Viirpapagoid

Koerad, kassid, närilised ja muud lemmikud

Re: viirpapagoid

PostitusPostitas aialill » Kolmapäev Juun 22, 2005 11:23

aiahuviline Kirjutas:
-------------------------------------------
> Peterselli ärge papagoidele andke!
-------------------------------------------

Miks viirukatele ei tohi peterselli anda? Siiani on nad seda saanud, kuskil kuus korra või paar. Miskit ei ole juhtunud.
aialill

PostitusPostitas aialill » Neljapäev Sept 15, 2005 12:31

Hele viirpapagoi on juba olemas. Aitäh, kes võtsid vaevaks lindu pakkuda.
aialill

PostitusPostitas aiahuviline » Neljapäev Sept 15, 2005 13:27

aialill-võtsin info ühest venekeelsest raamatust "linnud kodus".Seal ütles nii.Ise pole sellepärast hakanud katsetama kas teeb midagi või ei-igaksjuhuks.
aiahuviline

PostitusPostitas katta2 » Teisipäev Sept 27, 2005 12:41

Ka mina olen andnud oma papagoidele peterselli ja mitte midagi ei ole juhtunud:)))
katta2

PostitusPostitas trull » Teisipäev Sept 27, 2005 15:02

meil on viirpapagoi 6 aastat juba. Isane. Üksi. Selle lootuse, et tast rääkijat on, oleme küll ammu maha matnud, see-eest heliseb ta vahetevahel nagu telefon. Selle on selgeks saanud. Aga kui tahab, karjub üksi igast telefonist ja televiisorist üle. Kinni keerata teda ka ei saa! Pealegi on ta meil vabapidamisel, puuris konutamine tundus nii mõttetu. Lendab nüüd, kus tahab. Vahel saab temaga nalja ka, kui kööki lauale lendab ja jalgupidi taldrikusse trügib - mingid lemmikroad tal on, siis tuleb. Ja vahel jookseb mööda põrandat edasi-tagasi nagu rott. Hästi harva soostub veekaussi suplema minema, aga nagu köögis kraani lahti keerad, nii erutub ja kukub kõrvulukustavalt kädistama.
Kui täislastud aknalaudu ja mööblit vaatan, siis ma tast väga ei vaimustu, aga kui kõik jälle puhas, olen nõus tunnistama, et natuke rõõmu tast ikka on.
trull

PostitusPostitas TabuReet » Reede Sept 30, 2005 11:22

Meie linnuperes on 4 last välja pakkuda: 2 tydrukut (4-kuune sinakasvalge ja 2-kuune kahvatusinine) ning 2 2-kuust poissi - elektrisinised kollaka laubaga. Fotod netis: http://www.zone.ee/jette/linnud/. Elame Tallinnas. Tel 50 65 888
TabuReet

PostitusPostitas Capu » Laupäev Okt 01, 2005 16:08

ma tahaks osta emast viirpapagoid isane on mul kodus olemas juba alles sain ta on juba p2ris vana aga kus sa asud et me saaksime tehingut teha.
Capu

PostitusPostitas Leila » Laupäev Okt 01, 2005 19:46

Tere, tahaks ka papagoid.
Leila

Trullile

PostitusPostitas Krista » Laupäev Okt 01, 2005 19:51

Tere, trull:)

Lugesin Sinu huvitavast papagoist ja tema vabapidamisest ning tahaksin sellest rohkem teada saada, et äkki temast Kanal 2-e loomaminutitesse üks lugu teha. Oleks väga tore kui Sa kirjutaksid mulle aadressil leivanumber@hotmail.com ja me saaksime asjast täpsemini rääkida.
Krista

vaja emast rohelist papagoid

PostitusPostitas Siuts-siuts » Pühapäev Okt 02, 2005 23:24

Kuna meil emane papagoi suri ära oleks meil hädasti uut vaja.isane sinine on väga kurb.ostsime talle seltsiliseks kunst-papagoi ja panime suure peegli ka puuri seinale aga see pole ikkagi õige.vastu ta ju ei sädista ja koos õrrel kudrutada ei saa.kas kellegil on emast ja rohe-kollast papagoid ???
Siuts-siuts

Mine Lemmikloomad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline