Merisiga nutab

Koerad, kassid, närilised ja muud lemmikud

Re: merisiga(:P)

PostitusPostitas padakonn » Laupäev Veebr 07, 2009 23:40

Kas sa oled valmis merisea poegadele uusi kodusid otsima?
padakonn

Re: merisiga

PostitusPostitas triini22 » Esmaspäev Veebr 09, 2009 08:48

See tähendab, et ta tahab emasega paarituda ning varsti on sul poegi oodata, kui sa neid lahus ei hoia.
Vana su emane merisiga on? Kui emane on üle üheksa kuu vanune ja pole varem poeginud, siis on poegade saamine talle eluohtlik, kuna selleks ajaks kasvavad tema vaagnaluud kokku ning pojad ei pruugi enam välja mahtuda, surra võivad nii ema kui ka pojad.
triini22

PostitusPostitas soovin ka » Esmaspäev Mär 02, 2009 16:43

mina sooviksin endale väga merisiga kui kellegil on pakkuda siis võtaksin hea meelega
soovin ka

PostitusPostitas s....kott » Reede Mär 20, 2009 23:16

sooviks saada emast &isast pikakarvalist merisiga.kellel pakkuda võtke ühendust meilitsi
s....kott

PostitusPostitas Uubik » Kolmapäev Apr 29, 2009 12:00

Meie Possu sööb talvel lehtsalatit. Väga harva saab ampsu õuna ka. Kurk on ikka kõige lemmikum, selle peale kiunub kohe täiega! Ja hommikul ruigab koos äratuskellaga tervituseks. See on jube lahe. Poiss sai just 2 aastaseks. Käime maniküüris temaga8-) Pehme peal tahavad küüned kuidagi deformeeruda. Ilus ja pikakarvaline. Naist meil talle pakkuda pole.:?
Uubik

Re: :)Re: merisiga

PostitusPostitas ainar22 » Kolmapäev Mai 06, 2009 16:14

ma võtan ka merisea aga ma ei tea kust puurisaada. kas papist või plastmasist
ainar22

PostitusPostitas triini22 » Kolmapäev Mai 06, 2009 16:18

Puur ikka loomapoest. Papist laguneb/näritakse varsti ära ja pealegi imbub sinna sisse piss, mis läheb ruttu haisema. Puur võiks olla võrega, mitte sellised plastikust poolkinnised, kus võre on ainult pealpool. Neis on õhuvahetus halvem ning võivad ka kiiremini haisema hakata.
triini22

PostitusPostitas Am.... » Neljapäev Aug 20, 2009 11:17

Mul on ka notsu üsna arglik kui tahad sülle võtta siis jookseb eest ära. Aga ma arvan ,et see võib olla loomulik, sest ta toodi meile ainult mõni aeg tagasi.
Am....

PostitusPostitas vero » Laupäev Sept 12, 2009 20:06

Tere! Minul on selline küsimus,et kas meriseal võib olla puuris jooksuratas.Ta meil igapäev jookseb puuris no mõni minut kindlasti üles,alla hästi kiiresti.Ja teeb oma trikke seal,kas olex mõtekas talle see ratas sinna puuri panna.
vero

PostitusPostitas triini22 » Esmaspäev Sept 14, 2009 16:29

Merisigadele ei tohi ratast panna puuri. Nende jalad on rattas jooksmiseks liiga lühikesed ning ma pole poes näinud nii suurt jooksuratast, kus merisiga mahuks jooksma. Parem lase ta põrandale mõneks ajaks jooksma. Usun, et ta on selle üle kindlasti palju õnnelikum.
triini22

Mine Lemmikloomad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist