Viirpapagoile rohelist?

Koerad, kassid, närilised ja muud lemmikud

Re: Viirpapagoile rohelist?

PostitusPostitas elis4 » Pühapäev Juul 03, 2005 11:30

Puuviljadest läheb kõige parmini pirn. Ehks sellepärast et see on selline mahlane. Ja loomulikult kõige lemmikum on lehtsalat.
Eile õhtul jätsin aga aiatilli klaasi sisse lauale ja kuna mul linnud lendavad köögis vabalt ringi, siis oli see nende jaoks jälle midagi uut...hiljem oli mul jälle kõvasti koristustöid, aga kui see neile maitseb, siis miks mitte:)
Tegelikuklt tekkis üks küsimus kaa. Kuna emane lind haub mune, siis isane on see, kes teda toidab. Kas nüüd peaksin neile veel mingeid erilisanditega toitu pakkuma?
elis4

PostitusPostitas aiahuviline » Neljapäev Juul 07, 2005 01:03

Niikaua kui emane haub,pole midagi erilist vaja just anda-tavaline toit koos rohelise ja suupäraste puuviljadega.Aga kui pojad on koorunud,siis läheb aktiivseks poegade toitmiseks.Iga päev peaks olema nati kas keedetud muna hakituna,maitsestamata kohupiima,piima sisse kastetud tavalist saia,värsket putru nt.enda hommikusöögi kõrvalt jne...-seda kindlasti aind värskena ja tavalise teratoidu ning puuviljade/rohelise lisana.Kinlasti kogu aeg värske vesi saadaval.
aiahuviline

PostitusPostitas annekas » Reede Juul 08, 2005 18:42

Mina saan enda linnukesed päevaks õue viia. Tõmban puuril sahtli alt ära ja rohi kohe omast käest noksida. Nii armas on vaadata kuidas nad "suplevad" heinas, nagu kino! Ainult varju peavad nad ka võimalusel saama, muidu saavad päikesepiste! Tuppa olen toonud neile vesiheina, armastavad eriti nende seemneid, kevadel vara esimesed naadilehed on päris kommi eest.
annekas

PostitusPostitas samton » Neljapäev Sept 08, 2005 14:53

Viirpapagoidele sobilikud aedviljad:
lehtsalat (vältida tuleks jääsalatit, kuna sellel ei ole erilist toiteväärtust);
porgand (riivitud või suuremate tükkidena);
kõikvõimalikud puuviljad (õun, apelsin, mango, banaan jne);
brokkoli, seller, petersell;
http://www.lontu.ee/foorum/viewtopic.php?t=5014
samton

kuivatatud puuviljad?

PostitusPostitas viiriku fänn » Kolmapäev Aug 06, 2008 15:37

Milliseid kuivatatud puuvilju võiksin anda oma lemmikule?
viiriku fänn

Mine Lemmikloomad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline