Rott pissib igale poole

Koerad, kassid, närilised ja muud lemmikud

Re: rott?!?

PostitusPostitas rotti hambad » Teisipäev Dets 30, 2008 03:09

tere mul suur mure...Mida tehs siis kui rottil alumised hambad liiga pikaks kasvavad ja tr enam kõike korralikult süüa ei saa? neil on olnud pidevalt värskeid ja kuivi oksi närida ond aga ühel rottol on hambad ikkagi ärevustekitavalt pikad.
palun andke nõu!
rotti hambad

PostitusPostitas foksi » Teisipäev Dets 30, 2008 14:57

Kas mitte rottidelgi ei raspeldata hambaid?Loomaarstilt ei ole küsinud?.
foksi

PostitusPostitas dyffy » Teisipäev Dets 30, 2008 15:59

Tere ta raspeldab aga kui võrrelda teise rotida kellel pole häda midagi on ta hambad tunduvalt pikemad.
Roti tagakeha no ka hästi nõtk ning ta vajub pidevalt külili.Ega Te ei oska nõi anda?
dyffy

PostitusPostitas alma » Teisipäev Dets 30, 2008 18:04

Vii ta arsti juurde. Hambaid kuidagi viilitakse lühemaks, kui vajadus on, aga see et ta külili vajub - mingi tõsisem häda. Ise seda välja ei mõtle.
alma

PostitusPostitas Mai-Liis » Reede Jaan 09, 2009 19:59

Tegelikult ma sooviksin endale rotti . Aga ma ei saaks Läänemaalt kaugemale järgi tulla ja et ema pole veel kindel et lubab rotti võtta , kuna käisin närvidele talle selle jutuga . Endal on mul olnud hamstreid mingi 3 vist ja siis jaapani hiir ja praegu on kass kes on suhteliselt rahulik . Et siis kui kellelgil on pakkuda rotti siis msn on mul liisumai@hotmail.com ja rate on mul ka : kiisupoeg8 ning e-maili kasutan isa oma : jurkatom@hotmail.com Kohe ma päris vist ei saaks rotti endale võta aga müne aja pärast mingi nädal või kaks aga mitte üle kuu :D
Mai-Liis

PostitusPostitas Mai-Liis » Reede Jaan 09, 2009 20:04

Kui võimalik siis ikka tasuta 8-)
Mai-Liis

PostitusPostitas suvaline » Neljapäev Nov 18, 2010 19:35

(:P)mul on üks rott
suvaline

PostitusPostitas liilian33 » Kolmapäev Dets 01, 2010 22:34

tere mine rotiga arsti juurde seal lõigatakse lühemaks mina enda rotiga käin vahel kui on vaja lõigata
liilian33

PostitusPostitas RiinuJ » Laupäev Dets 04, 2010 16:27

Ma ei tahaks küll nokkida, aga kui sellel rotil siis oli alakeha nagu lõtv vms, siis kardetavasti seda rotti elavate riigis enam ei eksisteeri. Ja nüüd on väheke hilja nõuandeid anda.
RiinuJ

PostitusPostitas Getu » Pühapäev Mär 06, 2011 21:46

Tere! Ära oleks anda kolme nädalased roti pojad. Kellel huvi ja soovi andke teada! geidy.metson@mail.ee Ja kui on soovi, siis võin pilte ka saata.
Getu

Mine Lemmikloomad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist