Merisiga nutab

Koerad, kassid, närilised ja muud lemmikud

Re: merisiga

PostitusPostitas triini22 » Kolmapäev Okt 22, 2008 07:55

Kapsast tõesti ei tohi anda. See tekitab gaase ja võib kõhu lahti teha, mis ei ole merisigade puhul üldsegi mitte hea.
triini22

PostitusPostitas kassijagaja2 » Neljapäev Okt 23, 2008 16:19

Isver, te siin oma merisea-juttudega ajate nii hirmsa isu peale uuesti endale ka selline tegelane muretseda ... Teismelisena oli ta mul ainsaks lemmikloomaks ja see ruigamine ja krudisemine olid jube ägedad :) Eriti äge oli see, et kui kasti puhtaks tegin tal ja ta sinna puhta saepuru peale tagasi tõstsin, kuidas ta käis siis ca tund aega seal toimekalt ringi ja tegi oma rahulolevaid hääli. Alati viskas ennast külili ka sinna sisse mõneks ajaks.
kassijagaja2

PostitusPostitas lelo » Kolmapäev Nov 26, 2008 22:31

Minu merisiga on 5 kuune ja minu juures 4 kuud juba ,aga ikka veel kui tahan teda sülle võtta jookseb eest ära. muidu on kõik korras ,uudishimulik ja jookseb õhtuti toas ringi.aga ligi ei tule eriti ise ja on kartlik. Kui kaua aega võtab ,et ta harjuks juba minuga ära.
lelo

PostitusPostitas sinisilm » Neljapäev Nov 27, 2008 10:58

Meile tuli emane merisiga koos kahe tütrega.Niiet päris väiksest peale said üles kasvatatud ja nendega tegeletud.Kuni oma eluea lõpuni jäid kõik kolm selliseks,et jooksid kiiresti eest ära enne süllevõtmist.Nad iseenesest ei olnud eriti arglikud ja said mõnikord ka omapead puurist välja jalutama.Samas hiljem tõime kaks merisiga perest ,kus neist tüdineti(oi ,kuidas ma selliseid inimesi ei kannata).Poiss oli väga julge ja tragi,täiskasvanud notsik.Tüdruk oli võetud perre mõni kuu tagasi ja oli üsna arakene,väga noor.Õnneks ei olnud nad veel paarituda jõudnud.Nii kuu ajaga harjus ka tüdruk ja on väga julgeks muutunud.Tundub,et palju sõltub looma iseloomust .
sinisilm

PostitusPostitas Diina » Pühapäev Dets 07, 2008 21:05

Hmm..
Esimeses postituses kirjas, et meriseale annate toorest kartulit. Mis ajast neile seda anda võib? Kui mul merisiga oli, olid kindlad asjad, mida nad süüa ei tohtinud. Nendeks olid peamiselt kõiksugu laugud ja sibulad ning KARTUL. ??
Diina

PostitusPostitas kassijagaja2 » Pühapäev Dets 07, 2008 21:56

Kahjuks selliseid asju tehakse kõigi loomade, mitte ainult meriseaga. Koerale ka ei tohi pakkuda magusat või alkoholi, sellest hoolimata söövad paljud sülekoerad nii kooke kui šokolaadi ja suviti grillimise kõrvale valatakse koerale veekaussi ka ikka sorts õlut.
Mõttekam on siis lihtsalt öelda, et ära anna oma meriseale kartulit :) Vahel võtab silme eest mustaks küll, kuidas inimesed ei oska oma loomi toita või muudmoodi nendega ümber käia, aga olen jõudnud arusaamale, et ründamisega (mida sinu postitus siiski veits oli) ei saavuta kunagi midagi. Vihastad vaid välja selle, keda õigesti käituma tahtsid õpetada, ja kannatajaks jääb loom.
kassijagaja2

Re: merisiga(esimenese postituse vastus)

PostitusPostitas Martina » Pühapäev Jaan 11, 2009 19:06

Mina arvan et sinu merisiga nutab sellepärast et talvel on pime ja mõned merisead kardavad pimedust ja siis ta nagu ruigabki sellepäras et sa panid tule põlema...............
Martina

:)Re: merisiga

PostitusPostitas rihard » Teisipäev Veebr 03, 2009 18:13

Tere.Mul on 2kuune notsu.Ma ei saa aru mis soost ta on!!
rihard

PostitusPostitas triini22 » Kolmapäev Veebr 04, 2009 17:21

Vaata pilte, ehk on abi: http://www.cavyspirit.com/sexing.htm
triini22

Re: merisiga(:P)

PostitusPostitas rihard » Reede Veebr 06, 2009 22:10

Tere, mul on nyyd 2 notsut, yks isane teine emane[t2nks triinu] kui isane l2henab emasele siis isane teeb p6risevat h22lt! mis see v6iks t2hendada.?
rihard

Mine Lemmikloomad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline