Kass käib pissil minu voodis

Koerad, kassid, närilised ja muud lemmikud

Re: Kass käib pissil minu voodis

PostitusPostitas käbi » Teisipäev Mai 02, 2006 17:50

Mis puutuvad siia lapsed *käed kombekalt toolil* kui jutt on loomadest ja suhtumisest loomadesse? Ole õnnelik, et sa oma venda ära ei mürgitanud, olen mina ses süüdi?
lina ,keegi ei ütlegi, et teil see pidevalt juhtub, aga siit ka moraal, et see asi oleks võinud lõppeda katastroofiga, nagu su naabrilapse liivakookide söötmine sulle:)
Kui nagu aju ei võta seda mida ma ütlesin, siis on ilmselt midagi valesti. Kasvata oma looma ja austa ja hoia teda, ei midagi muud, sa Trumm põe oma lapsepõlve kohkumused kuskil mujal välja.
käbi

PostitusPostitas trumm » Kolmapäev Mai 03, 2006 14:41

eee.... mida ma pean kusagil tegema? välja põdema? misasja?
sa endale ikka aru annad, kuidas sa teisi halvustad ja neile täiesti põhjusetult moraali loed ja tänitad???
ja mis krdi süü jutt see pidevalt käib.

anna andeks, käbi, aga minu meelest saab nii targutada lihtsalt väga rumal inimene ja mõistmatu moraliseerija takkaotsa.

vabandan väga, et suga üldse vestlema hakkasin, rohkem seda viga ei tee.

oma eelmise kommentaari kustutan osaliselt ära - lihtsalt olin loll ja eeldasin, et saad ehk ka millesti aru. ega jah, kui ikka aju ei võta, mida räägitakse, siis pole mõtet.

trumm

PostitusPostitas reet » Kolmapäev Mai 03, 2006 15:32

mulle tundub, et kui yks eelpool kirjutanu oleks kass läheks ta ja pissiks teise voodisse, et õigus ja kord majja saaks. Kellelegi oma tahte peale surumeine pole mõne inimese jaoks ylsde probleem, ma mõtlen nii laiemalt, elus üldse. Aga elada nii, et laseks teistel olla ja oma kogemusest õppida ja tegeleks rohkem rõõmu külvamise kui kurjustamisega ja pähe istumisega, on mõne jaoks arusaamatu eluviis. Inimesed on lihtsalt erinevad... Pikk jutt sai ka. Ja eks loomad ole ka erinevad.
reet

PostitusPostitas käbi » Laupäev Mai 06, 2006 19:34

trumm irw, juba see näitab kuidas sa kustutad oma enda postitusi , et mida sul on öelda , irw isegi oma sõnu sa ei usalda jätta siia , et teised saaks adekvaatse ülevaate, mõttetu haipiv võõraste sulgedega kalkun kel lehed seljas. täiega sucks, aus inimene ei kustuta oma eelnevaid postitusi et jätta endast parem mulje, irw, mõtle natuke oma põhimõttete üle....irw, nagu see eelnev jutt oli mulle ainult pandud, me pole kuskil msn -s, aga noh sa ilmselt oled juba nii vana et sa ei teagi mis see on...:))kahjuks see foorum mulle enam midagi ei paku peale trummi mõnitavate lolluste, et saate siis edasi oma loomi paaritada puhtaid ja paberiteta jne.kahju trumm sinust, pole sul loomi ega lapsi ega aeda, seega pead ka oma suve siin veetma...üksik mees .. interneti naiste meelitusi lunimas, kurp....
käbi

PostitusPostitas käbi » Pühapäev Mai 07, 2006 00:15

on sul trumm ühtegi looma üldse? vaevalt...vanaisa kass kass keda meenutada ja targudatada, mul on sulle 4 looma ja 3 last vastu panna, ja minu mehel pole aega et targutada kuskil foorumis...sest tal on oma perega nii palju tegemist, aga küllap on sinu naine seal perekooli foorumis, irw:)
käbi

PostitusPostitas ...??? » Pühapäev Mai 07, 2006 07:42

igavus tapab käbi-t ja ta ainuke hobi on õelutsemine.jõudu sulle edaspidiseks-küll vana jumal tasub-aeglaselt,aga ÕIGLASELT.
...???

PostitusPostitas liisbet » Reede Mai 12, 2006 10:07

2 lehekülge postitusi, aga konkreetset/asjalikku nõu ei saagi :P

Mida siis ikkagi sellisel juhul ette võtta, kui kass märgab/märgistab kohta, mis peaks tema uriinist ikkagi vabaks jääma?

-----
Mul endal kääbusküülik, kes jättis algul (kui toas ainus loom oli) vaid mõne üksiku pabula territooriumi märgistamiseks toanurkadesse.
Väiksem koer talvitus toas, ja kassi võtsin ka lisaks.
Seega, NÜÜD, kui küüliku jalutama laseme - puistab poiss pabulaid kui pritsist ja kõikvõimalikesse kohtadesse...:D
-----

Kas on oht, et ka minu kass hakkab sedasi "märgistama"... küüliku ja koera lõhnade tõttu?
liisbet

PostitusPostitas Dii. » Reede Mai 12, 2006 11:37

Oh kui tore oleks kui keegi räägiks märgistamise teemadel natuke! Omal esimene kassipoiss ja vartsi hakkab meheks saama. Ei oska seisukohta võtta, kas tuleks kindlasti kastreerida või oodata ja mis toimuma hakkab. Kuidagi natuke süda tõrgub sekkumast, samas natuke hirm ka märgistamise ees. Kas alati hakkab isane kass märgistama? Rääkige nüüd loomasõbrad! :)
Päikest kõigile!
Dii.

PostitusPostitas Pihlakas » Laupäev Mai 13, 2006 09:37

Kulla käbi, koli oma loengutega Perekooli lapse arengu teema alla, ole nii kena!

Kui kiisu on alles titt, siis võib ikka juhtuda, et ta sirtsutab valesse kohta. Meie kassitüdruk on üldse kolm korda "valesse" kohta pissinud. Kõige esimene piss meie majas tuli tal lapse toa nurka. Kiisu oli siis alles 1,5 kuu vanune ja ei osanudki liivakasti kasutada. Siis tegin paberi tema pissiga kokku ja panin liivakasti. Sealt alates pissis ta ilusasti oma kasti. Teine kord juhtus siis kui ta vaid nädala oli meil elanud - jäi õhtul pikakas ajaks üksi koju ja oli meie toa nurka teinud. Puhastasin ära lasin kanget lõhnaõli peale ;) Ükskord on ka voodisse juhtunud, aga see oli selline tõeline titetegu, umbes nagu läbi une. Jällegi lasin igaks juhuks peale pesemist kanget lõnaõli peale. Aga peale 2,5 kuuseks saamist pole ta enam valesse kohta pissinud. Nüüd on me kassipreili juba 6-kuune.
Oma targast raamatust lugesin, et isased kassid märgistavadki oma territooriumi ja et peale kastreerimist see asi kaob.
Pihlakas

PostitusPostitas käbi » Teisipäev Mai 16, 2006 23:29

Minu arust on siin antud piisavalt soovitusi, alates looma kastreerimisest -steriliseerimisest kuni kaneeli puistamiseni kohtadesse kus kass pissib, lisaks söögi panek kohtadesse kus kass pissil armastab käia.Kas te ootate nüüd imetablette mis võtaks pissimise ära või loeks nüüd korralikult kogu teema läbi, mitte viimased kaks postitust.
Diile veel nii palju, et lase kohe ära kastreerida, sest siis on looma vaev väiksem kui hormoonid pole veel möllama hakanud.Pole see kastreerimine ka mingi hull asi, palju jubedam kui ta sul siristama hakkab ja mingis meeletus ihas ringi käib, loomal piin ja ka teie perel ilmselt.Pannakse ilusti narkoosi ja ta ei tunne sul midagi, kui ärkab narkoosist siis ehk on natuke äpu.
Lisaks veel nii palju, et dii ja liisbeth et ilmselt ei ole te kassi sigimisest huvitatud, kuna varjupaigas on ju piisavalt neid keda huvilised tahta võiks, seega oleks see nii looma enda huvides kui ka soovimatute sugulaste tuleku huvides ja jäävad ära ka muud võiamlikud ebameeldivused mis võivad tabada kassi himu hetkel:)
ps. ja mis oli siis selle härra trummi panus probleemi lahendusele, peale s.. a külvamise teemasse?
käbi

Mine Lemmikloomad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist