Dalmaatsia koer

Koerad, kassid, närilised ja muud lemmikud

Re: dalmaatsia koer

PostitusPostitas koer » Reede Juun 04, 2004 13:09

Minuga peab ikka palju vaeva nägema,isegi rohkem kui lapsega,kuigi lühemat aega.Koolis pean ka käima.Enne kui mind koju tassid,tee endale koerakasvatuse põhitõed selgeks.Siis me saame hästi läbi kaua kaua.
koer

PostitusPostitas kkk » Kolmapäev Juun 09, 2004 23:16

Mul on dalmaatsia,aga tuppa ta kyll ei lase......ta on 5 aastane ple kunagi tuppa lasnud
kkk

PostitusPostitas heleri » Neljapäev Mär 03, 2005 16:34

kui koer sõna ei kuula ja pahandusi teeb, siis on ikka viga omanikus, mitte koeras. mul ka kodus dalmaatsia koer ja väga sõnakuulelik ning rahulik. võistleme sõnakuulelikkuses ja tegeleme agilityga. kõik kes külas käivad, ütlevad, et pole rahulikumat dalmaatslast näinud. seda sellepärast, et inimesed arvavad, et koer kasvab ise, kuid see on vale arvamus: KOERA TULEB KASVATADA. eriti ajab vihaseks see, kui teine dalmaatslase omanik tuleb mulle ütlema, et issand kui tubli koer sul on, minu oma on küll väga vastik ja loll. no adke andeks, kas koer peab juba sündides geenius olema? koera tuleb ikka õpetada.
heleri

PostitusPostitas kreeta » Teisipäev Mär 08, 2005 21:15

dalmaatsia koer mul kodus on. ta on hästi paks ja laisk ning kardab väga külma.....kui ta läheb õue siis ta saab seal talvele ainult natukene olla, sest peagi hakkab ta kolme jala peal hüppama(külma pärst).
kreeta

PostitusPostitas omanik » Laupäev Mär 19, 2005 14:16

Minil samuti dalmaatslane kodus ja ütlen jeh et põikpäine teine...kui mingi mäguasi soetada siis käib sellega ringi nii kaua kui see ribadeks.Tahab palju tähelepanu ja kui seda ei saa siis hakkab jonnima, on omaette ja ei tee sust välja.
Ja kui sa ta korra teki alla lased siis juba jama...pead kuni tema surmani sellega leppima.Ja karvavahetuse ajal hullumaja...minu punane vaip oli lumivalge sest seda karva tuleb nii palju.....voodipesust ei hakka rääkima...
kodust väljaspool mitte kusagil mijal ta ei maga...läheb hulluks....a samas ta ikkagi nii nunza...
omanik

PostitusPostitas kristina » Laupäev Mär 19, 2005 19:11

inimesed tulge maapeale, kõik mida te vingute sellele oleks pidanud mõtlema enne kui koera soetasite. Kas lapsi soetasite ka kodukaunistuseks? Koer on elusolend kes tahab liikumist, tegelemist jne. Koer pebki ajama karva, teiegi juuksed on vahetevahel lahti - kammige teda nagu ennastki. Koer vajab koolitust nagu lapski, seejuures temaga tegeledes. Kui tahate diivanikaunistust ostke mänguasja poest suur karvane mängu koer!!!
kristina

PostitusPostitas YX » Laupäev Mär 19, 2005 19:58

üks väärkoheldud dalmaatslane otsib Delfi lemmikloomades ja femnistis uut kodu. Äkki oleks temal ka lootust kodu saada?
YX

PostitusPostitas kald- » Pühapäev Mär 20, 2005 17:45

Dalmaatslane on väga tore koer. Justnimelt, inimesed, kasvatage oma koeri, hoolige ja armastage. Truumat ja pühendunumat sõpra annab siis otsida. Meil on dalmaatslane-mitte ühegi teise tõu vastu ei vahetaks-ajagu pealegi karvu, nagu iga teinegi koer. Aga iga koera puhul on tähtis peale kasvatuse ka see, et oleks pärit heast liinist, kellel pole pärilikke haigusi, ja on terve psüühikaga. Hoole ja armastusega teeb siiski ära palju. Selles suhtes olen samuti nõus eelkõnelejaga-dalmad on haiged samavõrd, kui ka kõik teised elusolendid. Iga koer võib haigeks jääda, kui talle valseid asju sööta.
kald-

PostitusPostitas triin » Esmaspäev Mär 21, 2005 16:55

mul on ka dalmaatsia koer,ta on maailma parim sõber,ta kuula sind vaadates otsa nagu saaks kõigest aru mida räägid.ta ei taha ainult õues väga tihti olla,teeb oma häda ära ja jälle tuppa(tal on väga hea pidamine).põrandal magamine see on talle alandav.karvu on loomulikult suu ja silmad täis,aga selleks ta ju on et tema eest hoolitseda.
triin

PostitusPostitas Reet » Esmaspäev Mär 21, 2005 17:08

Koer, millest räägib YX on vära raskes seisus, alatoidetud, karv lahti ja ihu haavu täis. Ta vajaks hädasti abi. Kui oleks keegi, kes huvituks sellisele koerale kodu andmisest, siis võiksin aidata rahaliselt kutsat ravida. Ta on praegu väga halvas seisus ja vajaks kiiresti abi. Äkki on mõni huviline.
Reet

Mine Lemmikloomad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist