Õhupüssiga naabrid

Koerad, kassid, närilised ja muud lemmikud

Re: õhupüssiga naabrid

PostitusPostitas Nõutu koeraomanik » Reede Aug 26, 2005 21:09

Tänan teid-olete andnud mulle suuresti enesekindlust juurde!Tegelikult tõesti-valesti ei käitunud ju mina.Ja kuidas siis ennast ja oma lemmikt kaitsta?!Ning nagu naabrite kassid oleksid väljaspool seadust?!Lihtsalt on selline sort inimesi,kes arvavad,et neile on kõik lubatud...lennaku siis õhupüssi kuulid kuhu tahes...
Nõutu koeraomanik

PostitusPostitas mitme looma pidaja » Teisipäev Aug 14, 2007 11:01

Täiesti kindlalt võib väita, et ta on koera lasknud. Koeral on megapaks nahk ja tavaline õhupüssi kuul läbi ei lähe (olen koera süstinud ja tean kui kõva see nahk on). Võtab ilmselt mõne napsu ja näet lahe liikuvat objekti lasta. Aga mine räägi iga kord, kui tal püssi näed ja veena teda, et las läheb paugutab kusagil metsas. Nii ei saa ju elada. Politsei kutsumisega võivad sellised veel pöördesse minna ja hakkavad nimelt igasuguseid jamasid keerama. Ei taha küll ära hirmutada. Aga politseiga võid ehk kokku leppida, et nad ütlevad, et keegi kassiomanik kurtis ja nägi teda püssiga. Mul jookseb kass kogu aeg ära ja juba 2 korda olen tinatükki opereerinud -täitsa jube kohe! Hea, et ikka veel elab aga kassi ketti ju ei saa panna!
mitme looma pidaja

PostitusPostitas Eva B » Teisipäev Sept 04, 2007 15:45

minu läheduses elab ka üks vene tõusikute pere, kes lasevad relvaga (kaheraudse moodi pikk püss!!) vareseid ja hakke, kes nende aia taga suure vahtra otsas istuvad. sel suvel vedeles tänavanurgal paar nädalat üks surnud hakk :(
Eva B

PostitusPostitas annamaria » Kolmapäev Sept 05, 2007 19:20

omast kogemusest ehk siis oma koera kogemusest tean, et läheb õhupüssi kuul ilusti läbi naha kui ilmselt lähedalt pauk panna. Sai mul pulmas ja mul polnud õigust õiendama ka minna, pulm toimus nabrite õue peal, aga ikka ei saa aru kuidas ise koeraomanikuna see kodanik teisele koerale kuuli kerre laseb.
annamaria

PostitusPostitas Moosimemm » Neljapäev Sept 06, 2007 13:59

annamariale - sellepärast lasebki, et sinu koer tema õue läheb.

Õhupüssi kuulid on suhteliselt tömbi otsaga ning need nahast läbi ei lähe. Küll aga on olemas terava otsaga kuulid, mida minu teada poest osta ei saa. Õhupüssiga paugutada ei saagi, see teeb pisikese plaksatuse ju ainult. Aga kui koera pihta on lastud, siis tunneb ta selle heli kahtlemata ära ja ärritub.

Kasuta postitaja "reeglid siis" poolt kirjapandud informatsiooni, sellele saab toetuda ka politsei poole pöördudes.
Moosimemm

PostitusPostitas padakonn » Reede Sept 07, 2007 18:54

Moosimemm, kas sa oled iseenda peal katseid teinud, et tead öelda, et õhupüssi kuulid nahka ei läbista? On ennegi leitud tinaplönnidega kasse ja koeri ning ka neid, kellel jalaluud seetõttu murtud.
padakonn

PostitusPostitas Jahimees » Teisipäev Nov 13, 2007 02:49

Meil laseb õhupüss vineerist läbi. Kui paneme teravikuga küttimise kuulid ,siis tollisest lauast lendab läbi. Kuul kassile pähe ja kutu ongi või koeral võib tõsiseid kahjustusi teha ...

Osad õhupüssid üle 300 m/s on juba vaikset viisi jahirelvad. Otsaette saad, siis oled selili maasa ja võid saad ajuvapustuse ja nädal koomas olla!

Jahimees!
Jahimees

PostitusPostitas Pihlakas » Teisipäev Nov 13, 2007 20:31

Laseb kasse!? Isegi vareseid ei tohiks lasta, kas loomakaitse ei saaks siin sekkuda?
Jeerum küll, miks sa sellistega mingeid suhteid hoida tahad?
Meil on küll elu näidanud, et sellistele lollakatele tuleb kohe teatavaks teha, mis juhtub kui nad seda jama ära ei lõpeta ja siis ka vastavad meetmed kasutusele võtta.
Pihlakas

PostitusPostitas aiahuviline » Teisipäev Nov 20, 2007 23:40

Pihlakas-aga mis siis juhtub,kui nad seda jama ära ei lõpeta?Mis on need meetmed,mis kasutusele võetakse?
aiahuviline

Mine Lemmikloomad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist