magamistoa uks kinni.... ja kass läks pööningule ja hakkas selle koha peal sirtsutama, kus all oli vanaisa voodi.

enne seda nuhtlemist lõhnasid nii vanaisa kui ka tema voodi üsna samamoodi kui peale seda :).
trumm

PostitusPostitas Lina » Reede Mär 31, 2006 13:37

Meil kass steriliseeritud, ikka laseb poja voodisse. Aga teiste vooditesse ei lase, seal käib ainult magamas. Põhjendame seda sellega, et poiss viskas ta väiksena aknast välja.
Igal juhul on see väga tüütu ja on hea teada, et ka teised sama probleemiga maadlevad.
Lina

PostitusPostitas reet » Teisipäev Apr 11, 2006 15:37

Kass on jah väga isepäine olevus. Meil ta voodisse just ei pissi. Aga võin jutustada sellise loo: Meil on akvaarium ka, ilma kaaneta, juba mitu aastat. Alati kui ma seal ees istusin ja oma kalu imetlesin, tuli kass end minu vastu nühkima, muidu ta eriline miilustaja ei ole. Nüüd äkki kuu aega tagasi püüdis ta akvaariumist välja minu lemmikud võitluskalad ja sõi ära. Teised kalad teda ei huvita. Kui ma talle poest kala toon, ei nuusutagi seda. Sööb ainult konservi. Ja olen tähele pannud seda, et väga imelikult käitub kass siis, kui ta liiv kastis ei ole enam väga hea lõhnaga, läheb lillepotte kaapima ja teeb üldse rumalusi, kraabib mööblit ja tuuseldab mööda korterit ringi.
reet

PostitusPostitas võibolla » Teisipäev Apr 11, 2006 16:23

aitaks punane pipar näit. magamistoa ukse juures, kuuldavasti kassid selle lõhna ei talu?
võibolla

PostitusPostitas Liisuke » Teisipäev Apr 11, 2006 17:42

Kassid on targad ja käituvad üsna sarnaselt inimestega.Solvuvad, on armukadedad mõni on leebe mõni kuri....pahandust teevad siis kui igav on jne.jälgige oma kasse nad oskavad oma soove päris hästi väljendada ja kui miskit korras pole ja seda tähele ei panda siis teebki midagi sellist mis teile ei meeldi.Mina olen 2,5 aastase kooselu jooksu lõppinud oma kassist aru saama.Uskuge mind, nad tahavad mõistmist nagu meiegi.
Liisuke

PostitusPostitas giina20 » Esmaspäev Apr 17, 2006 12:57

vana kassi välja enam ei õpeta....sa saad teda ainult eemale peletada.....
minu kass käis arvutilaua all pissil....hais oli jube....panin taskuräti sisse mõned kaneelikoored)ja panin laua alla.ja ennäe imet....kass ei lähe enam laualigi ka.
samamoodi oli see,et kass kraapis lillepotist mulda välja.panin sinna ka kaneelikoored....ja muld püsib ilusti potis.
reginasepp
giina20

PostitusPostitas keks » Esmaspäev Apr 17, 2006 15:59

On ju müüa ka kassitõrje värk pihustiga pudelis-proovi seda,lase uksele ja ukse ette maha.Vaata,mis teeb.
keks

PostitusPostitas kairiin » Esmaspäev Apr 24, 2006 14:50

kass maksab kätte ja kuidas veel.mul suvel jäi kass koridoris jalgu ja ma kamandasin ta eest ära,kergelt jalagada lükates.kass tuli salaja mulle maja taha järgi ja kuses mulle jalale .sündmuskohalt lahkus ta väga sirge seljaga.
kairiin

Mine Lemmikloomad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline