Tahaks lemmikut...aga???

Koerad, kassid, närilised ja muud lemmikud

Tahaks lemmikut...aga???

PostitusPostitas karuplix » Neljapäev Veebr 23, 2006 21:03

aga millist siis? tubane loom, karvane ei tohiks olla sest olen allergiline karvadele. peab olema silitatav, paitatav, sõbralik, mitte lärmakas. peab suutma ka üksi olla. milline siis võiks olla karvutu sõbralik paitatav lemmik? endal jooksis juhe kokku, nii et pöördun targemate poole :)
karuplix

Re: Tahaks lemmikut...aga???

PostitusPostitas kägu » Neljapäev Veebr 23, 2006 23:32

poest ostetud kummist kutsu või kiisu vastab täpselt nõuetele.
kägu

PostitusPostitas lihtne » Neljapäev Veebr 23, 2006 23:43

akvaarium
lihtne

PostitusPostitas sebu » Reede Veebr 24, 2006 01:42

kui sa kõõmale pole allergiline, siis võiks mõelda ka karvututele loomadele -hiired, kassid, nemad suudavad ka üksi olla. variant on muidugi ka akvaarium, kuid iseasi on, palju sa seda klaasi silitada viitsid-tahad :P
sebu

PostitusPostitas . » Reede Veebr 24, 2006 14:39

akvaarium. muud lahendust ei leia.. Peab suutma üksi olla?? Mis mõttes?? Et umbes võtad ja siis jätad ta mingi nädalaks kuhugile üksinda?
.

PostitusPostitas ad » Reede Veebr 24, 2006 21:14

kilpkonn ka ei kõõma! :)
ad

kass

PostitusPostitas eliisa » Reede Veebr 24, 2006 22:31

minu nimi eliisa maa tahan kassipoeka
eliisa

PostitusPostitas karuplix » Laupäev Veebr 25, 2006 20:19

nu nii... akvaariumit ei taha, sest olen suht laisk. üksinduse all mõtlesin seda et olen päeval tööl 12h. ja mis jutt käib kõõmast kui ma rääkisin karvadest???!!! kuidas on kogemused inimestel karvadeta kasside ja hiirtega??? äkki on koera ka olemas???
karuplix

PostitusPostitas lipelgas » Pühapäev Veebr 26, 2006 01:27

aga võta madu. vastab kõigile sinu tingimustele. erinevalt üldlevinud ettekujutusest on katsudes kuiv ja soe.
*************************************************************************************************************
http://www.orhideefoorum.com.
lipelgas

PostitusPostitas t » Pühapäev Veebr 26, 2006 18:38

jutt kõõmast selles mõttes, et osad inimesed on allergilised karvale, osad süljele, osad kõõmale (muudele nahaosakestele), osad uriinile. sõltub sellest, millele sina oled, kui ainult karvale, siis sobivad karvutud loomad, kui ka kõõmale, siis jääb valik üsna kitsaks. karvutuid koeri on ka olemas, kuid nad pole 100% karvutud, kõrvad, saba on ikka karvased, kuigi ka need karvad saab maha ajada. äkki leiad kuskilt mõne inimese, kellel on kodus karvutud loomad ja saad külla minna ning endale selgeks teha, kas tekib allergia? ja akva kohta võin öelda, et selle pidamine on tunduvalt vähemtülikam, kui kasside-koerte-näriliste pidamine, eriti suuremate akvade pidamine :)
t

Mine Lemmikloomad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist