Viirpapagoid

Koerad, kassid, närilised ja muud lemmikud

Viirpapagoid

PostitusPostitas ...Viiru... » Teisipäev Mai 25, 2004 19:03

Palun vastake.!
Mul pole veel viirpapagoid kuid ma saan.Kuid ma sooviks teada palju maksab isane viirpapagoi ja kui palju maksab emane viirpapagoi?!Ma tahaks teada nende hiondu Tartus ja Viljandis.!Kas nad rääkima võivad hakata kui nad kahekesi koos on??Kas neil tuleb kohe kindlasti lapsi??
Kas 1-2tunnine reis autoga loomapoest tekitab neile stressi ja kuidas neid üleüldse loomapoest koju tuuakse??
Kui viitsite siis vastake kindlasti..
...Viiru...

Re: ???

PostitusPostitas aialill » Teisipäev Mai 25, 2004 21:06

Tartus lõunakeskuse loomapoes olid viirpapagoid müügil 250rk/tk . Kesklinnas on ka loomapood seal olid vist 190kr /tk Statoili tankla vastas üle tee.,valgest tellistest 4-5 korruselisest majast ühest korterist on tehtud pood. Väljas kõnniteel on ka reklaam.)
Elvas tean viirukate kasvatajat kes müüb odavamalt. Tal on ainult sinise-valge-mustakirjud linnud. Pesakondi tuleb aastas kuskil 2-3. linnupoegi müüakse kuskil 2,5-3 kuuselt. Siis kui on selge mis soost keegi on. Emalinnul nahk nokal roosakas .Isasel sinakas.
aialill

PostitusPostitas kelly » Neljapäev Mai 27, 2004 15:38

tallinnas on need 350.- ükskõik kas isane või emane
kelly

PostitusPostitas pämmi » Kolmapäev Juun 09, 2004 23:22

Tallinnas saab kasvataja käest ka võimalik et 150kr eest.Seal on VÄGA palju linde, erinevates värvides ja vanustes.See aga et neil tuleb lapsi, on väga haruldane,niiet sellele lootma jääda ei tasu.Kui sa nad ära tood, ei tekita see neile mingit stressi, minu linnud reisivad minuga igal pool ja reisid on kestnud kauemgi.Kahekesi koos nad rääkiam ei hakka, see on fakt, kuigi võib olla ka erandeid aga üldjuhul EI.Loodan ,et sul oli minust kasu

Päikest Pamela
pämmi

PostitusPostitas tt » Neljapäev Nov 18, 2004 20:30

räägima hakkab anit emane siiis kui teda ei sega mingi teine linnu hääl või mingi muusika...hakkad vaikselt õpetama
teda tleb õpetada
näitex koju jõuad ytled tere ja ära minnes head aega...ja veel õhtuti head ööd
võtab aega enne ku ta hääli tundma õpib!
maksavad 200-400 krooni vahel....
l
tt

PostitusPostitas annekas » Pühapäev Nov 21, 2004 00:13

Mina teadsin, et rääkima hakkab ainult isane! Kus on tõde?
annekas

PostitusPostitas aialill » Pühapäev Nov 21, 2004 13:33

Mina teadsin kah et isalind jutustab nagu rohkem.Ise olen kokku puutunud linnuperega kus isalind tegi järgi tädi häält kes nende eest hoolitses. Emalind aga ei huvitunusd üldse häälte jäljendamisest.
aialill

PostitusPostitas emamesilane » Pühapäev Nov 21, 2004 14:34

mina võtsin kah alul selle idee et lind rääkima saada ühe isase. Aga nädala ajaga hakkas lind hullu moodi sulgi ajama ja oli silmnähtavalt stressis. Arstile minek ja arst soovitas kohemaid teine lind juurde võtta, nad ikka kahekesi tahavad olla. Ja see rääkimine viirukatel pidi ikka suht harv juhus olema. Suuremad papagoid küll hakkavad rääkima;)
emamesilane

Re: viirpapagoid

PostitusPostitas Riina » Pühapäev Nov 21, 2004 22:35

Meile loomapoes öeldi ,et rääkima hakkab isane kui teda õpetada ja tuleks üksi pidada
Riina

Re: viirpapagoid

PostitusPostitas emamesilane » Esmaspäev Nov 22, 2004 10:23

jah aga kui sellisel juhul peaks see lind juba päris titest peale olema olnud üksi (mitte koos teiste lindudega). Ja ülipalju tegevust linnuga. Mina tõin kah endale linnu üsna noorena, aga ikka ei tahtnud üksi olla. Nüüd nii kenasti kahekesi sädistavad.
emamesilane

Mine Lemmikloomad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist