Kass käib pissil minu voodis

Koerad, kassid, närilised ja muud lemmikud

Re: Kass käib pissil minu voodis

PostitusPostitas äkki!!! » Teisipäev Apr 25, 2006 13:56

aitab kassi mahalöömine...
äkki!!!

PostitusPostitas t » Teisipäev Apr 25, 2006 14:00

Parem voodi koos pererahvaga väljaviskamine, sest küllap kiisule ei meeldinud lõhnad, mis seal voodis on.
Nii koledat juttu ei peaks isegi ÄKKI ütlema.
t

PostitusPostitas käbi » Teisipäev Apr 25, 2006 22:23

Ja peab ütlema, et siit on nüüd välja koorunud seda, et inimesed ise ei oska oma loomi hoida, kes laseb lapsel aknast välja visata, kes togib oma kassi jalaga.Pole ime, et siis sellised probleemid tekivad.Mitte, et teemaalgataja oma loomaga nii käitunud oleks, aga võiks ikka siin mõni küll natuke oma käitumise üle järgi mõelda.Vaevalt et isegi õnnelik oleks kui keegi sind aknast alla viskaks või mööda minnes jalaga tõukaks, eriti kui see peaks olema isend kes sind on endale armastuse pärast võtnud, et hoolida ja hoida.Soovitan kass ära steriliseerida -kastreerida ja loomanahad võivad küll sellist asja esile kutsuda.Meil tuttaval kusevad koerad kõik lambanahad täis.Endal meil tekkis kahel isasel võimuvõitlus ja siis hakkasid siristama ehk oma territooriumi märgistama, nüüd mõlemad kastreeritud ja probleemi pole.
käbi

PostitusPostitas Lina » Neljapäev Apr 27, 2006 16:16

Lp Käbi
Ma mitte ei lasknud oma lapsel kassi aknast välja visata. Laps oli väike ja arvas, et kass tahaks välja minna...
Mind paneb alati imestama, et on inimesi, kes suudavad terve elu laitmatult käituda ja kellel midagi ei juhtu ja kel on igale probleemile lahendus.
Võin öelda, et kassi steriliseerimine küll ei aidanud.
Lina

PostitusPostitas pidzu » Reede Apr 28, 2006 20:08

Nii nagu mina olen aru saanud, ei ole kass rumal loomake, kes kätemaksuks voodisse või kinga sisse pissib. nad on selleks liiga arukad ja lugupeetud :)

kui ta voodisse pissib... ju siin on miski oma lähenemine tal.. võib olla seos lõhnaga

ärge unustage, kassid on väga arukad loomad.

kättemaksusks nad pigem ei hellita sind.. lihtsalt ei tee välja...
see on ju piin, kui sul lemmikoomake ei tule sülle, ei reageeri, vaid elab
teatud distantsis..

voodisse pissimine on liiga labane...

võibolla kasutad voodipesuks männiõhnalist pesuvahendit :)
pidzu

PostitusPostitas käbi » Teisipäev Mai 02, 2006 00:58

Lp. Lina

Sa ilmselt pead õnne tänama , et selle kassi asemel ei olnud beebi.Tuleb ikka oma lapsele selgeks teha kes mida puutuda tohib, pole ka lapse jaoks see ebaoluline (hea et kass lapsel silmi välja ei tõmmanud), kas oleks ka vabandus sel juhul see, et nt, berhardiin või muu suur koer mõtles et laps on kaisukaru?kui oleks koer lapse murdnud , siis vaevalt et oleks sellist lapsikut vabandust toodud, aga loom mõtles et ta tahab kuivatamist ...loom ei saa ennast vabandada....küll aga rumal inimene...
Kui ei suuda ohjeldada oma last, miks võtta siis veel selline isepäine olevus kui kass?
ja on inimesi kellega kunagi ei juhtu midagi sest nad johtuvad oma mõistusest ja ka oma lemmikute mõistusest, sest nad äkki viitsivad uurida mida see tähendab kui endale loom majja võtta,
käbi

PostitusPostitas trumm » Teisipäev Mai 02, 2006 14:32

jah, on vist tõesti inimesi, kellega ja kellel mitte kunagi mitte midagi ei juhtu, kelle lapsed ei tee elus mitte ühtegi ulakust ega rumalust ja kelle loomad käivad ka alati ja ainult nööri mööda
ja mingu neil ikka kõik sama kenasti edasi.

trumm

PostitusPostitas käbi » Teisipäev Mai 02, 2006 14:46

Tänan Trumm ja kahju, et nii pimedusega nüüd löödud oled ja seda iva asjast ülesse ei leidnud. Inimesed on need kes loomi kasvatavad mitte vastupidi ja looma võttes tuleb endale aru anda mis sellega kaasneb.Meie pere loomad on rõõmsad, sest keegi ei togi neid jalaga ja keegi ei loobi neid akendest välja, isegi oma sõbranna lastele olen selgeks teinud, et kassid on olendid keda tuleb hoida ja kaitsta, sorry kui sellest on raske aru saada.asi hakkab peale inimeste suhtumisest mitte lemmikust kes koju võetakse.
Lisaks veel nii palju, et pole mõtet oodata loomalt usaldust ja austust kui sa pole seda ära teeninud.Ja neid inimesi kes võtavad looma oma tujudest johtuvalt on ikka palju, seda näitab kas või see kui palju Reet postitab siin kodu otsivate kasside kuulutusi.Võiks olla nii, et need inimesed sünnivad ise üks kord loomana ja saavad maitsta seda väljaviskamise tunnet ja las siis vabandavad ka ennast, et ju lapsele jäi tunne, et tahtsin õue.Täiega jäle suhtumine on veel leida vabandus asjale, et *laps mõtles nii*, kasvatuse viga ehk? Lapse ulakuseks poleks seda keegi pidanud kui oleks tegu ehk 16 -nda korrusega ja ta sealt koera või väikse venna oleks välja visanud? Aga kass...noh mis seal ikka, võtame uue...
käbi

PostitusPostitas trumm » Teisipäev Mai 02, 2006 15:41

/tekst osaliselt kustutatud hilisema moraliseeriva ilkumise pärast/

ma ei saa aru... tulla ja asjast mitte midagi teadmata muudkui mõista kohut ja moraliseerida siin lihtsalt mingist "kasvatuse puudumisest" ja "tujudest" ja "täiega jäledusest" ja muust... ei tõesti, küll on ikka hea, et selle pasamere sees leidub nii häid ja tublisid inimesi, kel kunagi mitte ühtegi apsakat ei juhtu ja kelle lapsed istuvad ka ainult liikumatult toolil, käed kombekalt põlvedel.

trumm

PostitusPostitas Lina » Teisipäev Mai 02, 2006 16:23

Ei loobita meil kodus loomi akendest välja ega togita pidevalt jalaga...
Üks kord juhtunu ei tähenda sugugi pidevat hoolimatust.
Ja loomulikult täname me õnne, et kõik hästi lõppes.

Olin samuti õige väike kui naabrilaps mul suu liivakooke täis toppis, ikka head soovides. Oleme senini sõbrad ja ta on suurepärane õpetaja.
Lina

Mine Lemmikloomad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist