Viirpapagoid

Koerad, kassid, närilised ja muud lemmikud

Re: viirpapagoid

PostitusPostitas Viirpapagoi » Pühapäev Aug 01, 2010 20:07

Tervist

Võtsin endale 3 päeva tagasi papagoi, enne võtmist ei teadnud viirpapagoidest midagi. hiljem foorumitest ja lihtedelt lugesin et papagoid võivad elada vangistuses 15-17 aastaseks, Ma tahtsin enda papagoid rääkima õpetada, kuid siis lugesin et rääkima on võimalik õpetada ainult isast, kas võimalik on ikka emast kah õpetada rääkima, või pole ültse lootust? Ise olen suhteliselt harva kodus, tavaliselt tulen koju alles öösel. Tegelen papagoiga niipalju kui kodus olen, teisen mu toas ei käi ning seeaeg kui ma kodus pole on lind üksinda, mul ta küll laseb end juba puutuda kuid käe peale veel ei tule, kas peaksin võtma talle teise papagoi juurte või pole vaja? Tean ka seda et vahel võivad papagoid hakata kaklema ning ei saagi sõbraks, seda kül ei tahaks kui võtaksin 1 juurte. Kui puuriukse lahti jtan siis ta välja ei tule, istub parem puuris.
Viirpapagoi

PostitusPostitas alexis » Neljapäev Apr 07, 2011 13:12

TERE

Tahaksin võtta
alexis

PostitusPostitas ristu » Pühapäev Veebr 12, 2012 14:19

Mul endal ka kodus 1 viirpapagoi (emane) oli isane ka .Nad ei lase end yltse k2tte võtta mida teha?????????
Nii kui k2tte võtan hakkab hammustama.
ristu

viirpapagoid

PostitusPostitas kertu2141 » Neljapäev Juun 28, 2012 00:19

Tere ,
Kas keegi teab mõnda viirpapagoide kasvatajat ja tema kontaktandmeid .
Mul puur on olemas ,aga tahaks varsti ikka papagoid kaa . Ma ei julge eriti poest osta sest kõik räägivad ,et seal on haiged viirud .
Nii et kui keegi teab siis palun andge teada
kertu2141

PostitusPostitas mina ise » Pühapäev Juul 15, 2012 19:27

No maisaa aru mis te neist käpite, kätte võtate, peavadki ammustama teid. Vaat kui karu v krokodill tahab teid ennast "kätte võtta", siis kisate küll ja üüate appi! Siuksi peabki näksama, ammustama.
mina ise

PostitusPostitas Vastus » Laupäev Jaan 19, 2013 16:15

Võibolla saab lapsi aga emaslind on vägagi valiv nii et kui talle see isane ei sobi siis lihtsalt emane tapab ta ära :(
Vastus

Mine Lemmikloomad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist