Miks kuldkala suri?

Koerad, kassid, närilised ja muud lemmikud

Miks kuldkala suri?

PostitusPostitas Kristi » Teisipäev Nov 18, 2003 19:26

Ostsin umbes 6 kuud tagasi endale väikese kuldkala,muidu oli kõbus kalake kuid ühel heal päeval hakkas kõht ülespidi ujuma ja nii kusagil nädal aega,kuni lõpuks ära suri.
Akvaariumis on mul veel gupid ja põhjakoristaja.
Sõbrannal oli täpselt sama lugu ainult et tema ostis täiskasvanud kala.
Kas nad ongi sellise nõrga tervisega või on asi milleski muus?
Kristi

Re: Miks kuldkala suri

PostitusPostitas Kairi » Kolmapäev Nov 19, 2003 12:54

kui kuldkala kõht ülespidi ujuma hakkab, siis on ta ületoidetud ja surebki ära. Neile tohib anda ainult paar-kolm toidutera päevas, sest ise nad söövad kõik, mis ette antakse ära ja siis ongi õnnetus käes.
Kairi

PostitusPostitas Elis » Teisipäev Dets 02, 2003 15:11

Minu kuldkala elab juba üle 3a (ptüh, ptüh, ptüh 3 korda üle vasaku õla!). Anname sööki 3 korda päevas ( 1 tera korraga st 3 tera päevas).
Elis

PostitusPostitas uss » Teisipäev Dets 02, 2003 16:38

miks te toidate kalu nii tihti?? No ilmselt toidate, kui kõht vee peal.Kuldkala on niivõrd ahne kala, et sööb, kõike mida antakse ja seepärast tulebki söötmist piirata.Pigem vähem kui rohkem
uss

PostitusPostitas sassu » Pühapäev Aug 22, 2004 19:33

see pole ju tihti, kuui ta annab ainult kolmtera päevas, see on ju normaalne kogus
sassu

PostitusPostitas sassu » Pühapäev Aug 22, 2004 19:43

see on võibolla isegi liiga vähe ju. mind on kyll õpetatud et kalale tuleb anda õhtul kolm-neli ja hommikul sama palju
sassu

PostitusPostitas kellu » Esmaspäev Aug 30, 2004 15:05

kuldkalale tuleb anda toitu kaks või kolm korda päevas ja niipalju et ta selle minutiga kõik ära sööks!
kellu

PostitusPostitas JJJ » Laupäev Nov 06, 2004 14:34

Aga kas on võimalus et kala ellu jääb kui ma teda nüüd paar päeva nälgas hoian. Muidu toidan helvestoiduga, ja kala juba aasta vanune, siiani hästi hakkama saanud, kaks korda päevas said kalad süüa. Lisks kuldkaladele veel kolm haid, kolm põhjakoristajat, teleskoop ja üks hästi suur skalaar. Tõesti ei tahaks ed kala ära sureb, teine nii ilus......Kuidas on teil kogemusi
JJJ

PostitusPostitas ... » Laupäev Nov 06, 2004 20:09

kui ma toidan väikeste kraanolitega, kas ma siis võin anda ainult 3 väikest krasanolikest päevas?
...

PostitusPostitas mYgri » Esmaspäev Nov 08, 2004 02:00

Ei ole viisakas teisele foorumile viidata, aga sealt saate ehk kalaküsimustes kiiremini abi:
[url=http://www.hot.ee/emulaator][img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan5trans.png[/img][/url]
mYgri

Mine Lemmikloomad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline